Skocz do zawartości

Skarga Vaxer


ex.!

Rekomendowane odpowiedzi

1.mój nick: `ex.!
2.Zawinił Gracz
3.Nick oskarżonego: Vaxer
4.Steam id oskarżonego: STEAM_1:1:114702361
5.godzina 17:19 Dzień 18.12.2016
6. Mapa jb_carceris_021
7. Opis. Był nakaz machania nożem i uderzyłem ucieczkę a Vaxer mnie zabił zamiast dać karniaka a zgodnie z punktem 1.12 nie zabijamy odrazu gracza bijącego ucieczke.
8.Świadek gracz: Wolf + Demo: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_carceris_021-1482077160-1482079800.zip
9. Runda trzecia sam początek jej około 31:20 do końca mapy

 

PS:,,rozbiłeś sekret próba buntu mogę cie zabić" - Nieznajomość regulaminu + potem odzywki typu ,,idź się popłacz na forum"

 

Z góry dzięki za szybkie rozpatrzenie sprawy ^^

~ `ex.!

 


Czyli jak admina bądź guarda nie ma na serwie i ktoś robi free kile nawet pojedyncze to trzeba to olać ? dziwne. ucieczka rozbiła się na 2 (chyba 1 ale nie pamiętam uderzenie) a w regulaminie jest napsiane że daje się karniaka gdy ktoś bije ucieczkę. Kazał mi ,,płakać na forum więc to robie :) " Czekam na odpowiedź opiekuna serwera - Queen. Może masz racje ( w co osobiście wątpię ) ale mimo iż jesteś guardem to po twoim tempie używania mutów kicków itd jeśli się mylę chciałbym to usłyszeć od opiekunki. Według mnie nei potrzebny jest twój post bo jeśli się myle to Queen i tak mi to powie więc po co bezsensowny post do czytania skoro nie możesz zamknąć tematu?

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbiłeś ucieczke to mial prawo cie zabic, nawet jak byl nakaz bicia kosa.Po drugie po co piszesz skarge o jednego freekilla.Jak chcesz to mozesz mu napisac na pw co o nim myślisz.A w przypadku kiedy nie rozbiłeś ucieczki to powinieneś dostac karniaka a pan Vaxer upomnienie.

 

#Edit Po pierwsze są inne miejsca do nabijania postow , i zapytam sie ciebie o jedno czy rozbiłeś ucieczke? Nawet gdy nie ma mnie na serwerze to moge ci wytłumaczyć czym masz racje czy jesteś w błędzie.

I po drugie pamietaj żeby używać opcji edytuj.

#Edit dla mnie rozbicie ucieczki to próba bunty wiec moge go zabić.

Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opcja edytuj.

2. Jeżeli tak bardzo uważasz że sensowne nakładanie mutów i kicków jest takie proste to spróbuj swoich sił na rekrutacji ON i wtedy zobaczymy jak będziesz myślał.

3. Nawet jeżeli rozbił tą ucieczke a nawet do niej nie wszedł to powinien dostać karniaka tak jak mówi regulamin ALE tak jak napisałeś był nakaz machania, nie bicia, nożem przez co Vaxer miał prawo cię zabić bo jest to niewykonywanie poleceń.

 

Jak dla mnie to skarga o jednego, durnego freekilla powinna być od razu zamykana. Ja rozumiem jakby to jeszcze był mass FK ale weźcie pod uwagę ile tych skarg o głupoty się robi... Przemyśl to Queen ;)

 

Matthew proszę cię.. Takim rozumowaniem to możesz ciągle bić kosą bo i tak czy siak machasz. Było przyczepienie się kiedyś przez Ghosta, że bicie a machanie to co innego. Nie czepiajcie się teraz, że jak bijesz kosą to też machasz bo tylko utrudniacie zrozumienie danego polecenia.

Edytowane przez FuhrerOfFanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta co Ty bredzisz? "Był nakaz machania,nie bicia, vaxer miał prawo Cię zabić bo jest to nie wykonywanie polecen"??? Sorry bardzo, ale jak bijesz to nie machasz? Można machać nie bijąc, ale nie można bić nie machając. Tak samo jak każdy kciuk to palec, ale nie każdy palec to kciuk.

 

 

Fryta... jest gdzieś w regulaminie, że za uderzenie ucieczki jest karniak, a jak już rozbije to śmierć? O ile dobrze pamiętam to nie ma czegoś takiego. Bo co w przypadku gdy ktoś przede mną bił ucieczkę, ja uderze raz i ją rozwale? Można mnie wtedy zabić? Nie. Gracz bił ucieczkę - karniak. Nie oglądałem demka, ale jeśli opis jest zgodny z zaistniałą sytuacją to FK. Tylko ex nie spodziewaj się że będzie coś więcej niż upomnienie dla vaxera. Następnym razem odpuść skargę za tak niską szkodliwość czynu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to strasznie bawi jak czytam sobie od czasu do czasu te skargi/podania i widzę jak nasi "mędrzcy" i "przywódcy" się wypowiadają. Jak Ci już coś powiedzą to wiadomo, że z grubej rury. Po pierwsze nabijanie postów. Drugia myśl to "ale mu teraz dowale i napisze opcja edytuj. Hahah. Ale mu powiedzialem." Trzecie to głupi i nic nie znaczący komentarz który pokazuje inteligencje tych osób. Nie chodzi mi tu o komentujących tylko tą skargę ale także inne osoby (można się domyśleć które). Naprawdę zabawne.

 

Jak dla mnie nawet jeżeli to był 1fk to jednak był. Vaxer powinien znać swoi błąd, a takie sprawy nie powinny być odstawiane na półkę "yyyyy upomnienie". Wiem ze to jest zdumiewające ale jak ktoś czyta skargę to się np. dowie ze jak się rozbije tego sekreta to nie jest dead tylko karniak.

 

Osoba która wchodzi do ct powinna wiedzieć kiedy ma zabijać a kiedy nie. Kłucenie się jeszcze ze tak jest w regulaminie (a tak nie jest) podkreśla nieznajomość regulaminu co moim zdaniem powinno się kończyć czasowym banem na ct.

 

Pisane z telefonu o 2:50

Dziękuje, nie pozdrawiam Jan Christian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga trochę bez sensu lecz nie można zaprzeczyć , że Vaxer często rzuca wyzwiskami typu : debil,idiota i wiele innych . Moim skromnym zdaniem gracz Vaxer powinien dostać upomnienie za wyzwiskami najczęściej kierowane do mnie . 

Edytowane przez Skizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności