Skocz do zawartości

Nowy konkurs na TS3?


pyńka

  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś chętny/a do udziału w "Familiadzie"?

    • Tak
      15
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :)

Na ostatnim idolu wspominałam Wam, że będę chciała zorganizować "nowy" konkurs na naszym serwerze.

Myślę, że każdy z Was orientuje się na czym polega FAMILIADA..

Nim podejmę się organizacji tego chcę zobaczyć co o tym myślicie i czy jesteście na coś takiego chętni.

 

Na czym miałby polegać event?
 

1. W całej rozgrywce brałoby udział 2 drużyny po 5 osób grających.
( tutaj zastanowię się nad zwiększeniem ilości drużyn, ale póki co zostaję przy tym)
~ wcześniej zostałby udostępniony wzór zgłoszeń, który mielibyście podesłać do określonego terminu

~ dozwolone byłoby posiadanie 1 osoby rezerwowej
~ zespół, który zakwalifikowałby się zostałby o tym poinformowany przez organizatora
~ dwóm osobom z drużyny zostałaby odblokowana możliwość pisania ( reszta miałaby to zablokowane )
~ po przeczytaniu pytania przez prowadzącego osoba z drużyny, która znałaby odpowiedź musiałaby napisać na chacie "ja" i wtedy zostałby jej przydzielony głos

(resztę zasad dodałabym w oficlajnym ogłoszeniu)


:mikolaj: 
 

pre_1482494078__aedcdf27df0683997f813fad dopuszczalny byłby udział publiczności, z tym, że każda osoba dostałaby zakaz mówienia i pisania aby uniknąć zbędnego spamu"
pre_1482494078__aedcdf27df0683997f813fad odpowiedzi byłyby punktowane
pre_1482494078__aedcdf27df0683997f813fad finał rozpoczynałby się gdyby którakolwiek z drużyn przekroczyła 300 punktów
pre_1482494078__aedcdf27df0683997f813fadtradycyjnie w finale kapitan drużyny wybierałby 2 osoby które odpowiadałyby na pytania końcowe
pre_1482494078__aedcdf27df0683997f813fad osoba z tej dwójki, która nie odpowiadałaby na pytanie siedziałaby sobie na innym kanale słuchając bota muzycznego


i tak dalej...i tak dalej....co myślicie? Bylibyście chętni na coś takiego?

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dziękuję wszystkim za pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji i wykazanie chęci do pomocy.

Jak tylko znajdę czas to coś o Familiadzie się pojawi, w razie pytań zapraszam na pw :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności