Skocz do zawartości

[PORADNIK] Jak zarobić dużo pieniędzy przez kilka głównych misji.


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W dzisiejszym poradniku spróbuję wam wyjaśnić, jak za pomocą misji(od Lestera) zarobić dużo pieniędzy.

 

Zacznijmy od tego, że musim przejść ponad połowę gry i odblokować misje lestera "zabójstwo". Jeszcze przed tymi misjami rozegrany jest napad na którym zarabiamy ok. 1 mln. (Nie wydawajcie go).

 

Dobrze, zaczynamy misję od Lestera nr. 1 i myślicie, gdzie tu zarobić pieniądze? Otóż odpowiedz jest na samym początku tych misji- gdy Lester z Franklinem rozmawia przez telefon i mówi mu o giełdzie i firmie która jest sprzedawalna. Musicie dobrze usłyszeć nazwę firmy i po tej misji wchodzicie w giełdę(w interenie w telefonie, lub kafejce), wyszukujecie daną firmę i postawiacie na nią większą ilość waszych pieniędzy. Po rozegraniu kilku dni(licząc w gta) zobaczycie, że akcja na giełdzie wzrośnie i staniecie się bogatsi poprzez sprzedanie tej akcji. Robimy tak z kolejnymi misja mi od Lestera.

 

Dzięki temu sposobowi udało mi się zarobić 60mln! Potem zarobione pieniądze przeznaczane na giełdy z wielkimi procentami dalej mnozylem, i uzbieralem na pole golfowe! Polecam, myślę że poradnik się spodobał :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności