Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Navi,isamu


Keszkeszeszke

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Brat Marcin
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin i Gracz
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Navi,Isamu
4.IP/SID oskarzanego*: Navi 193.33.177.87 Isamu 193.33.177.87 
5.Data i godzina: 19:50
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Adis Sequell
Demko dodam jak się mapa skończy
7.Opis sytuacji: Gracz Isamu obrażał mnie nagminnie cytuje "Brat Marcin ty kur** jeba** cf*** pierd**** niech ci matka zdechnie na raka szm*** pier*****", "zapierdalaj"x2 a Admin Navi nic sobie z tego nie robił do tego Gracz Isamu złamał regulamin dając 2 zabawy pod rząd a admin navi nic sobie z tego nie zrobił tylko powiedział idź se pisać skarge. Ja nie wiem po co jest administrator żeby nie pilnować regulaminu i olewać sobię to. Naprawdę proszę o surowe bardzi surowe ukaranie tego gracza i admina, bo mnie już ten serwer takimi zachowaniami odrzuca. Jestem cały czas obrażany i poniżany przez ISAMU a Navi nic sobie z tym nie robi.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
 
 
@Edit1

 

marcin pierdolni sie w czoło i bd wesoło  tak powiedziałem to i wyszedłem z gry   dziś jak był nemo powiedziałem ze jestes śmieciem i też wyszedłem i co ?
 
I tym pokazujesz swój niski poziom KULTURY a sorry ty nie wiesz co to jest powtórze się po raz 100 twoje zachowanie jest karygodne to co robisz przekracza wszystkie granice moralności 
 
@Edit2 
Tu jest potwierdzenie że po tym jak wrócił na serwer nie zbanowałeś go :)
pre_1486496442__hh.jpg
Edytowane przez Brat Marcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo inni gracze jakoś na mnie się nie skarżą tylko ty masz zawsze do mnie jakiś problem.

Chciałem zbanować ISAMU za kulturę na 1 godzinkę żeby ochłonął a on uciekł XD.

A propo tej 2 zabawy pod rząd powiedziałem że to jest ich ostatnia zabawa w tygodniu i więcej dawać niemogą 

 

bo mnie już ten serwer takimi zachowaniami odrzuca
                      Skoro ci się coś nie podoba to po co tu grasz 

 

 

 

Jestem cały czas obrażany i poniżany przez ISAMU a Navi nic sobie z tym nie robi.  

 

Uwierz że robię i staram się robić to najlepiej jak mogę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo inni gracze jakoś na mnie się nie skarżą tylko ty masz zawsze do mnie jakiś problem.

Chciałem zbanować ISAMU za kulturę na 1 godzinkę żeby ochłonął a on uciekł XD.

A propo tej 2 zabawy pod rząd powiedziałem że to jest ich ostatnia zabawa w tygodniu i więcej dawać niemogą 

 

                      Skoro ci się coś nie podoba to po co tu grasz 

 

 

 

 

Uwierz że robię i staram się robić to najlepiej jak mogę  

Chłopie jak by mi się tylko chciało pisac te skargi to ciebie by tutaj nie było.To co,że isamu uciekł ciężko było wpisać w konsoli amx_last i zbanować na IP?

Isamu już nie pierwszy raz obraża graczy na serwerze i byłem tego świadkiem a skarg nie będę pisał bo nie mam czasu na takie idiotyczne sprawy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga słuszna ale tylko względem isamu ponieważ navi robił co mógł obrażał cię to go wywalił a jeśli chodzi o zabawe to powiedział potwierdzam "że to jest ostatnia wasza zabawa w tygodniu" więc nie wiem co się czepiasz naviego ale na isamu skarga słuszna ponieważ dużo razy przy mojej obecności on cie obrażał ale o navi złego słowa nie mogę powiedzieć bo rolę admina na serwerze wypełnia bardzo dobrze.Krótko mówiąc navi robił co mógł ale dla isamu powinien polecieć ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin pierdolni sie w czoło i bd wesoło tak powiedziałem to i wyszedłem z gry :D dziś jak był nemo powiedziałem ze jestes śmieciem i też wyszedłem i co :D ?

Gdybym To ja byl Adminem a nie navi, który kompletnie na na twoje zachowanie wyje****** to dostalbys bana nie na 3 ale na tydzień. Bo to już przestaje być śmieszne. Co ci Marcin zrobił? Pisał na cb skargi? Doprowadził do Twojego degrada? Bardzo dobrze. Nie potrzebujemy tu takich. A co do cb navi to też powinienes dostać degrada, bo tak jak Marcin napisał olewka totalna z twojej strony. Pisze się coś do cb a Tu ze nie widziales. Zabijał na polowaniu z m4 a Ty ze nie widziales? Weź się ogarnij i albo napisz rezygnację albo napisz do shino ze masz wyje****, bronisz tylko isamu na każdym kroku. Nie jesteś wart tego serwa tak jak on bo zachowujesz się tak jak on.

 

Tyle ode mnie

Nie pozdrawiam

 

Edit@

 

Adis navi nic nie zrobił. Isamu sam uciekł ucieszony ze może sobie bezkarnie obrażać innych graczy.

Edytowane przez Sequell**
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brat Marcin, w 07 Lut 2017 - 20:08, powiedział: bo mnie już ten serwer takimi zachowaniami odrzuca                       Skoro ci się coś nie podoba to po co tu grasz 

 

 

Bardzo niefajne zachowanie się...

 

ISAMU już wyleciał z banem na 2 tygodnie, także to też przyjmuję i zamykam. Kasiu, możesz usunąć post. Mam nadzieję, że jak wróci to się opamięta i nie chcę widzieć żadnej faworyzacji takiego zachowanie, bo ktoś straci flagi, koniec pieprzenia się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności