Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga TwixCS


rozYebunda

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
Polecali przenieść temat więc przenoszę ...
 
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: FuckTHESystem
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): WTedy gracz dziś już admin :D
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: TwixCS
4.IP/SID oskarzanego*:
5.Data i godzina: jakiś czas temu
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://www65.zippyshare.com/v/YA2ysicK/file.html
7.Opis sytuacji: Witam . Może i nie ten dział ale nie zdążyłem się wypowiedzieć co do jednego nowo przyjętego admina ... Niby większość na PLUS , ale moim zdaniem do posady admina trochę trzeba dorosnąć i posiadać kulturę osobistą ! Dokładnie chodzi mi o TwixCS . Jeżeli checie mieć bałagan na serwie i tracić graczy bo temu adminowi się coś nie spodoba to owszem przyjmujcie go , przecież to nie moja sprawa :) No ale polecam się zastanowić komu co przyznajecie :) Dołączam pewne dowody na temat tego gracza :) Prosiłbym o wypowiadanie się na ten temat , a nie od razu go blokowanie.

Nie chodzi mi o jakieś głupie skarżenie czy coś w tym stylu , ale zachowanie jak na admina strasznie żenujące...

 
 
 

" Podanie natychmiastowo zostanie odrzucone gdy:
 
1. Osoba nie wykazuję się kulturą osobistą "
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za "chuj Ci w dupe" nie widze tam zbytnio nic powaznego. "Dziadu", serio? XD  tym bardziej ze jeszcze nie mial wtedy admina :D, nawet adminowi puszczaja nerwy czasami, plus gracz ma wieksze przywileje z wulgaryzmami niz admin, wiadomo obrazac nie moze ale przeklinac bardziej, a wiec skoro wtedy Cie tak obrazil, trzeba bylo zglosic sprawe by dostal odpowiedniego bana, odrobil by swoje i tyle w temacie, to ze ktos mial taki wybryk nie znaczy ze nie moze miec admina czy ze odrazu bedzie perm na serwie XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za "chuj Ci w dupe" nie widze tam zbytnio nic powaznego. "Dziadu", serio? XD  tym bardziej ze jeszcze nie mial wtedy admina :D, nawet adminowi puszczaja nerwy czasami, plus gracz ma wieksze przywileje z wulgaryzmami niz admin, wiadomo obrazac nie moze ale przeklinac bardziej, a wiec skoro wtedy Cie tak obrazil, trzeba bylo zglosic sprawe by dostal odpowiedniego bana, odrobil by swoje i tyle w temacie, to ze ktos mial taki wybryk nie znaczy ze nie moze miec admina czy ze odrazu bedzie perm na serwie XDDD

Mnie tam nic nie obraziło bo w sumie zlewam na to . Zaczęło się od Flashy które rzucał na twarz ... Było zgłaszane na U@ , ale KOLEGA admin miał to gdzieś i to ja bym wyrwał bana a nie on ... To mnie właśnie irytuje , że na serwerze nie są wszyscy równo traktowani ! Te jego głupie gadanie , że jak on dorwie Admina to będzie wszystkich po kolei banował ... Czy to jest normalne jak na jego wiek ? nie sądzę :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było dokładnie kiedy? Bo to mogło być 2 tygodnie temu, to czemu nie napisałeś tej skargi wcześniej ?? O.o

Z tego co zaobserwowałem to każdy na serwerze przeklina :)

Nawet admin na serwerze przeklina, ale że się chłopak wkurzył czy coś to rozumiem, bo to ludzka rzecz.

Może go troszkę poniosło czy coś ale, czemu nie dasz całej rozmowy???

Te wycinki takie dziwne bo nie wiadomo w 2 przypadkach co było pisane wcześniej, i jaki te rozmowy miały przebieg.

 

Zgodzę się z tobą bo na serwerze jest lekka samowolka. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji jak nowy gracz wyrwał bana za "kultura" na 3h, a jak by to zrobił stały gracz to wylewka totalna.

 

Ale czujesz sie tym urażony w jakiś sposób czy coś ? Bo jak nie to po co ta skarga? Co prawda może głupio napisał ze bd każdego banować ale on wie że jak by rak zrobił, to by poleciał od ręki. Dla mnie to było żartem napisane, bo chłopakowi zależy na tym adminie.

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było dokładnie kiedy? Bo to mogło być 2 tygodnie temu, to czemu nie napisałeś tej skargi wcześniej ?? O.o

Z tego co zaobserwowałem to każdy na serwerze przeklina :)

Nawet admin na serwerze przeklina, ale że się chłopak wkurzył czy coś to rozumiem, bo to ludzka rzecz.

Może go troszkę poniosło czy coś ale, czemu nie dasz całej rozmowy???

Te wycinki takie dziwne bo nie wiadomo w 2 przypadkach co było pisane wcześniej, i jaki te rozmowy miały przebieg.

Nie pamiętam kiedy to dokładnie było . Skargi miałem nie pisać tylko czekałem aż doda podanie na admina i wtedy chciałem się wypowiedzieć...Niestety nie zdążyłem bo teamt został zablokowany :) Rozmowa zbyt długo nie trwała bo za jakiś czas wyszedłem , ale przeważnie to zlewam kogoś kto poziomem jest równy 0 . Przeklinanie jest przeklinaniem , to normalna rzecz! Każdy klnie , ale to było takie bardziej prostackie zachowanie ... Jego tok myślenia = " Będę Adminem, będzie mi wszystko wolno..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było dokładnie kiedy? Bo to mogło być 2 tygodnie temu, to czemu nie napisałeś tej skargi wcześniej ?? O.o

Z tego co zaobserwowałem to każdy na serwerze przeklina :)

Nawet admin na serwerze przeklina, ale że się chłopak wkurzył czy coś to rozumiem, bo to ludzka rzecz.

Może go troszkę poniosło czy coś ale, czemu nie dasz całej rozmowy???

Te wycinki takie dziwne bo nie wiadomo w 2 przypadkach co było pisane wcześniej, i jaki te rozmowy miały przebieg.

 

Zgodzę się z tobą bo na serwerze jest lekka samowolka. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji jak nowy gracz wyrwał bana za "kultura" na 3h, a jak by to zrobił stały gracz to wylewka totalna.

 

Ale czujesz sie tym urażony w jakiś sposób czy coś ? Bo jak nie to po co ta skarga? Co prawda może głupio napisał ze bd każdego banować ale on wie że jak by rak zrobił, to by poleciał od ręki. Dla mnie to było żartem napisane, bo chłopakowi zależy na tym adminie.

Nie czuje się urażony bo zlewam na takie coś ! Skargi nie miało być tylko napisałem post w dziale z PODANIAMI NA ADMINA ale polecone mi go przeniesienie do działu skarg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności