Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PODANIE] Cocaine!


OG_Buntaaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: 狂気のコカインInsane Cocaine


2. Imię: Adrian


3. Wiek: 19


4. Znajomość Sourcebans (1-10): 0 z tego co wiem to pare cmd które można sb z czasem wbic do glowy, lub zapisac gdzies obok.


5. Sprawny i działający mikrofon**: Owszem


6. Składka (tak/nie): tak


7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/434341


8. Parę słów o sobie **: Siemanko! Wiec jak wiecie, od prawie dziesiaciu lat mieszkam w Islandii. Pracuje na magazynie w firmie z ubraniami o nazwie Icewear. Z góry przepraszam za moja pisownie, jako z enie mieszkam w Polsce od 10 roku zycia prawie nie mam styczności z jezykiem polskim jaki jest w szkołach i nie mam jak go cwiczyc lecz się staram. Jestem dość spokojna osoba, szanuje wszystkich co szanują mnie- lecz wiem ze sam potrafie zajść za skore.


9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Duza czesc graczy myśli ze mam admina, nie mam pojęcia dlaczego. Pomyslalem wiec ze czemu nie, mam czas na siedzenie na serwie, do tej pory pomagałem nowym ludzia na serwie kiedy prosili o pomoc. Zglaszalem prawie wszystkie bugi jakie widziałem- wiec w sumie nie zmienilo by to nic jeśli mialbym admina czy nie, ale na pewno moglbym pomagać w lepszy sposób; bo jak wiecie często wejdzie jakiś troll z bindami a nie zawsze wszyscy admini maja czas co rozumiem doskonale.


10. Steam_ID: 1:1:112950845


11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od tego kiedy wroce z pracy i czy będę musial cos zrobić po pracy, na pewno od 18-19+

 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-19+ czasem siedze nawet do ostatniej osoby tak samo w weekedy.


13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,766 godz


13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): niestety nie, nigdy się tym nie interesowałem.

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

PS: jeśli ktoś będzie pisal pod podaniem cos typu; tak fajny typ. To nie patrzcie na takie cos, chce normalne wypowiedzi. 8) 

Edytowane przez SoniC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Pan Cocaine powinien dostać Admin iż jestem często na waszym serverze ponieważ nie ukrywam że miło mi leci czas jak sobie gram i wbijam lvl na danych klasach i tak grając zauważyłem że "Cocaine" jest bardzo sympatycznym,kulturalnym graczem gdy przychodzą nowi gracze tłumaczy im regulamin jeżeli takiego nie przeczytali, tłumaczy że mikro od 16 lat lub pomutacji,pomaga w doborze klasy jak używać danych perków więc czemu by nie miał dostać admina z komendami admina może jeszcze bardziej rozwijać wasz server jeżeli zobaczy że dany gracz nie stosuje sie do regulaminu może go zbanować nie raz mówił że dane zachowanie takiego gracza i takiego jest nie dopuszczalne że gdyby miał admina to by banował to tyle co  mam do powiedzenia na temat "Cocaina" 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cocaine jest bardzo dobrą osobą na posade administratora serwera. Potrafi dobrze wytłumaczyć nowym graczom co i jak na serwerze. Jest bardzo koleżeński oraz bardzo często siedzi na serwerze. Odemnie ogromne TAK!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności