Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> SS'y [JAck Herer ;>]


JAck Herer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JAck Herer ;>
Link do SS: 
http://www2.zippyshare.com/v/2HuvTBs7/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: JAck Herer ;> 
||| Powod: Wrzuc screeny na forum 
||| Nalozono:   
||| Czas bana: zawsze 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo:  
||| Ban wygasa: Nigdy

Serwer: DD2 
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/bans/33630.html
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rozpisać demko. 

1. Zbyt moim zdaniem za szybko strzelił z famasa. Czemu akurat tak szybko jak go nie widział ? 6:44 minuta.
2.  strzela idealnie w skrzynki i zabija kolesia , żadnym pociskiem nie pudłując . Może tutaj być akurat fart, ale niech ubteam sam stwierdzi. 7:08

3.Następna bardzo dziwna akcja. Wybiegam aktualnie ja w tym momencie, a on wcelowany w moją klatę strzela mi w głowę . 7:32
4.Akcja. tutaj proszę w spowolnionym tempie obejrzeć. 2-3 strzały nie trafia w głowę, ale już 4 idealnie siedzi nagle przeciwnikowi na głowie z celownikiem . Też może być fartem. 9:29.

5. Akcja dziwnej reakcji celownika. Jak dla mnie ruch celownika to był bardziej już komputerowy niż ludzki. xd Nie potrafię tego nazwać .9:35 też trzeba obejrzeć w zwolnionym tempie.

6. Jak wcześniejszych akcjach stwierdzicie, że nie był odpalony, a może tak być to zapraszam na akcje 10:55 . Idealne pestki w 3 gości w głowę z anarchi. 
7. Znów strzelanie za szybkie w przeciwnika. 12:32 w spowolnionym tempie idealnie to widać .
8. Idealny strzał w przeciwnika, gdy go nie widział. Proszę zwrócić uwagę jak się schował za skrzynki i strzelił w idealnym momencie jak oni wyszli . :) 12:45
Polecam większość w tym przypadkach w zwolnionym tempie obejrzeć ;P

Edytowane przez Skiperek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś link do dema, cokolwiek? Dodatkowo nie jest to odpowiedni temat na takie wypowiedzi bo jak można zauważyć:

"1. Zakaz wypowiadania się w dziale „Prośby o UB” osobom, które nie zostaną poproszone o to."

 

Od tego jest dział ze zgłoszeniami cziterów. Ssy są czyste więc nie ma sensu żeby gracz czekał na to aż będzie dostarczony link do dema, daję ub.

 

Swoją drogą to ta rozpiska też jest mocno średnia, dość słabe wnioski, brak ocen przy akcjach, chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności