Skocz do zawartości

Dla Cs-Classic


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Oto roundsound Przygotowany przezemnie specjalnie dla cs-classicZawiera on 22 nutki i myślę że wam się spodoba!Link do pobrania: http://www.speedyshare.com/QCwz5/Round-Sound-Dla-CsClassic.rarMam nadzieję że się spodoba :> GOTOWY DO WGRANIA NA SERVER(WSZYSTKO JEST NAPISANE CAŁY PLUGIN ITP)dasz piwko za staranie się ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wgrać :). Tylko szkoda że jumnołeśs moje 2 RS :D. ... I są nie które troche za długie ... Lepiej zrobić do max 18-19 sekund , bo potem to już zaczyna się jadka CT vs TT i jeżeli ktoś np nie idzie na kamikadze tylko się skrada i próbuje usłyszeć czy ktoś nie idzie muzyka mu w tym przeszkadza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wgrać :). Tylko szkoda że jumnołeśs moje 2 RS :D. ... I są nie które troche za długie ... Lepiej zrobić do max 18-19 sekund , bo potem to już zaczyna się jadka CT vs TT i jeżeli ktoś np nie idzie na kamikadze tylko się skrada i próbuje usłyszeć czy ktoś nie idzie muzyka mu w tym przeszkadza ;/

Tak 2 są twoje na prośbę Pomarańczy! A w rs v3(w przyszłym miechu będzie) będą wszystkie piosenki po 15 sek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności