Skocz do zawartości

Propozycja , cheat key!


Diablox9

Cheat keys ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cheat keys ?

    • Tak
      2
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak chodzi mi oto żeby zamiast pisało na sayu kto jakiego użyl keya , czyli F11 , INSERT...

To żeby kickowało za użycie tych klawiszy

ALT , F10 , F11 , F12 , INSERT , HOME , DELETE , END

naprzykład jak cheater naciśnie 3 razy pod rząd w te klawisze to dostaje bana na 5 minutek :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktoś przypadkiem naciśnie któryś z tych przycisków i co wywali go nie moim zdaniem to nie przejdzie  ja by np parę razy nacisnął to może i to by było lepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem się naciśnie i perków niema, gracze byliby niezadowoleni

Widzisz jak ładnie bijesz posty :)

Nawet nie potrafisz rozróznic działów...

Ogarnij się :) to jest FFa gdzie tu masz perki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktoś przypadkiem naciśnie któryś z tych przycisków i co wywali go nie moim zdaniem to nie przejdzie  ja by np parę razy nacisnął to może i to by było lepsze 

Tak ale to sam kick i np. za 3 razem jak kliknie to ban na 5 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie bo np mam screeny ze steam pod f12 a czasem robie po 2-3 ssy po kolei. a co to da jak kogos kicknie za klawisz nie kazdy kto uzywa f12 insert home czituje a wiekszosc czitow ma tzw configi i nie ustawia nic w grze a wiec dla mnie to troszke taka walka z wiatrakami tego typu zabiegi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na FFa i na CoD jest ten sam plugin więc mógł się pomylić.

Jestem na NIE.

Dla czego?

Nie ma to najmiejszego sensu , ostrzeżenie cheatera? Dostanie kicka i co , już na serwer nie wejdzie. Lepiej gdy ktoś naciśnie ten przycisk , admin idzie na Specta i sprawdza. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

I co to da?Admin widząc że gracz klika dany przycisk będzie wiedział że coś jest nie tak

 

 

A co z tego jak go kicknie? Znajdzie czita z innym przyciskiem,a ja wszystkich przycisków blokować nie będę

 

Jakbyście zawsze siedzieli na serwerze to liczba cziterów by była o wiele mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: CLOSEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności