Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga fryzjer


Piy Piy :P

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:serwer, ktory zszedl na psy.

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Fryzjer

4.IP/SID oskarzanego*:on ma

5.Data i godzina:21.43

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):on

7.Opis sytuacji:

 

I ja sie pytam czy Ty czlowieku widzisz co robisz? Wedlug Twojego smiesznego taryfikatora, za co Ty mi dales bana na zawsze? Fajny powod bana "do widzenia", nie widze w tym zadnego powodu. Naucz sie chociaz pisac porzadne powody banow. A tak poza tym, to w czym Ci taki nick przeszkadzal? Bo nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Wytlumacz moze o co Ci chodzi? Chociaz pewnie i tak nie bedzeisz potrafil sprecyzowac swoich poczynan.

 

edit. Antyrekalme? Serwer, ktory zszedl na psy. co to ma wspolnego z antyreklama, gdybym chcial cos takiego zrobic, to bym wymyslil cos bardziej "orygianlengo". A gdzie w Twoim regulaminie jest ban za nick na zawsze, ja sie chcialbym spytac, przedstaw mi to, a potem daj podwojnego perma, ups nie ma czegos takiego. Poza tym co mnie interesuja Twoje porzadki w swoich adminach, ogarnij moze niektorych, zeby zaczeli myslec przy banowaniu i robieniu ssow, a pozniej glos herezje.

 

P.S Twoja reputacja i tak jest zepsuta, wiec co tu psuc.

 

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Piy Piy :P
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun ktory daje takie powody , hmm dziwne nei prawdasz? xd A tak na serio , pernmentny ban za nick ktory nei obraza nikogo ? 

Edytowane przez OSPMistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff. Mistrz i tyrion ładnie próbujecie zepsuć moją opinie oraz serwera. Co następnym będzie krokiem? Weźmiecie innych kolegów, aby zniszczyć serwer i moją opinie ? Ponieważ zrobiłęm w końcu z niektórymi adminami porządek ? Sprecyzować się ? Karol wydaje pieniądze na reklamę , a Ty ładnie robisz antyreklamę ? Nicki twoje ,, sewergówno " później ponownie to samo , a teraz ,, serwer, który zszedł na psy". Jestem Ciekawy co powie Karol, bo ja tej skargi nie zamknę, ani nie przyjmę tak samo jak Mistrza. Jak dla mnie Wasze zachowanie po tym jak oboje mieliście adminów i Mistrz, który miał z.opiekuna i jak opiekuna to zachowujecie dość dziecinie z mojego punktu widzenia, ale czekam na wypowiedź Karola. :)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff. Mistrz i tyrion ładnie próbujecie zepsuć moją opinie oraz serwera. Co następnym będzie krokiem? Weźmiecie innych kolegów, aby zniszczyć, że w końcu z niektórymi adminami porządek ? Sprecyzować się ? Karol wydaje pieniądze na reklamę , a Ty ładnie robisz antyreklamę ? Nicki twoje ,, sewergówno " później ponownie to samo , a teraz ,, serwer, który zszedł na psy". Jestem Ciekawy co powie Karol, bo ja tej skargi nie zamknę, ani nie przyjmę tak samo jak Mistrza. Jak dla mnie Wasze zachowanie po tym jak oboje mieliście adminów i Mistrz, który miał z.opiekuna i jak opiekuna to zachowujecie dość dziecinie z mojego punktu widzenia, ale czekam na wypowiedź Karola. :)

Do tej skargi mnie nei mieszaj wgl , po prostu przestrzegaj regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się, bo byłem przy tej sytuacji.

Fryzjer może chaotycznie postąpił dając takiego bana, ale wy to specjalnie to zrobiliście żeby się zemścić, wkurzyć go, dopiec mu głupią prowokację.

Mistrz ty jako były opiekun myślałem, że jesteś ciut mądrzejszy i rozważniejszy, ale widzę że się myliłem co do ciebie.

 

 

 

P.S Twoja reputacja i tak jest zepsuta, wiec co tu psuc.  

 

 

Śmiem wątpić w twoje słowa. Skiperek jest bardziej szanowany, niż wy dwoje razem wzięci :) 

Każdy go lubi i szanuje, z nim da się normalnie pogadać, a z wami z tego co te skargi piszecie nie da się gadać bo wy go chcecie zniszczyć.

Nw zazdrościcie mu że ma opiekuna że fajniejszy jest? Te wasze zachowanie jest dziecinne na poziomie 8 latka :)

+ to co wy robicie jest prowokacyjne i nie dziwie się że dał ci bana perm na jego miejscu też być dostał za chamskie i głupie zachowanie :) 

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że znów coś takiego się dzieje na serwie . Wnioskuję że powodem jest "zbyt poważne podejście do tematu" . Serwer to ma być luźne miejsce spotkań. W momencie gdy regulamin jest zbyt dokładnie przestrzegany , psuta jest atmosfera , czyli serwer zostaje zepsuty. To było milion razy na Cs-classic przerabiane i nigdy nie skończyło się dobrze. Życzę powodzenia ;) , bo będzie potrzebne.

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież to jest prowokacja skierowana w stronę opiekuna, działając nie na jego niekorzyść, a na niekorzyść sieci.
To że ustawisz sobie, że serwer jest do dupy, czy schodzi na psy, nie oznacza, że urazisz tym opiekuna.

Przestańcie zachowywać się jak dzieci. Ile Wy macie lat? 5? Czy ja do jasnej cholery prowadzę przedszkole czy sieć?
Nie przypominam sobie bym tutaj prowadził przedszkole, a Wasz poziom w tym momencie oscyluje w tej kategorii wiekowej. Macie coś do kogoś i zamiast to załatwić z nim, robicie na złość mi i jeżeli będą dalej takie podchody, mające na celu zepsuć atmosferę serwera lub sprowokować daną osobę, używając do tego MOJEGO SERWERA, będę sam banował permanentnie takie osoby.

Powiedziałem już w sierpniu (gdy usuwałem tamtejszych opiekunów), że teraz nie będę się bawił z Wami jak z dziećmi, każdy kto działa na niekorzyść serwera (a to jest działanie na niekorzyść serwera), będzie odizolowywany od niego, bo przenosicie swoje prywatne problemy na serwer i robicie na złość mi, a nie danej osobie.

 

Nie zamierzam prowadzić przedszkola, więc dzieci będą z niego usuwane.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności