Darker

Użytkownik
 • Content count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  22d 2h 54m 18s

About Darker

 • Rank
  Bywalec

Informacje o Profilu

 • Nick
  Darker
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1260 profile views
 1. Twój nick: Just The LegendNick gracza/admina na którego składasz skargę: Nieznany, ale z pewnych powodów podejrzewam gracza "Kalinka" (jakoś tak ma)IP i SID oskarżonego: NieznaneGodzina i data zdarzenia: W ciągu ostatnich dwóch godzin.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Brak, nie będę robił przecież screena z ilością lv i monet po każdym wyjściu z gry.Opis sytuacji: Wychodzę z gry, zostawiając około ~1k monet, wracam - mam ich 70. Wgrajcie ten #$%#$% plugin, o który już kiedyś prosiłem (na tworzenie hasła jak normalne cody i go mody mają). Nerwica spowodowana jest tym, że już na poprzedniej edycji (jak i dawniej) jest z tym problem i nadal nie można wgrać jednego prostego pluginu, eh. Zatem proszę opiekuna (Mercuś) o sprawdzenie logowań na ten nick z ostatnich dwóch-trzech godzin i zbanowanie każdego z sid innego niż STEAM_0:0:175025429.
 2. Pilnie szukam kogos kto pomoze zrobic spreja do cs 1.6 z zadanego obrazka, z gory dzieki!

  1. Ghost Rider

   Ghost Rider

   To musisz mieć program do tego xD

  2. PIOTR_xD
 3. Proszę się zastanowić czy te dwa perki są rzeczywiście potrzebne: a) Stalker Wiem, że ten perk jest popularny na wielu innych codach. Problem w tym, że tutaj jest naprawdę przegięty, a także nieuczciwy? Dlaczego przegięty? Nie wiem czy kapitan może z niego korzystać, w każdym bądź razie amadeusz + ten perk lub ciche kroki + m4 + ten perk (a pewnie są jeszcze inne comba, których nie testowałem) są przegięte. Jak ktoś względnie ogarnięty dostanie ten perk to widać jeszcze większy odpływ graczy @edit I nie wszystkie klasy (słusznie, ale nieuczciwie) mają do niego dostęp co przeczy aksjomatom świętym, najświętszym o równych szansach itepe itede b) Twardy baniak Tego perka w sumie mogłem sam się pozbyć dawno temu ;x Nie ma już na szczęście leczenia, ale bicie ludzi z 250+hp, którzy mają ten perk bez 1/1 / jakichś porządnych zestawów na dmg to nieporozumienie. A poza tym cała zabawa w tym, żeby celować w główkę, a nie w jaja c) Dmg amadeusza is really insane.
 4. znajdz se chłopaka gówniaro :DDDDDD najlepszego małpeczko #najebany
 5. @Black-Hunter Jeśli dobrze pamiętam to sam sobie możesz to zbindować, ale głowy nie dam @topic Widzę, że Enco napisał to do czego sam się zbierałem. Klasa amadeusz jest silna w porównaniu do innych, nie tak jak kiedyś terminator, ale mimo wszystko i faktycznie ciężko się przeciw niej gra. Btw (już nie pamiętam) nekromanta nie miał kiedyś dwóch apteczek? Można by mu tą jedną dodać, bo ładowanie w inte przy jednej jest troszkę useless. Co do innych rzeczy - wypowiem się jak przetestuję
 6. @up To ty młoda chyba, Twixi za pedo by poszedł siedzieć
 7. Już pal sześć bana (http://amxbans.cs-classic.pl/bans/53834.html), choć widać, że nowi admini to chyba nie ogarniają Razem z Shadow Angel mieliśmy problem, nie wyświetlało nam tego co się pisało na zwykłym czacie (y), więc żeby móc pogadać musiałem korzystać z [email protected] Jak widać adminowi to bardzo przeszkodzało, szkoda że nie przeszkadzało im ich pisanie głupot na [email protected] mapę wcześniej. Ale pal sześć, jakieś porady dla nas jak pozbyć się tego problemu? Zamiast wiadomości naszych i innych graczy, było tylko s1, s2. Jak minie ban dam screena jeśli samo nie przejdzie @edit Yhm, Siwy mówi, że to niby wszędzie tak się zepsuło po aktualizacji, yhm, jakieś więcej info?
 8. Ktoś chętny do pogrania wspólnie w Ghost in the shell first assault? :D

  1. JaneQ
  2. Darker

   Darker

   za pozno, juz nie gram, bo rozjebali gierke :D

    

  3. JaneQ

   JaneQ

   No nie

   Szkoda :(

 9. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoja skarga nie została przyjęta! PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 10. James0v wyjaśnił. Zamykam.
 11. Wiem o kogo chodzi i potwierdzam wersję Serka. Skarga w zasadzie jest przyjęta, zamykam ją na teraz dopóki nie ustalimy z Bobo "nagrody".
 12. @Ktoś. "Raczej nikt nie chce przyjmować admina, który zaraz odejdzie." Przy braku ogarniętych adminów ktoś taki (porządny admin) nawet na krótki okres czasu jest na wagę złota @topic Czego Ty chcesz pilnować jak przez Ciebie gracze wychodzą? Jestem na tak (powody raczej znane, potrzeba admów, Serek ogarnia itp), jednak w przypadku sytuacji o której napisał Ktoś. (znudzenie serwerem i przestanie grać) masz złożyć rezygnację, w przeciwnym razie (przynajmniej póki będę zastępcą) nie będę skłonny Ci dać drugiej szansy. Czekamy na Bobo.
 13. 06.05.2017 Zmiany w perkach: Notatki kapitana mają od teraz od 1 do 3 odbić [Vip] Twardy pancerz ma od teraz od 2 do 4 odbić Zmiany w klasach: Snajper dostał dodatkowo 2 fb Terminator stracił ak Lewiter ma zmniejszoną szansę na wybicie do 1/10 Wsparcie ogniowe dostał +10 do inteligencji (statystyki teraz to 10 25 25 -30)
 14. Jedynym minusem (i powodem utraty admina), była nieaktywność (wyjaśniona między nami), teraz grasz więcej, więc chętnie Cię zobaczę w naszych szeregach Jestem na tak.
 15. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoja skarga nie została przyjęta! PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów