Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Romantyk(Nie)LekkichObyczajow


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Romantyk(Nie)LekkichObyczajow
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 8-9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak 
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Romantyk%28Nie%29LekkichObyczajow/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Nie
9. Parę słów o sobie **:Jestem Dawid, mam 15 lat, mieszkam w Działdowie. W tym roku kończę gimnazjum i mam zamiar iść do liceum XD 5 lat grałem w piłkę nożną, ale skończyłem z tym i teraz coś tam grywam w siatkę. Poza tym gram w CS'a i LoL'a. Od dobrych 2? 2.5? lat gram na tym dr(z przerwami), na pewno wiele osób, które grały kiedyś na serwerze mnie kojarzą/znają. 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Admin nie zawsze może wejść na serwer, bo nie jest oczywiście jakimś robotem żeby siedzieć na nim 24/7, a jak wiadomo +1 admin to mniej cziterów. Napisałem już dzisiaj jedną skargę, gdzie gracz skracał mapę co rundę. A gdyby był admin? To wiadomo co by się z nim stało ;)
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3h, ale nie zawsze te 3h będą, czasami 1.5-2. 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze popołudniu 16-20 i wieczorem(albo w sumie bardziej w nocy)  23-1 ale to jak mam siłę grać, ale to raczej rzadko. A w weekendy 15-23 około. 
14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak XD 

 

Co do tych 3 banów, to nie mam najlepszych stosunków z Pijanym, więc to też coś tam pewnie znaczy(nie mówię przez to, że bany nie słuszne). Obiecuję, że to się nie powtórzy.

Yo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności