Skocz do zawartości

Słuchawki


Gerard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje kupić nowe słuchawki i szukam opinii na te 2 pary słuchawek.

Dobre będą do cs 1.6 lub cs go?

Prosiłbym też o wasze opinie na ich temat.

 

 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-z-mikrofonem-razer-kraken-usb-czarny

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/zestaw-sluchawkowy-tracer-hydra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razer - przepłacasz za ich wzór niż jakość

Tracer - Nie znam się

 

Polecam te co ja akutalnie posiadam czyli SteelSeries Siberia v2 za 158 zł można dorwać, przynajmniej ja dorwałem i są świetne, oprócz krótkiego kabla.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o marki to wybrałeś najlepsze i najdroższe ;) takiej samej ceny zdobył byś o te:

http://www.komputronik.pl/product/96038/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Creative_Headset_HS_800_Fatal1ty_Gaming.html

Są to słuchawki zaprojektowane przez znanego gracza quake oraz cs 1.6. Są zbudowane z niesamowitych materiałów. Mikrofon cudo. Ceny przystępna. Grałem w nich przez uwaga 4 lata i nadal działają tylko kupiłem profesjonalne. Są tak wygodne(z aksamitu), że nie czujesz jak masz je założone na głowie. Jeśli trochę sciszysz dźwięk odbierania dźwięku przez mikrofon będzie on idealnie brzmiał: 0 szumów, wyługluszenie, komfort odbierania ciebie innym graczom sprawisz tymi słuchawkami. Polecam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krakeny 7.1 od ponad już 2 lat, jestem z nich zadowolona.

Jedynie ta początkowa część od mikro mi odpadła - ale to mogła być moja wina bo pociągnęłam wstając i upadły idealnie mikrofonem do dołu ~ niemniej jednak w żaden sposób to nie przeszkadza ani nie uszkodziły jakości - jedyny minus, że też coś w lewej słuchawce się ułamało (w środku) i jak przekręcę głową to słyszę i mikrofon też łapie podczas mówienia, że coś się przesunęło xD oraz odlepiły się nie wiem jak to się nazywa to wokół słuchawek, że widzę gąbkę, ale i tak widoczne jest to tylko jak nie mam słuchawek na uszach i w żaden sposób nie wpłynęły na jakość czy wygodę noszenia. Ogółem ja jestem zadowolona z tych słuchawek i nie zamieniłabym ich, miałam kontakt u kolegi z SteelSeries Siberia v2 nie mniej jednak to nie dla mnie, wgl mi się nie podobało jak leżały i ich dźwięk - ale to już kwestia indywidualna.  Razer na początku ma jeden minus - bardzo boli głowa od nich i trochę to potrwa zanim się rozciągną także uważam to u nich za największa wadę.

Dźwięk dla mnie fajny, bassy też dobrze słychać, w cs również wszystko ładnie słychać.

Mikrofon - bez szumów, nie muszę nawet nic odszumiać w nim.

 

Oraz sam program - synaps gdzie możesz sb je dokładniej skonfigurować, dźwięk, 7.1, bass, mikro, czułość itp. Ja dałam za nie wtedy ponad 400 zł i nie żałowałam ani trochę zakupu. Takie moje zdanie, najlepiej jakbyś miał znajomego, który ma słuchawki aby sprawdzić bo każdy ma inne oczekiwania i inne zdanie. :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecam te https://www.morele.net/sluchawki-razer-kraken-pro-green-rz04-00870100-r3m1-537711/ mam je już jakiś czas i dzialaja bez zarzutu, ale poczekal bym na jakas przecenę, ja wyhaczylem za ok 300 zl

Edytowane przez BorixonC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razer - przepłacasz za ich wzór niż jakość

Tracer - Nie znam się

 

Polecam te co ja akutalnie posiadam czyli SteelSeries Siberia v2 za 158 zł można dorwać, przynajmniej ja dorwałem i są świetne, oprócz krótkiego kabla.

Dzięki za doradzenie ale nie podobają mi się ;d

 

Ja ci polecam te https://www.morele.net/sluchawki-razer-kraken-pro-green-rz04-00870100-r3m1-537711/ mam je już jakiś czas i dzialaja bez zarzutu, ale poczekal bym na jakas przecenę, ja wyhaczylem za ok 300 zl

Myślałem dziś nad nimi ale cena jaka mogę dać to max 200zł  

Co powiecie na te razerki ;p?  http://www.mediaexpert.pl/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-razer-kraken-usb-rz04-01200100-r3m1-,id-571325

Jeżeli by ktoś znalazł takie same tylko zielone lub zielono-czarne to było by miło jak by podał link  do 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak: słuchawki marki Razer nie różnią się od innych słuchawek niczym prócz ceną i za wysoką ceną. Szczerze słuchawki marki Modekom są tak samo dobre i wytrzymałe jak Razer

 

I jak jest mikrofon w słuchawkach to lepiej żeby był doczepiany a nie na zawsze w słuchawkach. Patrz również na wejście słuchawek do kompa. Złote jest lepsze niż normalne srebrne.

Edytowane przez vabastian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki? Jakość/żywotność tylko logitech/sennheiser. Głośność i cena Razer/Steelseries etc. ;D

Tracer wypada dobrze, jeżeli chodzi o niższą "półkę" słuchawek aczkolwiek na Twoim miejscu wolałbym zainwestować w coś droższego.

Krakeny miałem raz czy dwa na głowie.. Powiem tak, jeśli chcesz płacić za znaczek Razera proszę bardzo ale licz się z tym, że w niedługim czasie pożałujesz zakupu ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zainteresujesz się tymi słuchawkami (w necie zbierają bardzo pochlebne opinie):

Superlux hmc631

Superlux hd681 evo

Co do tracerów, kolega mi je polecił (bodajże dragon red), kosztowały z przesyłką 50zł i nie narzekam :) Cudów typu skanowanie modelowe z respa ct na galę itp nie wykonasz, ale do mojej gry całkowicie wystarczają.

Sorki, że dałem "nowe propozycje", a nie odniosłem się do Twoich, niestety nie miałem z tymi słuchawkami do czynienia.

Życzę Ci udanego wyboru.

Pozdrawiam,

Darker :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam ci słuchawki razer (te, które podałeś w linku, ale także inne modele), dźwięk w nich jest bardzo dobry, mikrofon również działa bez zarzutu. Jednak tak jak w przypadku Queen, moje słuchawki po 2 latach zaczęły się "rozpadać", logo na jednej ze słuchawek odpadło, ale na szczęście nie wpłynęło to na jakość dźwięku.

 

Słuchawkami, nad którymi według mnie NIE powinieneś się zastanawiać są słuchawki Steelseries Siberia v2, dźwięk tak samo jak w przypadku słuchawek Razer niby był bardzo dobry, ale niestety tak jak w wcześniej opisanych przeze mnie słuchawkach, te również zaczęły się rozpadać. Po roku użytkowania tych słuchawek przez mojego brata, (a trzeba tutaj podkreślić, że o słuchawki itp. dba on dużo bardziej odemnie xd) pękł im "drucik" odpowiedzialny za regulacje wielkości (spoiler). Zepsuł mu się także mikrofon, i to na dodatek nie długo po zakupie, przyczyną było najprawdopodobniej zbyt częste wysuwanie i wsuwanie mikrofonu.

Nie wiem czy problemy ze słuchawkami Steelseries Siberia v2, u mojego brata były pojedynczymi przypadkami, ale tak czy inaczej nie polecam Ci ich ze względu na wyżej opisane sytuacje :p.

 

 

pre_1486721841__sluchawki.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę i propozycję zdecydowałem się na razer kraken 7.1  https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-z-mikrofonem-razer-kraken-usb-czarny

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Gerard
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności