Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Rac0


Keszkeszeszke

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Brat Marcin
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Rac0
4.IP/SID oskarzanego*:STEAM_2:0:01042160966 4846
5.Data i godzina: 1.(2017.01.06) około 17:00 2.(2017.01.07) 12:49
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Świadkowie: Vabastian,Navi [PRO],Karakan Hajs Sie Zgadza, 1.http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1701060821-jail_facebook-1483687260-1483690020.zip (demko minuty nie pamiętam około 20 minuty 15)
7.Opis sytuacji:1. Rac0 namawiał innych graczy do wchodzenia do ct i wszyscy cały serwer wchodził do ct (7 osób) i wyszli i tak z 2 razy potem ostrzegłem że jeśli ktoś znowu wejdzie posypią się bany i Rac0 znowy powiedział że wszyscy znowu weszli i niektórzy weszli to ich zbanowałem za "Nagminne Wchodzenie Do Ct", pytałem się Rac0 czy mu się nudzi a on powiedział że nie to mu odpowiedziałem żeby nie namawiał innych graczy do wchodzenia do CT.
2.Rac0 dziś zrobił na mnie FreeKill'a. W ostatniej chwili zdążyłem dojść i ustawić się przy futrynie która przylega do tylniej ściany a on mnie zabił.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadkiem pierwszego incydentu. Byłem przy tym i doskonale widziałem co się stało. Myślę, że do pierwszej sytuacji powinno być tylko upomnienie, ponieważ to było tylko i wyłącznie w celach żartu i nikt nie miał nic przeciwko tym żarcie oprócz ciebie. Co do drugiego niestety nie było mnie przy nim i nie mogę tego określić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadkiem pierwszego incydentu. Byłem przy tym i doskonale widziałem co się stało. Myślę, że do pierwszej sytuacji powinno być tylko upomnienie, ponieważ to było tylko i wyłącznie w celach żartu i nikt nie miał nic przeciwko tym żarcie oprócz ciebie. Co do drugiego niestety nie było mnie przy nim i nie mogę tego określić.

Jeżeli dla ciebie jest to żart to dla mnie nie powinieneś mieć Admina bo to nie jest śmieszne. Serwer nie jest do wchodzenia i wychodzenia bo to jest utrudnianie gry a niektórzy chcą sobie grać normalnie a nie żeby im ktoś utrudniał grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności