Skocz do zawartości

Wywiad ze Skiperkiem - mechanikiem z Gorzowa Wlkp.!


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1484837507__pre_1484837335__hihuihiu

Napis wykonany przez @Weronikaa

 

 
Marina. - Wiiitajcie moi drodzy! Tak, to w końcu wywiad! Dziś moim gościem jest znany wam Skiperek, opiekun only DD2 1.6! Może nam się przedstawisz oraz opowiesz coś o sobie?
 
Skiperek - Witam. Tak jak tutaj nam napisała Pani Marina chowam się pod pseudonimem Skiperek, a na serwerach jako Fryzjer. Mam na imię Patryk. Już nie długo na karku pojawi się u mnie 20 lat. Ukończyłem szkołę, która nazywa się potocznie zawodówka w kierunku mechanika pojazdów samochodowych, a aktualnie na co dzień zajmuję się stolarstwem.
 
Marina. - Zawodówka w kierunku mechanika pojazdów? Dlaczego akurat ta szkoła? Gdzie do niej uczęszczałeś?
 
Skiperek - Hmm. Wybrałem ten zawód pod kilkoma względami. Najbardziej, który mnie nakłonił do tego kierunku jest taki, że jak w przyszłości ( czyli mam nadzieję, że za rok ) będę miał samochód to nie będę musiał nie potrzebnie wydawać pieniędzy za naprawę samochodu tylko sam wskoczę pod maskę i zrobię to co trzeba, aby maszyna dalej śmigała jak śmigała usmiech.gif . Dlaczego ta szkoła ? Z prostej przyczyny. Nie jestem zwolennikiem uczenia się, gdyż po prostu tego nie na widzę. Wolę się nauczyć czegoś praktycznie niż siedzieć z nosem w książce. Do szkoły uczęszczałem w Gorzowie Wielkopolskim

 

Marina. - Gorzów Wielkopolski jest mi dobrze znany, ale może coś opowiesz o nim naszym czytelnikom?

 

Skiperek - Heh. Zawsze możemy trochę tutaj poopowiadać o Gorzowie bo akurat o nim jest co opowiadać, ale tak w większym skrócie to jak każde inne miasto. Jest, gdzie się zabawić , gdzie można się wyszaleć oczywiście też nie brakuje w naszym mieście pięknych widoków czy romantycznych miejsc.Moim zdaniem, nie wiem czy Pani Redaktor ze mną tutaj się zgodzi najlepszym miejscem, aby poznać większość Gorzowa oraz zobaczyć jakie to piękne miasto to najlepiej pójść na tzw ,,widok " późnym wieczorem i podziwiać jak pięknie wygląda to miasto usmiech.gif

 

Marina. - Mi osobiście najbardziej się podoba bulwar wieczorem oraz park róż latem usmiech.gif Ale nie zaprzeczę, widok też jest świetny usmiech.gifOdbiegnijmy troszeczkę od tematu, skąd takie pomysły na nick? Fryzjerek, Skiperek i Medyk? Każdy z nich ma swoją historię?

 

SkiperekTak każdy ma swoją inwidualną historię. Może zacznijmy od tego, którego używałem bardzo dawno. Skiperek. Wziął się od tego, że grałem z kumplami, którzy mieli z pingwinów ksywę czyli kowalski itd i stwierdzi, że dobrze gram, i wtedy się zaczęło. Każdy wspólny mecz, który graliśmy nazywali mnie Skiperek od Skipper z pingwinów i tak pozostało do pewnego momentu, aż wpadłem na pomysł na nick Medyk. Medyk wziął się z tego, że w każdej grze zaczynając od WoWa po Rusta, a później po Arme 3 byłem healem, albo gościem od rzeczy, które leczyły. I tak powstał Medyk. No i teraz najciekawsza, a zarazem chyba najzabawniejsza ksywa, która jest aktualna do dzisiaj i jak w csie, i jak w realnym życiu, a wszystko się zaczęło właśnie w zawodówce. Czas dojrzewania do swojego wieku i wgl, a z tym szło u mnie ciągła zmiana fryzur . No, aż w końcu pokonałem sam siebie, że to tak ujmę. W ciągu tygodnia miałem, aż 7 różny fryzur i tak powstał ksywa Fryzjer, i bardzo przyjemnie się przyjęła taka ksywa manga_usmiech.gif

 

Marina. - Wow! Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tego, że każdy nick ma swoją historię! Wrócę troszkę do tematu twojego miasta, gdzie i z kim spędzasz swój wolny czas? Masz jakieś swoje ulubione miejsce?

 

Skiperek - Moim ulubionym miejscem jest najbardziej tzw biała kopuła w moim mieście, ponieważ tam jest najlepszy widok na Gorzów oraz można sobie podziwiać widoki i jak przemyśleć pewne sprawy, gdyż tam nam tylko towarzyszy cisza lub odgłosy ptaków albo odgłosy miasta. Jak na razie spędzam sam, gdyż praca pozwala mi tylko mieć wolne w wieczory od poniedziałku do soboty lub wolną mam niedzielę, gdzie sobie odpoczywam. Aktualnie wolne chwilę albo spędzam z przyjaciółmi najczęściej wspólne domówki, gdzie pijemy w najbardziej zaufanym gronie , gdzie doskonale wiemy, że nikt nie będzie rozrabiał ,albo spędzam je sam, gdyż za bardzo nie rozglądam się za dziewczynami, ponieważ uważam, że na to trzeba mieć o wiele więcej czasu niż ja dysponuje aktualnie . manga_usmiech.gif

 

Marina. - Czyli mamy rozumieć, że jesteś kawalerem? Dziewczyny, halo, mamy tutaj wolnego mechanika!usmiech.gif

 

Skiperek - Hahaha. Dobrze rozumiesz. Aktualnie jestem kawalerem oraz już nie takiego mechanika, ale stolarza bo aktualnie na tym się opiera moja aktualna praca oczko.gif

 

Marina. - Życzę Ci tego, abyś znalazł swoją miłość! usmiech.gif To może teraz pytanie z innej beczki. Jak trafiłeś na sieć?

 

Skiperek - Dziękuje Ci bardzo, aczkolwiek to może być bardzo trudne. oczko.gif Jak trafiłem ? Szukałem jakiegoś ,, ogarniętego " serwera no i tak trafiłem na serwer pod tytułem bf2. Tak bf2. Aktualnie go nie ma ,gdyż po odejściu kilku opiekunów na prawdę dobrych, przyszli tacy, którzy niestety lekko mówiąc wystraszyli graczy i upadł. Tak miałem pierwszego admina na naszych serwerach cs 1.6 . Później około roku albo mniej ,nie wiem dokładnie, nie chciałbym skłamać. Miałem przerwę i około września znów wróciłem na zombi moda i dd2, gdzie miałem adminów, a teraz aktualnie jestem Z.Opiekuna serwera dd2 i mam nadzieję, że dobrze się spisuje na tak odpowiedzialnym stanowisku jakim jestem aktualnie usmiech.gif

 

Marina. - Co Cię skłoniło do założenia konta na forum?

 

Skiperek - Skłoniło mnie to, że kiedyś używałem cheatów różnych , gdy byłem młodszy na botach. aby sprawdzić jak one działają i na czym polegają, gdy już trafiłem na serwer bf2 to chciałem pomóc adminom w pilnowaniu serwera. Wiedziałem jak od różnić cheatera od skilla i chciałem po prostu chociaż tak drobnym gestem pomóc w pilnowaniu serwera oraz w jego utrzymaniu.

 

Marina. - Jesteś obecnie opiekunem dd2, dlaczego akurat ten serwer oraz ta funkcja?

 

Skiperek - Dlaczego ten serwer? Miałem tam admina i gdy Polaczek zrezygnował z opiekuna to pomyślałem , że spróbuje swoich sił, więc napisałem szczere podanie.Uwzględniłem jak dobrze pamiętam , że nigdy nie byłem opiekunem i będę pierwszy raz na tym stanowisku.W taki sposób chciałem pomóc Mistrzowi na serwerze i jak na forum.

 

Marina. - Masz zamiar starać się o jakąś inną rangę na naszym forum?

 

Skiperek - Nie wiem. Może kiedyś o donatora ? Może ubteam ? Na prawdę nie wiem. Mam nadzieję, że będę mógł wspierać dalej forum i jak serwer usmiech.gif

 

Marina. - Dlaczego akurat ubteam?

 

Skiperek - Bo mam sporę doświadczenie jak wcześniej wspominałem . Potrafię bardzo dobrze odróżniać cheatera od gracza, który na prawdę ma skill na wysokim poziomie, lecz nie wątpię, że jakbym wstąpił do ubteam to bym czegoś nowego się nauczył, gdyż na pewno Ci, którzy aktualnie są w UbTeamie czyli polaczek i rewox mają, większe doświadczenie ode mnie i bym się nauczył całkiem czegoś nowego oczko.gif

 

Marina. - Na początku wywiadu wspomniałeś, że nie lubisz się uczyć. Czy oznacza to, że nie lubisz czytać? Może wolisz filmy?

 

Skiperek - Czytać. Czytaniem jest u mnie różnie. Jeżeli trafi się książka, która na prawdę fantastycznie opowiada o jakieś historii lub przygodach fikcyjnych lub historycznych, albo realistycznych to przeczytam taką książkę, lecz moim zdaniem jest to mały krąg takich książek, który by na prawdę mnie wciągnęły, więc czytam bardzo, ale to bardzo mało. Film owszem uwielbiam. Typu horror , czy detektywistyczne, także komedie. Wszystko co na prawdę jest godne polecenia i obejrzenia. Większość osób pyta mnie dlaczego tak uwielbiam horrory. Odpowiadam im zawsze , że nie chodzi o to, że się nie boję bo w ręcz przeciwnie przez moją wyobraźnie to się boje nawet bardzo , ale uwielbiam je za to, że jak się wciągniesz w ten film to jest ta adrenalina i gęsia skórka, że można się trochę bać ze świadomością, że nic ci nie grozi przy oglądaniu

 

Marina. - Skoro i troszkę czytasz, i dużo oglądasz filmów to może masz jakiś swoich ulubieńców?

 

Skiperek - Jak najbardziej. Ulubiona moja książka jest to ,, Zemsta" , a film to mam kilka filmów typu. ,, Nie zadzieraj z Fryzjerem " ,, Ananbell " ,, Obecność 1 i 2" oraz wszystkie wojenne , które opowiadają o Polskiej historii w czasie wojny itd.

 

Marina. - No cóż, myślę, że na tym skończymy nasz wywiad. Na prawdę dowiedzieliśmy się o Tobie wiele ciekawych rzeczy! Mam nadzieję, że Ci się podobało usmiech.gif Chciałbyś kogoś pozdrowić? usmiech.gif

 

Skiperek - A powiem Ci, że na samym początku myślałem, że będzie to jakiś krótki wywiad i szybki, ale z biegiem czasu nam tutaj bardzo wydłużył oraz bardzo, ale to na bardzo mocno mi się podobał ten wywiad. No kogo tutaj mogę pozdrowić. Całe dd2 oraz Zm i administracje oraz przy okazji pozdrowię Cię za na prawdę świetnie poprowadzony wywiad oczko.gif Papatki zeby.gif

 

Marina. - A więc do zobaczenia na forum, trzymaj się!

Edytowane przez Marina.
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności