Skocz do zawartości

Skarga Franek


boblee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Hiroto

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

3. Nick oskarżonego: Franek

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:164899134

5. Data i godzina zdarzenia: 9:30, 2017.02.22

6. Mapa: ba_jail_minecraftparty6

7. Opis sytuacji: Wchodze sobie do CT, wszystko fajnie pięknie lecz w rundach od 1 do 12 gracz o nicku Franek kickuje mnie bezpodstawnie twierdząc, że nie dałem mu freedaya na zyczeniu, a sam sobie wziąl tego fd z listy, Potem chciał mnie wywalic z ct bo nie wykonywałem poleceń CT na tamtej mapie bo sie buntowałem.

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): B3LLOW


 

 

 

#3 Koleś kicknales mnie bezpodstawnie, ale dało sie mnie słyszesz sprawe zostawiam do administracji, Jak nie ma chętnych z mutacją moge sobie wejsc do ct, moze mam mikro ale da sie usłyszeć polecenia i to bardzo dobrze każdy mikrofon ma szumy i bedzie miał

Edytowane przez Hiroto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po pierwsze: Złamałeś punkt regulaminu: 1.9 Po stronie CT gracz musi posiadać SPRAWNY mikrofon oraz być po mutacji (dokładniej punkt 4.2)

 


A ty, nie miałeś sprawnego mikra.

 

2. Jak pisałeś tą skargę, cały czas afkowałeś i utrudniałeś grę.

 

3. Wiem, przeklinałem. No, ale jeżeli ktoś cały czas łamie regulamin, to można się wkurzyć.

 

4. Bellow to nie świadek.

 


4.1 Ponieważ koledzy, to nigdy nie są dowody ;P

 


5.1 Bez mutacji nie mamy prawa grać jako Prowadzący.
5.10 W przypadku gdy prowadzący prowadzi monotonną rozgrywkę admin (lub gracze przez VoteKickCT) ma/mają prawo do zmiany prowadzącego.
6.6 Klawisze nie mogą zabić się podczas życzenia.

 


Tak, wiem, że mogą, ALE ZE SPRAWNYM MIKREM. A on miał szumy, praktycznie go słychać nie było.

 

I, jeszcze przed tą, rozgrywką, wszyscy kicknelismy go, za ten sam powód. Czyli dzisiaj 2 kicki w ct na Hiroto poleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek jest opcja edytuj na forum abyś nie spamił. Może mnie nie było w tej sytuacji ale Hiroto nie masz sprawnego mikrofonu.I nie raz widziałem ze nie ogarniasz po stronie ct ciągle się mylisz.

A i w ogóle zaśmiecacie forum rozumiem jeżeli ktoś ciebie ciągle wyzywa kikuje co mapę ale człowieku 1 kick nic tobie nie zrobił

Edytowane przez HPCX2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności