Skocz do zawartości

SERIO??


rozYebunda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Może i nie ten dział ale nie zdążyłem się wypowiedzieć co do jednego nowo przyjętego admina ... Niby większość na PLUS , ale moim zdaniem do posady admina trochę trzeba dorosnąć i posiadać kulturę osobistą ! Dokładnie chodzi mi o TwixCS . Jeżeli checie mieć bałagan na serwie i tracić graczy bo temu adminowi się coś nie spodoba to owszem przyjmujcie go , przecież to nie moja sprawa :) No ale polecam się zastanowić komu co przyznajecie :) Dołączam pewne dowody na temat tego gracza :) Prosiłbym o wypowiadanie się na ten temat , a nie od razu go blokowanie . Jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie :)

 

http://www65.zippyshare.com/v/YA2ysicK/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do tego to nie w tym dziale, a nawiązując do tematu Twix jest świeży, mało tego są różne wygłupy na serverze . Ja też np na majku mówie jak ktoś mnie nie słucha , ze ich pobanuje jak nie wbija :p oczywiście w żartach . jak dla mnie są to żarty.

"Dziadu"? 

ja z rpsem mowie sobie różne rzeczy i z kim kolwiek innym i każdy wie że to w żartach.

A z tym "nygusem" przesadził.

 

dla mnie temat zbędny, czekam na wypowiedź Fryzjera , innych graczy.

 

z poważaniem

 

The Game...

Edytowane przez wiars0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do tego to nie w tym dziale, a nawiązując do tematu Twix jest świeży, mało tego są różne wygłupy na serverze . Ja też np na majku mówie jak ktoś mnie nie słucha , ze ich pobanuje jak nie wbija :p oczywiście w żartach . jak dla mnie są to żarty.

"Dziadu"? 

ja z rpsem mowie sobie różne rzeczy i z kim kolwiek innym i każdy wie że to w żartach.

 

dla mnie temat zbędny, czekam na wypowiedź Fryzjera , innych graczy.

 

z poważaniem

 

The Game...

Z rps'em to wiadomo :D zawsze żarty :D RPS zawsze na propsie heh .  Ale co do TWixa to jest tylko część tego co wypisuje i szczerze irytuje chłopak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności