Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[UB]SS'Y OD 654 PO RAZ 6-STY ! <3


654

Recommended Posts

Nick :654Link do SSów :http://speedy.sh/gErmd/SS.rarWycinek z konsoli :[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server![AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'[AMXBans] Duration: 'permanently'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:551650125'[AMXBans] Your IP: '78.8.223.27'[AMXBans] =======================================

Serwer :FFA

 

Mam taką wielką prośbę, aby wasza serwerownia nie rozdawała tych adminów aż tak, odkąd gram na FFA adminiami byli (Marco,Blaze,Musk) i to oni przeważnie się wszystkim zajmowali, teraz gdy widzę, że co drugi gracz to admin a najlepsze jest to, że są to gracze na platformie "non-steam" jest to żałosne, zabijasz przez sciane i wh, ostatnio zabraniali skanować bo ban <3 hahaha, lekka kpina.

 

Druga prośba jest następująca, prosze nie banujcie mnie za to, że gram na "fejkowym ns-ie" bo na steam nie moge grać, chcesz info o mnie? steam:kamal760, wejdź na profil wszystko opisane :). A to że bije i zabijam innych nie oznacza, że jestem odpalony, wrzucam ss'y po raz szósty i ciągle czysto, słyszałem juz pierdolenie o tym, że przerabiam ss'y jakbym nie miał co robić..., a serwerów FFA jest mnóstwo na, których mógłbym innych od razu grac, a nie bawić się w jakies przerabianie ss-ów, chyba w paincie...

Link to comment
Share on other sites

  • Root

hehe

 

Chciałem pobić rekord :D i wpadłem na ns by cię specjalnie zbanować

 

A co do administratorów "non steam" to widziałem tylko jednego:)

 

Masz UB

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy