Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga سانتياغو


ElMystic

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Mystic CSGOtrade.gg
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: سانتياغو

4. Steam_ID oskarżonego: 
5. Data i godzina zdarzenia: 2017-03-01
6. Mapa am_water
7. Opis sytuacji: A więc esme zapytała się mnie skąd ją zabiłem odpowiedziałem z boku a gracz o nicku ravo czy jakoś tak wtrącił się w rozmowę napisałem mu na czacie żeby się zamknął gdy nic nie pisze do niego ten mi odpisał poszczekaj jeszcze piesku czy coś w tym stylu a że ja nie dam się obrażać odpowiedziałem już na mikrofonie z kilkoma wyzwiskami go obraziłem dobra spoko rozumiem tego kicka ale gdy znowu się połączyłem zapytałem się który admin dał mi bana a ravo znowu coś tam seplemił wiec powiedziałem mu żeby zamknął morde bo nie mówie do niego tylko chce admina który dał mi kicka i za to dostałem bana rozumiem nowy serwer nowy admin chce się wykazać wszystko spoko ale ban za takie coś to jest już śmieszne ta gra nie jest +3 tylko +16 więc słowa takie jak zamknij morde itp to norma w tej grze a admin pewnie zbanowałby kogokolwiek za słowo K**** skoro banuje za takie coś
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): wspomniany admin i reszta graczy z serwera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłeś obrażać i byłeś agresywnie nastawiony do innych graczy, a głównie do revo. Dostałeś kicka za obraze ty i on(revo, ponieważ też cię wzywał). Wróciłeś na serwer i zacząłeś pytać się jaki admin i ponownie obraziłeś/nie miałeś kultury, więc następny był ban na 30 min. Jeżeli ktoś raz powie np. Kurwa zabił mnie to jest CO NAJWYŻEJ upomnienie, bo wiadomo raz na jakiś czas można sobie przeklnąć, ale bez przesady. :)

Edytowane przez GHOST007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności