Skocz do zawartości

Problem z Cs'em...


PremO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PremO


Opis problemu: Mam problem z Cs 1.6. Kiedy wchodzę na serwer FFA i inne, pogram z 5 minut to pojawiają się ściny trwające ok. 1-2 sec i tworzą się co 10-20 sec. Próbowałem już wszystkiego... i wyłączyłem ATI hotkey poller czy coś takiego i nie pomaga mam już tak od 2 miesięcy tylko jak grałem na non-steam to robiłem zmianę rozdziałki w Cs'ie i było po problemie... A na Steam to już nawet nie pomaga... Zaczęło mi tak robić kiedy kminiłem nad małym celownikiem poprzez komendy: (cl_lw 0-1 i +duck, -duck) i od tamtego czasu musiałem zmieniać rozdziałke. Przerzuciłem się na Steam i to już nie pomaga... robiłem aktualizacje systemu i nic... poprzez komendy w cs'ie i też nic... Internet tu nie ma nic do winy bo mam stałe 25-35 pingu w cs'ie. A ten ATI hotkey poller właśnie mi zmniejszył ten ping bo miałem na steam bez wyłączenia tego ati 200-300 pingu a teraz właśnie stałe 25-35 z wyłączonym ati hotkey poller... Nie wiem od czego to jest zależne..


ScreenShoot: -Nie potrzebne-


System operacyjny: XP Home edition 2002 services pack 3


Kontakt: Steam: http://steamcommunity.com/id/Przemek2710/


Inne: Błagam o pomoc :(


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to: wchodzisz w menedżer zadań(ctrl alt dlt) i tam masz plik hl.exe prawym klikasz i ustawiasz priorytet na wysoki. Drugi to ustawienie ex_inerp 0.01 i ratę 25000 lub skorzystaj z tych komend:(wiem ze to obniżenie fps ale pomaga) http://forum.cs-classic.pl/topic/55188-poradnik-zwi%C4%99kszenie-fps-s%C5%82absze-komputery/#entry337842

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NeMOo... Nie pomaga... ścina dalej :((

 





Vabastian jak to zrobic??? :D

 




Mam ccleaner i jak czyszcze rejestr to i tak mam te sciny :( Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem.
Musisz wyczyścić rejestr na swoim komputerze.
Ścina Ci bo procesor nie nadąża z obliczeniami bo ma ich za dużo. Myślę że to jest przyczyną.

 




Musisz mieć jakiś program
Jakiś w sensie np CCeaner. To musisz poszukać już na Google jaki chcesz program. Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej spytam, jaką masz wersję csa?

 





To będzie ciężko, a probowales przeinstalowac? Ja tam dokładnie nie wiem,bo cała kariera u mnie wygląda na non steam... Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalną na steam...

 


 

Tak robilem wszystko... Na innych forach tez bylem i nic nie pomoglo

 





Miłosz randomowo... z dupy za przeproszeniem bym powiedział :/ Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cleanerem to robiłeś, skorzystaj raz jeszcze z tego https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/ 

Nie widzę wzmianki na jakiej zasadzie lagi powstępują, opisz sytuacje.. czy przy dużej ilości graczy, fb, he? sg, może obroty myszką, czy randomowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

<p><strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> Brak aktywności</p><p> </p><p>Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.</p><p> </p><p>Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności