Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga ISAMU


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: ->NeM0o_!

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Guard

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: ISAMU

4.IP/SID oskarzanego*: macie

5.Data i godzina: 14:40

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://www113.zippyshare.com/v/7Wdx19GF/file.html byłem jedyny w nieżywych więc tylko to demko. 

7.Opis sytuacji: Chciałem wejść na serwer, a mówie sobie nagram demko. I od razu jak wbiłem to mnie uszy zabolały. Na demku jest przedstawione(pierwsze sekundy). Dzisiaj zdarzyło się to nie raz, ponieważ miał coś do rac0(znanego nam, niekoniecznie lubianego gracza) może i rac0 zawinił na kilka sposobów, ale to jest niedorzeczne. I tak nagrałem tylko końcówkę. Jeszcze przed nagraniem zdarzyło mu się "rzucić mięsem" 

Pozdrawiam, Uszy bolą mocno- ->NeM0o_! :)

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

@edit ISAMU w ten czas Marcina na serwerze nie było i od wczoraj nie miałem z nim kontaktu. To jak?

@edit x2 w amxbans da się zauważyć 2 kicki przez isamu: 

1. Na freedayu za: freekill (dwóch strażników nie żyło)

2. Dla rac0 za: mikro +16/po mutacji (ma mutację)

świadkowie do tej sprawy z kickami: rac0, Marcin. Ganja, Borixon, Adis.

Edytowane przez ->NeM0o_!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha 2 fałszywe osoby się na mnie zgadały bo brat marcinek sie nie dostał oj oj 

na demku nic nie słychać a tylko go do tt przeniosłem gdyż nie lubię  jego obecności w moim otoczeniu :)

jesteś tyle wart co brat marcin czyli nic :) każdy kto czyta twoje skargi się śmieje z cb tak to wielkiego kolege robisz zaraz skargi zaraz płaczesz dorośnij wkońcu  

ps co do rac0 dziś rano mnie od śmiecia itp wyzywał pierw  na jb potem ts   :) jak zast opiekuna chciał go zbanować  to uciekł tzn vabastian

Myślicie ze jak przez wasze skargi które są kłamstwem stracę strażnika to będziecie kimś xD ?

Edytowane przez ISAMU12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isamu chyba wystarcza 3 skargi na cb i twoje zachowanie wiec sie juz nie pograzaj bo i tak na miejscu Shino juz dawno bym cie zdegradowal bo nieogarniasz i nie potrafisz kultury utrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha 2 fałszywe osoby się na mnie zgadały bo brat marcinek sie nie dostał oj oj 

na demku nic nie słychać a tylko go do tt przeniosłem gdyż nie lubię  jego obecności w moim otoczeniu :)

jesteś tyle wart co brat marcin czyli nic :) każdy kto czyta twoje skargi się śmieje z cb tak to wielkiego kolege robisz zaraz skargi zaraz płaczesz dorośnij wkońcu  

ps co do rac0 dziś rano mnie od śmiecia itp wyzywał pierw  na jb potem ts   :) jak zast opiekuna chciał go zbanować  to uciekł tzn vabastian

Myślicie ze jak przez wasze skargi które są kłamstwem stracę strażnika to będziecie kimś xD ?

Właśnie takimi wypowiedziami potwierdzasz skargi na Ciebie. Jeżeli te skargi są kłamstwami to udowodnij swoją niewinność, aha sorry, dowody mówią same za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się rozpiszę. NIE BĘDĘ TOLEROWAŁ żadnego wyzywania się w administracji. Macie dawać przykład na serwerze, być miłymi i kulturalnymi osobami, a nie żreć się nawzajem do gardeł. Mówię to do wszystkich, bo wszyscy się żrecie jak psy. 

 

 

 

na demku nic nie słychać a tylko go do tt przeniosłem gdyż nie lubię  jego obecności w moim otoczeniu

 

 

A kogo obchodzi TWOJE otoczenie? Jesteś strażnikiem serwera, a nie własnej dupy, masz działać na rzecz serwera, a nie własnej dupy. Brakuje ct? Potrzebna jest pomoc? To NIE MASZ PRAWA chociażby go tyknąć, bo Tobie się nie podoba jego byt na serwerze zgodnie z tym punktem:

 

"Klawiszem może być osoba, która nie przeszła mutacji jeżeli sytuacja klawiszy tego wymaga oraz za zgodą prowadzącego."

 

Nie znasz regulaminu rozumiem? Twoja obrona na wszystkie te skargi jest żenująca, z cyklu: "Myślicie, że jesteście fajni, nawet jeśli mi flagi zabiorą"  

 

Nie chcę widzieć już żadnych sporów w administracji, macie być ekipą i spory rozwiązywać, a nie do nich doprowadzać. Następne skargi dot. braku kultury etc. będę rozpatrywał surowiej. A strażnik ISAMU, który był na okresie próbnym traci flagi na dzień dzisiejszy. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności