Skocz do zawartości

Turniej - FAQ


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Gdy tylko wejdę na serwer męczycie mnie pytaniami typu kiedy będzie turniej , jakie mapy itd itd

Mam nadzieje że temat do czasu wstawienia zapowiedzi przyda się.

 

 

  • Czy na serwerze będzie HLTV?  - Tak będzie dostępne hltv więc nie będziecie musieli nagrywać demek
  • Czy mogę grać w turnieju bez steama? - Oczywiście
  • Jakie mapy będą grane? Tylko i wyłącznie DD2 ponieważ turniej odbywa się na serwerz odd2 więc taki klimat powinien odpowiadać.
  • Czy będzie nożówka? - Będzie i oczywiście wygrana drużyna wybiera stronę tt lub ct
  • Czy będzie ktoś na spect? Będzie dostępny sędzia + hltv ( sędzia będzie pilnować w przebiegu całego turnieju )
  • Jaki system? MR15
  • Co jak będzie remis? W razie remisu, zostanie rozegrana dogrywka w systemie MR3
  • Można poprosić o przerwę? Każda drużyna ma dostępną " przerwę " która trwa tylko i wyłącznie 3 minuty. Po upływie czasu startujemy. 

 

Taki mały smaczek dla was!

Przez cały turniej wylosujemy najlepszego zawodnika który pokazał nam jak potrafi grać drużynowo i pokazał również swoję umiejętności ;)

 

Jeżeli czegoś jeszcze nie wiecie zapraszam do wypowiadania się.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość siedzenia na TS3 ze swoją drużyną? 

Tak będzie udostępniona specjalna strefa na której pomieszczą się 4 drużyny

NIe zabraknie również unikalnych rang na ograniczony okres ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 'ciekawostki' - na takie coś powinni głosować gracze, a nie osoby trzecie. W grze drużynowej największej roli nie gra osoba, która ma najwięcej fragow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 'ciekawostki' - na takie coś powinni głosować gracze, a nie osoby trzecie. W grze drużynowej największej roli nie gra osoba, która ma najwięcej fragow ;)

doskonale o tym wiemy, wszystko będzie opisane dokładnie w zapowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że drużyny są już wybrane, mimo to zapytam czy w razie nieobecności któregoś gracza z drużyny, będzie mógł go zastąpić inny, który się zapisał (oczywiście za zgodą i potrzebą drużyny).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że drużyny są już wybrane, mimo to zapytam czy w razie nieobecności któregoś gracza z drużyny, będzie mógł go zastąpić inny, który się zapisał (oczywiście za zgodą i potrzebą drużyny).

Była możliwość wybrania graczy rezerwowych. W tym turnieju nie będzie takiej możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zaraz wrzucam zapowiedz.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności