Skocz do zawartości

Cs-Classic.pl Turniej DD2


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

juz sie dowiaduje....do jutra dam odpowiedz....ale chcialem zauwazyc ze w zapowiedzi bylo napisane ze 1 druzyna gra z 4 a 2 z 3 wiec  druzyna krzychu gra z moja druzyna a druzyna mistra z druzyna rolo...dobrze mysle omega ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie dowiaduje....do jutra dam odpowiedz....ale chcialem zauwazyc ze w zapowiedzi bylo napisane ze 1 druzyna gra z 4 a 2 z 3 wiec  druzyna krzychu gra z moja druzyna a druzyna mistra z druzyna rolo...dobrze mysle omega ??

Czyzbys  bal sie starcia z nami ?? :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys  bal sie starcia z nami ?? :D

nie tylko tak czytam i czytam i nie rozumiem wiec dopytalem.....omega to skoro juz i tak zmieniamy z tymi druzynami i terminami to zrobmy tableke i kazdy zagra z kazdym i  tabelka wyloni zwyciezce....z tego co gadalem z druzynami to oni wola takie cos bo bedzie bardziej sprawiedliwe i miarodajne...pomysl bo to upiekszy turniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozegranie 3 meczy zajmuje prawie miesiąc to ciekawe ile będzie trwało, aby każdy zagrał z każdym.

nie rozegranie zajmuje miesiac tylko albo czekalismy na omege bo mial rozpisac albo musial odrobic warna.......rozegrac same mecze to nie zejdzie dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozegranie zajmuje miesiac tylko albo czekalismy na omege bo mial rozpisac albo musial odrobic warna.......rozegrac same mecze to nie zejdzie dlugo

Teraz juz wszystko jest ustaolone to niech tak bedzie  , poza tym omega jest glownym organizatorem i tez funduje nagrody . Wiec zasady ustala glownie on , jak chcecie na swoich zasadach grac to po prostu zrobcie taki turniej sami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozegranie 3 meczy zajmuje prawie miesiąc to ciekawe ile będzie trwało, aby każdy zagrał z każdym.

Zostałem zbanowany na forum i okradziony z konta steam więc to niestety albo stety musicie brac pod uwage. Jeżeli masz coś jeszcze do dodania zbędnego w tym temacie zapraszam na pw.

 

Jako że już niektórzy tutaj mają dość czekania na info od drużyn daje wam termin do soboty.

Mają być wypisane wszystkie dni oraz godziny. 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zbanowany na forum i okradziony z konta steam więc to niestety albo stety musicie brac pod uwage. Jeżeli masz coś jeszcze do dodania zbędnego w tym temacie zapraszam na pw.

 

Jako że już niektórzy tutaj mają dość czekania na info od drużyn daje wam termin do soboty.

Mają być wypisane wszystkie dni oraz godziny. 

 

Zwróć uwagę, że to nie nasza wina. Poza tym dla chcącego nic trudnego, odrobienie warna trwa maksymalnie kilka godzin. Kradzież konta steam? Myślę, że jest to Twoja prywatna sprawa i do turnieju ma się nijak, gdyż sprawy dotyczące turnieju omawiane są na forum no ale cóż, pewnie internetu też nie miałeś... Nie ważne, było minęło, cieszymy się, że jesteś i czekamy na terminy.

 

 

 

Nie piszcie zbędnych komentarzy. Czekają wszyscy do soboty i zobaczymy jak to wszystko się potoczy. A takie rzeczy Rebio jak masz problem to wyjaśnij sobie z nim na PW a nie tutaj i nabijając sobie postów. Jak zobaczę kolejny zbędny komentarz to zacznę robić porządki. 

 
Fryzjer, Omega sam mi odpowiedział więc nie będę dłużny :) Ponadto tak mi zależy na nabijaniu sobie postów, że o niczym innym nie myślę ;)

 

Edytowane przez REBIOv13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie zbędnych komentarzy. Czekają wszyscy do soboty i zobaczymy jak to wszystko się potoczy. A takie rzeczy Rebio jak masz problem to wyjaśnij sobie z nim na PW a nie tutaj i nabijając sobie postów. Jak zobaczę kolejny zbędny komentarz to zacznę robić porządki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja popytalem  moich graczy co do niedzieli..... w niedziele wieczorem moja druzyna moze grac jakis mecz...kolo godziny 20....wiec omega organizuj niech ten turniej ruszy  i wszytsko bedzie git....juz nie gadajmy ze jeden to a drugi tamto......czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek odpada , worek o 18 sroda 18czwartek 18piatek o 18 sobota odpada i niedziela 20.

Mowie o nastepnym tygodniu. Teraz niedziela zostaje bez zmian o 20 mozemy grac.

Inne druzyny maja tez roxpisac dokladnie caly tydzien jak ja bo nie jest latwo jakies mecze ustalic skoro nic nie wiadomo kto kiedy moze grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nastepny tydzień od poniedziałku do czwartku od 22 bo jeden wraca o tej porze z pracy w niedzielę jak wrócę ze szkoły wczesniej to może o 21 będziemy gdzieś mogli grać ale to jest nic pewnego bo nie wiem czy sie wyrobie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy na prawdę CIĘZKO JEST WYPISAĆ TAK

 

 

Poniedziałek: Godzina 18:30 LUB 21:00 zaleczy czy się wybiore

Wtorek - Nie gramy

Środa - 20

Czwartek: Nie

 

 

ITD  ITD

 

 

takie coś jest czytelniejsze a nie nagle dajecie mi 200 informacj bo ktoś wraca ktoś nie wraca o tej porze i ja sam nwm o której.

Chce dokładne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak będzie czytelniej. Będę edytował na bieżąco jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1y-OHg0bhp9ygoU8Dt2QxZ-2vCxnqrrhB1231gJkxvvY/edit?usp=sharing

 

Moim zdaniem warto by rozegrać te mecze w tą niedziele, nie ma co przeciągać. Wystarczy ustalić kto z kim.

Pierwszy mecz o 20:00, drugi 21:00 i finał o 22:00, albo przesunąć wszystko o godzinę jakby komuś nie pasowało. 

Niech organizatorzy się wypowiedzą :)

Edytowane przez REBIOv13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dopiero po 22:40 jestem.

 

 

Pierwszy mecz zaplanowałbym na wtorek o godzinie 18:00

Drużyna mistrza vs krzycha 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu chłopaczki !!!

 

 

 

Pierwszy mecz: 31 Styczeń o godzinie 18:00 ( drużyna mistrza oraz krzycha )

Proszę liderów o zaglądanie na forum przed meczem ponieważ będę do was wysyłać informacje dotyczące turnieju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności