Skocz do zawartości

Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1488736795__pre_1488736136__recenzja

Gatunek: Thriller

Premiera: 2 września 2016 (Polska) 12 lipca 2016 (świat)

Reżyseria: Henry Joost, Ariel Schulman

Produkcja: USA

Scenariusz: Jessica Sharzer

 

pre_1488736776__images.jpg

Główni bohaterowie

  • pre_1488735569__1.jpg Emma Roberts jako Vee
  • pre_1488735614__2.jpg Dave Franco jako Ian
  • pre_1488735641__3.jpg Juliette Lewis jako Nancy
  • pre_1488735706__4.jpg Emily Meade jako Sydney 
  • pre_1488735758__5.jpg Miles Heizer jako Tommy
  • pre_1488735787__6.jpg Kimiko Glenn jako Liv
  • pre_1488735819__7.jpg Marc John Jefferies jako Wes
  • pre_1488735885__8.jpg Machine Gun Kelly jako Ty

Opis filmu

"Nerve" zaczyna się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Widzem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać... czyli przeżyć. Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród Widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach milionów anonimowych Widzów

pre_1488736740__pre_1488736271__nerve.pn

 

"Nerve", dziwna nazwa, nie kojarząca się kompletnie z niczym ale jednak dla niektórych ciekawa i bardzo zachęcająca. W moim przypadku sama dokładnie nie wiedziałam co mam myśleć idąc do kina. Na samym początku pomyślałam, że to kolejny nudny film mający pouczyć nas na temat tego jaki to internet nie jest zły, jednak było inaczej. Wszystko zaczęło się bardzo ciekawie, nawet nie podejrzewałam, że to wszystko się tak potoczy. Mnóstwo zwrotów akcji, nerwy, rozczarowanie, no idealna ekranizacja pokazująca to, że zanim się czegoś podejmie w internecie  należy sprawdzić czy to w ogóle legalne. Losy Vee dokładnie opisują to jak bardzo internet może wpłynąć na nasze życie. Ten film powinna obejrzeć KAŻDA osoba która uprawia hazard w internecie, udostępnia wszystko o sobie na Facebooku oraz każda osoba uzależniona od internetu.

 

Zwiastun

http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+polski-40017

 

Dziękuję za napisy :)

Źródło: http://www.filmweb.pl/film/Nerve-2016-738700

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten film. Moim zdaniem trochę słabawy a szczególnie zakończenie.

 

Tu spoiler do zakończenia

 

 

Moim zdaniem powinna umrzeć w tym koloseum. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Jan, film nie był dobry (ale mi się podobał :D), a najgorsze było jego zakończenie.

Pomimo to polecam obejrzeć, jeżeli nie ma się nic ciekawszego do roboty :p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności