Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

TripleN`ek Redaktorkiem


Andre

Recommended Posts

Imie :Patryk
Wiek :14 (prosiłbym o mały wyjąteczek :)
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach) :18h
Doświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp) :Myślę,że dobrze się spiszę w dziale "Wywiady"
Znajomość z większością użytkowników:Jest :)
Dlaczego ja ?:Ponieważ byłbym bardzo dobry redaktorem,znam się bardzo dobrze na tym i bardzo dobrze się w tym spiszę :)

 

Wymagania:

1.Minimum postów 60(małe wyjątki)Jest :)

2. Co najmniej 10h na forum(wyjątki)Jest :)
3.Brak ostrzeżeń.(obowiązkowo)Jest :)
4.Dobra znajomość ortografii(obowiązkowo)Jest :)
5.Co najmniej 20 dni na forum.(obowiązkowo)Jest :)
6.Minimalny wiek 15 lat.I tutaj bardzo bym prosił o mały wyjątek :)

7.Wywiady może robić TYLKO REDAKTOR Jest :)

Link to comment
Share on other sites

Na nie.

 

 Może i ogarniasz ortografię, interpunkcję i resztę, ale i tak jesteś za młody :)

 

 mówisz, ze znasz większość ludzi na forum? Weź.. idź dowiedz się więcej, osobiście Cie nie znam, nie wiem jak inni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Kolega odszedł , ZamykamJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy