Skocz do zawartości

Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1484670028__pre_1484668222__ass.png

 

pre_1484670178__images.jpg

 

GATUNEK: Przygodowy

PREMIERA: 6 stycznia 2017 (Polska) 17 grudna 2016 (świat)

REŻYSERIA: Justin Kurzel

PRODUKCJA: Francja, USA, Wielka Brytania

SCENARIUSZ: Michael Lesslie, Bill Collage, Adam Cooper

 

 

Główni bohaterowie:

  •  pre_1484670511__1.jpg Michael Fassbender jako Cal Lynch
  •  pre_1484670602__2.jpg Marion Cotillard jako Sofia
  •  pre_1484670619__3.jpg Jeremy Irons jako Rikkin
  •  pre_1484670641__4.jpg Brendan Gleeson jako Joseph Lynch
  •  pre_1484670669__5.jpg Charlotte Rampling jako Ellen Kaye
  •  pre_1484670684__6.jpg Michael Kenneth Williams jako Moussa
  •  pre_1484670702__7.jpg Denis Mechonet jako McGowen 
  •  pre_1484670718__8.jpg Ariane Labed jako Maria

Opis filmu:

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Dzięki rewolucyjnej technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch (Michael Fassbender) może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie.
(źródło: http://www.filmweb.pl/film/Assassin's+Creed-2016-659803)
 

 

pre_1484671065__pre_1484668246__ass2.png

 

Słyszałam wiele negatywnych opinii na temat tej ekranizacji popularnej gry, więc postanowiłam się na nią wybrać. Moja opinia również nie będzie jakoś bardzo pozytywna. Film sam w sobie zawiera dużo akcji, sceny mniej oraz bardziej drastyczne (na niektóre nawet nie patrzałam), ale największym minusem jest to, że nie wszystko jest aż zbyt chaotyczne i gdyby nie to, że przed filmem Paweł wytłumaczył mi na czym polega gra to nic bym nie zrozumiała. Fakt, jeśli idzie się do kina na ekranizacje gry to powinno się wiedzieć o czym jest dana gra, ale według mnie powinno być jakieś wprowadzenie. Bardzo dużo niespójnych akcji, lecz mimo wszystko wydaje mi się, że osoby które lubią tę grę powinny się na ten film wybrać! :) Czekam na kolejną część!

 

Zwiastun:

http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+%28polski%29-39232

 

Dziękuję @Weronikaa za napisy :)

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś rozrusza ten dział!

Recka napisana w takim luźnym stylu, osobiście preferuję trochę inny aczkolwiek nie będę się czepiał bo każdy ma swoje gusta :D W sumie to nawet przyjemnie się czytało.

Kolejna negatywna ocena cóż oczekiwania były wielkie a wyszło jak zwykle. 

Duży plus leci Malina. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru:

>dobry film

>ekranizacja gry

Film jest dobry dla graczy, dla tych, którzy spędzili w grze wiele lat, zauważają wiele smaczków z gry, to jak porusza się kamera, jak postacie się poruszają, jak atakują, zaś inni, ci którzy nie mieli styczności z grą będą oglądali bez żadnych emocji.

Mało było ekranizacji, które naprawdę się udały.

 

To samo się tyczy fabuły, dla kogoś nieobeznanego dwugodzinny film liżący wątki poszczególnych postaci nic nie powie, nie wywoła emocji, NIE DA SIĘ przedstawić 400h gry w 2 godziny filmu. Oglądający nie zżyje się z otoczeniem bohatera.

 

Film obejrzę ;) Dzięki za recenzję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności