Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Romantyk(Nie)LekkichObyczajow


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Romantyk(Nie)LekkichObyczajow
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak, ale wczoraj prawie wyłapałem bana właśnie tu na dr za micro nie wiem czemu, więc trochę się boję mówić XD 
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Romantyk%28Nie%29LekkichObyczajow/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:Nie, only skill
9. Parę słów o sobie **: Jestem Dawid, mam 15 lat mieszkam w Działdowie w tym roku kończę gimnazjum i mam zamiar iść do liceum na jakiś kierunek matematyczno-biologiczny, ale jeszcze się nad tym zastanawiam. Interesuje się sportem i e-sportem, w normalnym sporcie piłką nożną i siatką, a w e-sporcie głównie ligą legend, ale virtus pro(nie wiem jak to odmienić XD) też czasami zobaczę. Jak wspominałem wcześniej, 5 lat grałem w nożną, ale w moim "klubie" wiele dobrych graczy odeszło, a samemu bez kolegów w drużynie nie ma co grać. Obecnie trenuję siatkówkę, może jakiś siatkarz ze mnie będzie XD(marzenia :v) 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Dużo osób rano łamie regulamin, admin więcej to mniej właśnie takich graczy. Admini nie zawsze są, a jak są to 5 w tym samym momencie, a innym razem nie ma żadnego. 
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3h, jak zacznie się szkoła to ten czas się zmniejszy do około 1.5-2.5h. Muszę też w lola grać, platyna nie wbije się sama. 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Teraz w ferie od 10-20, w czasie szkolnym 15-23
14. Staż w Counter-Strike 1.6:4lata
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak i powiem nawet, że skarg nie było XD 

 

Bicepk, jestem tu na sieci/serwerze 100x dłużej od Ciebie, nie wypowiadaj się jeśli nie wiesz :)

 

:C :C

[*]

Edytowane przez RomantykNLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

"Podanie natychmiastowo zostanie odrzucone gdy:
4. Brakuje jakiegokolwiek podpunktu we wzorze "

Wybacz, ale nie widzę punktu nr.10 - to jedna z ważniejszych spraw, nie bez powodu podpunkt został oznaczony "**"       

 

 

Miałem z tobą kilka przygód i wiem na co Cię stać. Administrator musi być taką osobą, która nie szczeka do innych, nie szuka zaczepki, nie prowokuje, a przede wszystkim odnosi się z kulturą do innych.

 

Coś mi się obiło o uszy, że obrażałeś Zabitego na serwerze - kolejna sprawa, która przemawia za tym, że nie powinieneś zostać adminem.

 

Jeśli dobrze patrzę to grasz u nas na serwerze dopiero od 2 tygodni, według mnie to trochę krótko.

Dodatkowo 2 dni temu zagościła w gronie administratorów Ewcia, sprawuję się bardzo dobrze i kolejna para oczu moim zdaniem jest zbędna. 

 

//edit.
Dopiero o 11:39 edytowałeś podanie i dodałeś punkt nr.10 - dla mnie tłumaczenie, że jak sobie gram nie ma adma jest idiotyczne - idąc twoim tokiem myślenia to każdy człowiek powinien mieć admina. Nie ma opcji, żeby 24/7 był obecny administrator, więc jak jest jakiś problem spokojnie możesz do któregoś napisać.
 

PS. Niezbyt się rozpisałeś w tym jednym z ważniejszych punktów.

Edytowane przez Bicepk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przeciagac

Zglaszasz graczy to na plus

Ale opinia graczy oraz adminow mowi sama za siebie

Przy sprawdzanie logow nie tak dawno przypadkowo trafilem na to jakie masz zdanie na temat naszej aktualnej administracji serwera a ja licze na mila atmosfere i zgrana paczke ktora ze soba wspolpracuje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br />

<br />

Twoje podanie zostało odrzucone.<br />

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br />

<br />

Pozdrawiamy<br />

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności