Skocz do zawartości

Opinia o Administracji servera dd2


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam taki temat, ponieważ wpadłem na pomysł,aby wiara z naszego servera, czyli Wy drodzy gracze, wystawiła opinię co sądzicie o administracji servera , nie ma ten temat na celu obrażania czy tam ubliżania oraz składania skarg czy coś w tym stylu. W tym temacie ma być wypowiedź kulturalna na temat co np dany admin czy opiekun robi źle, co by mógł brać mniej do siebie , albo co by mógł zmienić, ale także ten temat służy do pochwały danych adminów jeżeli na to zasłużył. W skrócie chcemy się dowiedzieć opinii waszej jak Wy widzicie naszą administracje :) 

Mam nadzieję, że Wam taki pomysł się spodoba :)

Pozdrawiam Fryzjer ;)

Administracja:
Opiekun: Mistrz
Z.Opiekuna: Fryzjer
Admini: RedMisiek, Gerlo, Klapouchy, Rolooo,Madri,Fam,PimPek:P, Quattro,Damian,SonGoKU,Kinolek, Devil,Leszko,Wiars0n,Smite.

 

Drodzy admini nie mam za bardzo czasu, lecz tutaj was proszę nie prowokujcie kłótni, ani sami nie róbcie kłótni tylko dlatego, że ktoś powiedział co myślał i także możecie się tutaj wypowiadać na temat innych adminów i jak na opiekunów. Tylko kulturalnie :PP ^_^ 

Edytowane przez Skiperek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na tym serwerze dłuższy czas, ale teraz pisanie na u@ to tracenie czasu.

Admini (oczywiście nie wszyscy) nie reagują na zgłoszenia na u@.

Bo co? Bo grają? Admin od tego jest.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram tutaj od dłuższego czasu,na początku było wszystko super,admini na u@ reagowali zawsze,a teraz? Widzę tylko że grają i grają,oczywiście Nie każdy,od razu Nie będę mówić Kto...

 

Jeżeli chodzi o zmiany,to nic bym jak na razie nie zmieniała,jest wszystko dobrze :)

 

Edit#

 

Co do adminów moim zdaniem najwięcej robią/robili : Devil,Damian,Szakal,Rebio a co do opiekunów Sprawują się bardzo dobrze :)  

Edytowane przez Wercia.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy admini mają w dupie u@ że tak powiem :)

albo jest taki nawet, co do niego mówisz a on się nie odzywa :>

Należy się pochwała dla Adminów takich jak:  Szakal,SonGoku,REBIO, no i Quattro :)

Miło Fryzjer że robisz takie rzeczy, tak samo jak napisałem Propozycję o nową mapę od razu zrobiłeś ankiete, wielki Plus dla ciebie :)

Edytowane przez KochamOrgazmLaaury
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat bardzo dobry jeszcze za czasów rudego i Pawła proponowałem taki i byli tego samego zdania niestety co Zeus (Osobiście Zeus cie lubię i nie piszę tego by cie urazić). 
Ja osobiście mam wielki żal do kilku adminów i nie powiem do których, mianowicie chodzi mi o u@ nie raz jestem na serwerze to sam banuje połowe za resp innych wywalam za AFK, spoglądam na każde zgłoszenie jeżeli gracz czysty to pisze na u@ że czysty, jeżeli jest coś nie tak, nie wchodzę na spect by nie speszyć podejrzanego i oglądam go non stop po każdym swoim dedzie (By szybko zginąć wystarczy wyjść na długo lub poczekać na respie by awp zdjęło) jest 3-5 adminów i rzadko kiedy ktoś ruszy za przeproszeniem "dupe" by coś zrobić, nie oglądają a jak sam poprosisz by spojrzał i napisał swoją opinie to cie jeszcze zleje zimnym moczem.

Nie mam na celu urazić tutaj kogokolwiek bo wszystkich szanuję i lubię, jest super ekipa tylko mniej zgrana, nie tak jak pół roku temu czy rok :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm super temat, bo wiary na DD2 jest tak dużo, że warto taki temat co jakiś czas robić i zbierać opinie co poprawić, a co jest dobrze już ustawione :)

Wielki PLUS dla fryzjera za ten pomysł !

 

Co do dd2 grywam na innym nicku i nie powiem na jakim :)

Fakt admini mało reagują na u@ mimo, że gra np 3 w danym momencie, ale żeby nie psioczyć trzeba też oddać to że ogólnie panuje pewien ład i porządek na serwerze i forum co jest na pewno dużą zasługą opiekunów ;)

 

ZEUS chłopie lubie Cię ale jak coś walniesz to 100 kilo waży :P Ludzie są najważniejsi, bez nich nie ma serwera... muszą chcieć grać, uczestniczyć w życiu sewera, wypowiadać się, opiniować i generalnie być zadowolonymi z dd2. Muszą czuć chęć kupienia VIPa i czuć, że warto go było kupić (z tej kasy utrzymuje się tą sieć...).

 

Ogólnie dd2 jest super za tej kadencji i tak dalej chłopaki !!! ;)

 

"Klient jest klient,

ma wyjść zadowolony"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzeczą Admin jest dla graczy, bez graczy nie ma servera.

Osobiście ginę i sprawdzam daną osobe natychmiast chyba ze na u@ ktoryś z adminów pierwszy pisze ze go sprawdzi, też gram na tym servie i wiem co jeden z drugim graczem potrafi więc jak mi ktoś pisze że ten jest odpalony to popatrze i po dwoch rundach nie widac nic : y@@ - CZYSTY, większość graczy widze chce zrobić tylko rozbój na serverze i czemu tylko 5 min albo kick, takie są taryfikatory banów , za co dostałem upomnienie od Fryzjera na PM - steam że za długi ban jak na pierwszy raz. Gracze... pamiętajcie że ktoś lepiej gra nie oznacza że odrazu ma wh i będzie miał bana zacznijcie się z tym godzić, ale też np. miałem taka sytuacje że jestem na serverze a tu 4 graczy pisze u@ że gracz1 , = ,= ,= i 4 coś ma wchodze, na spekta i sprawdzam po koleji nie sprawdze wszystkich na raz sam.

Mało tego co do wypowiedzi QubaSa nie każdy admin pisze że sprawdza danego gracza ale w większości przypadków gracz automatycznie wyłączy więc trzeba podchodzic z nienacka czyli zginąć i sprawdzić nie koniecznie wchodzić odrazu na SPEC.

 

A co do siebie to bardzo skromnie powiem że umiem rozpoznać czita nawet jeżeli ktoś miał 10 x robione SS.

 

pozdrawiam. wiars0n

Edytowane przez wiars0n
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś dorzucę od siebie. Grając na serwerze zauważyłem następujące przypadki. Gracz przeklął / obraził. W tym samym czasie jest kilku adminów. Dwóch z nich daje upomnienie, kolejny daje kicka, a jeszcze jeden po powrocie gracza ładuje mu bana na 5 minut :D A gracz przeklął / obraził tylko raz i nic więcej nie napisał. Taryfikator banów się kłania dla niektórych :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę Was o opinie na temat adminow oraz administratorów i ich pracy . Co muszą po prawic lub za co można ich pochwalić itd . O U@ dzisiaj na pisze do adminów prośbę, więc nie trzeba już tego wspominać . Zero kłótni itp lub komentarzy , które nie wnoszą nic na temat opinii o adminach oraz opiekunach . Pozdrawiam i miłych dni przed świętami :D Regulamin został już poprawiony na temat RC :) Widzicie jakieś błędy itp co trzeba poprawić to na PW nie tutaj ;) Oraz chciałbym przypomnieć że ja z Mistrzem robimy to wszystko tylko po to , aby dla wszystkich grało się jak najlepiej na servera i się bardzo dobrze współpracowało :)

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dziś zaobserwowałem największym problemem w administracji DD2 jest lenistwo. Zgłosiłem cheatera oczywiście otrzymałem wiadomość "sprawdzam", żaden nie był łaskaw wejść na SPECT żeby gościa sprawdzić. To była 1 i ostatnia taka akcja w mojej obecności, następnym razem wszystko zostanie odnotowane w odpowiednim dziale. Sam byłem adminem na tego typu serwerach i wiem jak to jest, ale żeby nie mieć czasu poświęcić 3 rund na sprawdzenie to już przesada. Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale jeżeli jeden zacznie olewać bo "dobrze mu idzie" to zacznie olewać też i drugi potem trzeci i czwarty. To tyle z mojej strony.

 

King już Ci tłumaczę. Jedni sprawdzają jak zginą i nie wchodzą na spec, aby nie wystraszyć cheatera drudzy wchodzą na spec i sprawdzają . Każdy admin ma swoją taktykę, aczkolwiek są sprawdzani bo już rozmawiałem z adminami na ten temat  :)

 
Ja to rozumiem ale nie było odpowiedzi na rezultat zgłoszenia "czysty" lub w formie ss'ów iż gracz prawdopodobnie posiadał wh :p
Edytowane przez King of Jamaica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King już Ci tłumaczę. Jedni sprawdzają jak zginą i nie wchodzą na spec, aby nie wystraszyć cheatera drudzy wchodzą na spec i sprawdzają . Każdy admin ma swoją taktykę, aczkolwiek są sprawdzani bo już rozmawiałem z adminami na ten temat :)

Może zapomniał, któryś admin :D Wiesz wciągnie Cię gra sprawdzi i gra dalej xD Sam za pewne byłeś adminiem i miałeś nie raz taką sytuację ;) 

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King, dałem więcej banów na tym serwie niż ty masz na głowie włosów :D Ja mam obie taktyki na banowanie, bo obie są dobre. Bez wbijania na specta jak i z wbiciem, to zależy kto jaki mniej więcej czit posiada. Wh pasuje czasem na specta wbić i luknąć, ale jeśli ktos mi pisze o aimie to jest bez sensu wbijać na specta ponieważ jeden ded szybki i sie go sprawdza. Często piszecie na u@ po kilka razy że ktoś ma aima, ja bardzo czesto odpisuje czysto, ponieważ mówicie o stałych graczach i wyjadaczach serwera, co cisną głowy jak tralala, choć napiszecie o stałym graczu i tak się go sprawdza bo każde zgłoszenie jest brane pod uwage. Tak jak jest teraz na serwie jest bardzo dobrze, można powiedzieć co chwile jakiś admin jest, a nawet 4/6 na raz. Jedynie co bym dodał, to zbieranie granatów po dedzie kogoś xD Bo czasem mi brakuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King of Jamaica zgadzam się w 100 procentach. Lenistwo do potęgi

Możesz pisać na u@ ale i tak 0 reakcji ( czasami nawet dostaje kicka za spam na czat adminie ) 

Bywają takie sytuacje że zgłaszam gracza z wh a on dopiero po 15 minutach  dostaje bana przy aktywnym administratorze ;)

Nie będę wymieniać poszczególnych adminów bo na to przyjdzie niedługo czas. 

 

 

Druga Sprawa. Rozumiem że administracja może przeklinać od tak sobie? Zwykły gracz od razu z buta dostaje upomnienie , kicka , bana. 

Ostatnia sprawa. Jeżeli admin sprawdza TO NIE MUSI WYSYŁAĆ NA @@ " SPRAWDZAM JUŻ GO" , bo gracz automatycznie wyłącza wspomagacze. To się nazywa doświadczenie administratora :D

Damian naprawił serwer, postawił go w zajebistym stanie ale jak tak dalej będzie to znowu będzie trzeba go tutaj ściągać :)

 

 

 

 

 

 

@ Skiperek - Takie tłumaczenie zostaw dla siebie. Pjontka 

 

 

Jedyna pochwała dla " Szakala " który na prawdę fajnie wszystko ogarnia.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega jak na razie trujesz atmosferę :) gdyż twoje zgłaszanie jest często co 15minut i z tego 90% zgłoszenia to nietrafione , gdyż często zgłaszasz każdego kto Cię dziwnie zabije :) u@ jest załatwione i dogadane z adminami . Obrażanie jest kickowanie, a nie za kulturę no chyba że ktoś przegina :) Aktualnie z tego co do nas przychodzą wiadomości i rozmowy to dużo osób się podoba server , a my próbujemy dopasować dla każdego . :) Co do sprawdzania gracza z wh to lepiej dłużej sprawdzać niż od razu walić bana . Admini są cały czas sprawdzani co piszą y@ obecność i amxbans więc są pod kontrolą :) a z tego co pamiętam szakal admina nie ma od tygodnia jak nie lepiej ;)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King of Jamaica zgadzam się w 100 procentach. Lenistwo do potęgi

Możesz pisać na u@ ale i tak 0 reakcji ( czasami nawet dostaje kicka za spam na czat adminie ) 

Bywają takie sytuacje że zgłaszam gracza z wh a on dopiero po 15 minutach  dostaje bana przy aktywnym administratorze ;)

Nie będę wymieniać poszczególnych adminów bo na to przyjdzie niedługo czas. 

 

 

Druga Sprawa. Rozumiem że administracja może przeklinać od tak sobie? Zwykły gracz od razu z buta dostaje upomnienie , kicka , bana. 

Ostatnia sprawa. Jeżeli admin sprawdza TO NIE MUSI WYSYŁAĆ NA @@ " SPRAWDZAM JUŻ GO" , bo gracz automatycznie wyłącza wspomagacze. To się nazywa doświadczenie administratora :D

Damian naprawił serwer, postawił go w zajebistym stanie ale jak tak dalej będzie to znowu będzie trzeba go tutaj ściągać :)

 

 

 

 

 

 

@ Skiperek - Takie tłumaczenie zostaw dla siebie. Pjontka 

 

 

Jedyna pochwała dla " Szakala " który na prawdę fajnie wszystko ogarnia.

Ogarnal jak juz :D

Zrezygnowal bo nie chce mu sie tutaj grac, nie do konca tez trzymal sie regulaminu :P

Skoro wy piszecie po 10 razy sprawdz tego gracza to admin co ma zrobic... Napisac ze sprawdza, albo kicknac osobe ktora spamuje na u@.

Co do postawienia serwera na nogi... Latem mniej graczy bylo na serwerze bylo to spowodowane tym ze nikt nie bedzie siedzial przed kompem gdy moze pojechac na jeziorko, grilla itp Nadszedl okres zimowy wiec rzecza oczywista jest to ze wiecej osob siedzi przed kompem i gra u nas na serwerze, wiec nie mowcie ze tylko Damian ktorego lubie, szanuje i podziwiam sprawil ze serwer jest caly czas pelen ;) na pewo zacznie pomogl temu zeby tak bylo ale inne czynniki mialy tez na to wplyw :)

Co do sprawdzania, to wielu adminow sprawdza gracza nie wchodzac na spect dlatego ze stali gracze widza adminow jak sprawdzaja i moga np wylaczyc czity np taki kasanga :P Jeżeli jednak admini nie beda laskaw sprawdzac graczy to prosze nas opiekunow informowac o takim zajsciu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności