Skocz do zawartości

Cs-Classic.pl Turniej DD2


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę wejść na ten turniej i odpalić streama z niego przy okazji. Ale tylko jeżeli chcecie . Na tym streamie może będzie z 10 osób , aczkolwiek ktoś może będzie chciał dołączyć do naszego forum ;P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja druzyna oprócz dzisiaj i jutra moze grac w kazdy dzien w tym tygodniu tak najlepiej wieczorami....godz 19-22 najlepsze

a ja już pisałem u góry że chce cały rozkład od poniedziałku do niedzieli i dodać godziny.

 

 

 

Ja już teraz zapraszam na ts'a na naszą strefe

Serwer również już jest gotowy pod turniej! :)

Widzimy się o 18

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już pisałem u góry że chce cały rozkład od poniedziałku do niedzieli i dodać godziny.

 

 

 

hahahah....to jakbys nie zauwazył to napisalem od dzisiaj do niedzieli.....chyba nie musze pisac ze wczoraj nie moge haha....godziny tez napisalem....nie rozumiem Cie gosciu...trzeba czytac ze zrozumieniem a tego uczyli w szkole
Edytowane przez mouse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja już pisałem u góry że chce cały rozkład od poniedziałku do niedzieli i dodać godziny.

 

 

 

hahahah....to jakbys nie zauwazył to napisalem od dzisiaj do niedzieli.....chyba nie musze pisac ze wczoraj nie moge haha....godziny tez napisalem....nie rozumiem Cie gosciu...trzeba czytac ze zrozumieniem a tego uczyli w szkole

 

Zrozumiałem to co napisałeś lecz mam zrobione specjalne tabelki w txt. i chce mieć tak jak od początku pisałem abym mógł wszystko ładnie i czytelnie przeczytać ;). A po drugie nie rozumiem w czym masz problem? Wypisanie takie czegoś zajmuję około 30 sekund a ty się tutaj spinasz, a nie potrzebnie.

 

Ps. teraz zobaczyłem że rebio zrobił już w arkuszu więc już nie potrzebuje od was grafiku. 

 

oj mouse mouse

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem to co napisałeś lecz mam zrobione specjalne tabelki w txt. i chce mieć tak jak od początku pisałem abym mógł wszystko ładnie i czytelnie przeczytać ;). A po drugie nie rozumiem w czym masz problem? Wypisanie takie czegoś zajmuję około 30 sekund a ty się tutaj spinasz, a nie potrzebnie.

 

Ps. teraz zobaczyłem że rebio zrobił już w arkuszu więc już nie potrzebuje od was grafiku. 

 

oj mouse mouse

notroche mnie ponioslo zwykle takli nie jestem :D:D....moze dlatego  ze sie totak przeciaga...mam pisac jeszccze raz czy juz jest git ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz wygrywa drużyna Mistrza wynikiem 16:2

 

Powtórka z liv'a dostępna pod tym linkiem -> https://www.twitch.tv/videos/118717132

Jutro z rana kolejne info planowanego next meczu.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie odrazu mówię że godz 19 odpada jeśli dzis mamy grać to raczej o 22:30 jedna osoba mi nie odpisała wiec z mousem sie dogadamy i mam teraz pytanie do omegi czy o 22:30 Ci pasuje czy odrazu ustalać mamy inny termin ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle czakam na odp

Mouse tak to sie sracie ze czekacie i czekacie jak termin jest to sami odpisujecie po 2  dniach...

Ciezko jet wziac od kazdego fejsa albo nr telefon zeby szybko sie kontaktowac? No chyba kazdy telefon ma w dzisiejszych czasach...

Edytowane przez ODSMistrz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpisali.....omega daj inny termin a ja sprobuje ichzlapac...sory to nie moja wina...mistrz Ty tez nie jestes swiety i tez sie "srales"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpisali.....omega daj inny termin a ja sprobuje ichzlapac...sory to nie moja wina...mistrz Ty tez nie jestes swiety i tez sie "srales"

 Ja? Np chyba cie co boli xd  Ja przynajmniej daje odpowiedz szybko a nei jak wy po 2 dniach i jeszcze nic z tego nie wiadomo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności