Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][SKARGA] ISAMU


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na strażnika: ISAMU

 

1.Twój Nick: The_GanjaMan_PL

2.Kto zawinił? (Admin/Gracz): Guard

3.Nick admina/gracza który zawinił: ISAMU

4.IP/SID oskarżonego*: Znajduje się w users.ini

5.Data i godzina: Około 15:00, 01.02.2017

6.Dowody (demko/screenyświadkowie):

BORIXON, Maus, Nemo, Adis -_-, rac0

7.Opis sytuacji: Owy strażnik wyrzuca gracza "rac0" z CT podając powód "Nie chcę Cię w CT" Gdy gracz "Adis -_-" wszedł do CT ISAMU powiedział "Tak ty możesz zostać, Ciebie lubię" A więc faworka? Kolejna sprawa to zapominanie wydanych poleceń/mylenie się w nakazach i zakazach, jeżeli masz takie problemy nie wchodź do CT.

 

Kolejna sytuacja miała miejsce 15:57 Zginęło 2 klawiszy na FD, byłem 3 więc zacząłem wszystkich TT zabijać, po czym dostałem kick "FreeKill"

7.7 Za zabicie Klawisza podczas FreeDay skutkuje się zabiciem wszystkich więźniów.

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to typowe nadużywanie strażnika dla mnie degrad widać na demko nie ma takiego czegoś nie chce ciebie w ct to co ty chcesz to za przeproszeniem gówno obchodzi ma być dla dobra serwera a rac0 nic w tym przypadku nie zawinił

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem skargę na tego gracza za kulturę. Ta sprawa jest inna i bardzo ważna. Mowa o faworyzacji. Owy gracz rac0 może i nie ma 16 lat, ale ma mutację i o ile się nie mylę adis ma podobny głos. Widziałem jak ISAMU wywala z ct rac0 z trzy razy, ale uważałem, że skarga na kulturę wystarczy. Nie wiem co się z tobą dzieję ISAMU. Jestem za ukaraniem gracza. Pozdrawiam :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytacji i akturat musze przyznac ze skarga sluszna, poniewaz raco moze i nie przeszedl do konca mutacji, ale ogarnia jb, a tt było zadużo na 1 ct.

 

 

@Edit @Sequell** musisz mieć na to dowody , każdy sobie może powiedzieć, ze przeklina i itp. ale bez dowodow nic nie zdziałasz.

Edytowane przez BorixonC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka to jest twoja wypowiedz "nie chce rac0 w ct bo ma mikro w kebabie". A co do skargi to szanowny pan ISAMU co chwile przeklina, wyrzuca graczy z ct bo nie chce ich lub nie lubi. Nie raz bylem swiadkiem takich sytuacji w wykonaniu gracza isamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj tę skargę przyjmuję, aczkolwiek w połowie. Kick oczywiście bezpodstawny, ale moim zdaniem rac0 mutacji nie ma i jako prowadzący w ct nie powinien zasiadać. Także ta faworyzacja mi się nie podoba i będę ją brał pod uwagę. Osąd wydam w innej skardze, bo nie będę się w każdej rozpisywał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności