Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Kolejna skagra na Mateusza i jego kolegów przy okazji...


Guest Trufelki

Recommended Posts

Guest Trufelki
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: MaTeUsZ-<eMeT>-
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'aktywny ban'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Twoje IP: '188.47.15.130'
[AMXBans] =======================================
 
 
 

1.Twój Nick: [bSNT] Trufelki

2.Nick admina/gracza który zawinił: MaTeUsZ-<eMeT>-

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 10;20 21.03.2013r

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  

http://speedy.sh/UdubV/demka.rar

6.Opis sytuacji: Admin Mateusz odrazu po wejsciu na serwer zaczął straszyć mnie banem za aktywny ban, nie sprawdził nawet na forum czy costałem ub itd. Moim zdaniem ten czlowiek nie nadaje sie na to stanowaisko jak i reszta z reszą, są nie odpowiedzialni i traktują admina jako coś do zabawy ( nowe doświadczenie ) 

 

 

 

 

Skarga numer 2

 

1.Twój Nick: [bSNT] Trufelki

2.Nick admina/gracza który zawinił: HapajKule, kozakZmC, MaTeUsZ-<eMeT>-

3.Admin/Gracz : Admini

4.Data i godzina: około 9 dziś. 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

http://speedy.sh/UdubV/demka.rar

6.Opis sytuacji: Na którejś mapie nie pamiętam nazwy, jak i zresztą nie na pierwszej ci gracze (admini) używali admina to po aby pobić rekord speeda na danej mapie. (dodam, że na tej rózowej też pobijali kozak z matim ... 

 

 

 

PROSZĘ O UB I UKARANIE ICH ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest Trufelki

Admin nie ma prawa nadużywać swoich praw, a na twoje miejsce znajdzie się 10innych lepszych administatorów.

Link to comment
Share on other sites

server tp tylko miejsce do gry dla zabawy a adminem jestem ogarnietym -.- mam 19 lat wiec pozdro ze czasem sie posmiejemy to pozdr nie musimy byc ciagle powarzni

Link to comment
Share on other sites

Guest Trufelki

Śmiać nikt wam się nie zabrania, ale spamujecie mikrem itd... nadużywacie swoich praw tak nie wolno. I pozdrów swoją polonistkę "powarzni" masz 19 lat? nie wierzę 

 

 

Hapaj? Niby jak łamię regulamin ?

 

I owszem robiliście coś zlego - łamaliście regulamin admina

Link to comment
Share on other sites

spoko poczekamy az H@ okrsli ty nie oceniaj dziecko co ma 16 lat -.- a nie spamowalismy przez micro  a po 2 micro +16 wiec mozemy mowic przez micro :verymad:

Link to comment
Share on other sites

Guest QueTTi

HapajKule , MateusZ , kozakzMc

Tracicie admina ze względu na to że slapujecie się cały czas na mapce + Nadużywacie mikro. Sorry Vinetu tak być nie może.

Trufelki UB.

Link to comment
Share on other sites

Guest QueTTi
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wyjaśnione.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy