Skocz do zawartości

FPS w Smoke granade i crash


Discus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wczoraj padło pytanie, że gra się zacina jak wejdzie się w smoke granade.
Sprawdziłem to dziś nad ranem gdy nie było nikogo na serwie.
Cały czas miałem FPS 50-60 po rzucie smoke granade FPS spada do 20-30.
Nie ma tragedii to +/- 30 FPS różnicy.

Jeżeli chodzi o crash serwera ja rozumiem to jako nagłe zastopowanie gry na serwerze i zawieszenie go.
Jeśli tylko pojedyncze osoby mają taki problem proponuje przeczyścić komputer np. CCLeaner-em.
Następnie wpisać dobre komendy w cs typu. "rate"
Kolejnie wejść w start>uruchom>msconfig>uruchamianie i odznaczyć wszystko oprócz antywirusa tj. jak masz np.Avast to odznacz wszystko a zostaw pliki z nazwą avast.
Następnie zrestartuj komputer.

Pozdrawiam:
Discus.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Tym właśnie sobie zasłużyłeś na Z.Opiekuna ^^ . Mam nadzieję że się cieszysz . Dołączę się do tego co na górze kolega napisał . Najpierw bym polecił zwykły reinstal cs'a , później co kolega napisał , a na końcu jak wszystko zawiedzie to format komputera czyli ponowne zainstalowanie systemu ;)

 

Tutaj bym prosił tylko pisać swoje pomysły ,które pomogą innym garczom oraz pisać jak jeżeli komuś pomogło . Bym prosił jeszcze nie pisać głupich komentarzy ani się nie kłócić :)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie osób którzy mają problemy z spadkami FPS przy smoke polecam użyć komendy ustawiającą gęstość smoke - niektóre serwery zakazują jej, ale to nie działa podobnie do soft czy d3d, wg mnie nie powinna być zakazana, a na tym serwerze nie ma wzmianki o zakazie, bynajmniej ja jej nie zakazywałem. (komenda fastsprites ///1/2/3)  - i ustawić ją na 1, fastsprites "1" . 

Do drugiej części wypowiedzi nie mogę się zgodzić, jasne że jest możliwość scrashowania cs'a na skutek lagów, ale niemożliwe jest aby to zrobił jeden smoke, nawet wywalenie he co statystycznie więcej osób ma problem ze spadkami FPS niż smoke. Crash by mógł nastąpić wyłącznie wtedy jak by był obciążony przez dodatkowe pliki od strony serwera i jakiś słaby sprzęt, przykładowo ja sprzęt z 2005 bez zmian technicznych, karta graficzna wyłącznie do przeglądania internetu, 72FPS max, 49FPS min przy największym obciążeniu. Nie ma opcji :) Ale jak ktoś ma mniej FPS ode mnie to polecam jednak cleaner dysków ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prosiłem, aby nie byłą zbędnych komentarzy , a jak widzę są.
2. Druga sprawa. Nie ważne czy masz extra komputer za 12 tyś czy za tysiaka , jeżeli masz mocno zaśmiecony , albo zawirusowany komputer to i tak będziesz miał spadki fpsów przy smoke , czy fleshach , albo granatów.
3. Mieliście tylko tutaj pisać o innych sposobach na pomoc ,albo pisać czy pomógł dany sposób. 

Tyle miałem do powiedzenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma tak jak towarzysz Skiperek wymienił komputer za wysokie wynagrodzenie.
Kto ma słabszy niech dostusuje sobie grafikę do danego komputera.
No już na najsłabszych komputerach najniższa powinna zwiększyć liczbę FPS ( klatki na sekundę). Tak jak kolega opiekun powiedział nie którzy mogą mieć "syf" na komputerze ( niepotrzebne, zawirusowane pliki). Następnym powodem może być też synchronizacja pionowa.
Powoli będę to sprawdzał.
Można też użyć komend np. Na zużycie pamięci RAM przeznaczone na tekstury tj.  gl_max_size 64

Edytowane przez Discus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • InnVis przypiął/eła ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności