Skocz do zawartości

Przeprosiny.. ~ سانتياغو


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego miejsca chciałbym serdecznie przeprosić WSZYSTKICH graczy serwera JB CS:GO Cs-classic !

 

Ostatnio zacząłem każdego wyzywać, utrudniałem grę, wprawiałem serwer w złą atmosferę i żałuję tego :(

Oficjalnie Przepraszam was wszystkich, tych z którymi się kłóciłem, jak i tych, którzy przeze mnie nie mieli przyjemności z gry.

Obiecuję też, że zmienię swoje zachowanie na lepsze, będę starać się by na serwerze było miło i przyjemnie :D

 

 

PS

Nie wiem, czy mogę napisać takie coś na forum lub jeżeli mogę, to czy dobry dział. Mam nadzieję, że jest ok :)

2146.jpg

Edytowane przez GHOST007
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko pytanie czy są to szczerze przeprosiny ;)


Bo wydaje mi się, że nie i dalej będziesz się zachowywał jak się zachowywałeś, ja od siebie ich nie przyjmuje miłej nocy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nigdy nie obrażałeś wiec nic do ciebie nie ma ale jak byś mial zły dzień i zaczoł mnie wyzywać to krótka piłka ,"kosa pod żebro ,buła na łeb"

dzieki cześć :)

Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już było takich przypadków i ile razy już chciałeś się tak ZMIENIĆ.

Jak pisałeś podanie na guarda to było że niby pracuje nad sobą i poprawa jest... gówno prawda bo potem i tak jest to samo

Niektórzy ludzie się zmieniają a niektórzy nie...

Jak dla mnie to historia podobna do ,,Polara"

Niby przepraszam wszyscy ok wybaczają a po 2-3 tygodniach jest to samo. 

Szkoda czasu na takie bzdety...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghost mam byc szczera ty NOTORYCZNIE wyzywales wszystkich w szczególnosci mnie Moim zdaniem Nie powinienes dostac unmuta bo nie zaslugujesz moze w tym 2 życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co mają te przeprosiny twoim zdaniem zmienić? oraz zdjęcie kota, którego podpis jest śmieszny choć to nawet mało powiedziane. Piszesz to abyśmy się zlitowali i zdjęli p.mute? Jeżeli tobie faktycznie jest przykro z powodu tego jakie szkody wyrządziłeś to popraw się i przestań wnosić na ten serwer toksyczne zachowanie.

 

Zamykam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności