Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]SKARGA ADMIN GENIUSE


KAKAROTTO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick KAKAROTTO
2. Kto zawinił? ADMIN
3. Nick oskarżonego Geniuse
4. Steam_ID oskarżonego
5. Data i godzina zdarzenia 03-06-17 19:23
6. Mapa
  [PL][OnlyDD2]Cs-Classic.pl[SKINS/KNIFE/GLOVES][Z...
7. Opis sytuacji - byłem na serwie only DD2 może 2 min zabiłem tego całego ADMINA GENIUSE i po sekundzie dostałem perma za reklame w nicku może i była ta niby reklama ale żeby jakieś ostrzeżenie albo upomnienie a tutaj nic od tak sobie on nie jest bogim na tym serwie.Dla mnie gość jest skończonym idota żeby obrażać innych graczy wyzywać i banować bo go zabili w grze ale to wielki admin.
8. Dowody -świadkiem jest gracz KASKADA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak Powiedziałem ci zebys to usuną ale ty nic sie nie odzywales to nie moja wina. Dostales bana! W regulaminie jest napisane że za reklame w niku jest Ban. a ty reklamowales Serwer, nie bede pisac jaki bo sam wiesz. Wiecej nie mam nic do powiedzenia dziekuje 

 

                                                                                                                          Pozdrawiam

 

                                                                                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kolejny post nic nie wnoszący do tematu, jak i obraza innych użytkowników, zakończy się nadaniem warna.

Również istnieje opcja edytuj, którą posługujemy się kiedy chcemy coś dodać. A, więc panowie, bez wyzwisk i spamowania w tej skardze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie slyszalem zeby ten super admin mnie ostrzegal bo bym usuna reklame a dostalem bana bo go zabilem i sobie wymyslil  ze przez reklame

a tego juz nie pamietasz jak kaskada mowil zeby nie banowal i inni co grali nie bo po co


gosc banuje kogo popadnie wyzywa wszyskich jak go zabija bo mu sie tak podoba i jemu wolno tak robic na serwie bo on jest wielki ADMIN Geniuse gdzie jet opiekun serwera wlaciciel zeby cos z tym zrobic

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mówi, a ktoś nie reaguje to może csay psay albo chociaż sam say? Nie każdy gra z glosem/voice_enable 1.

 

Co do Geniuse to też dla mnie dziwnie się zachowywuje. Jak ktoś przeklnął to "kultura, kik" ale jak sam przeklina to mozna "bo i tqk każdy przeklina".

 

Idąc za twoim ciosem "bo tak jest w regulaminie" -

4.7 Aktywnie udzielać się na forum jak i na serwerze.

 

Podpunkt z regulaminu odd2 cs go.

A tutaj jest twoje udzielanie ->

Ja nie wiem co on robi za pajacerke wywalając/banując osoby skoro sam nie przestrzega regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy tej sytuacji, ale z doświadczenia wiem, że można rozwiązać taką sprawę pokojowo. Zarówno Geniuse jak i Kakarotto mogą mieć gorszy dzień. Nie ma co się wyzywać. Geniuse po prostu może zostać upomniany, a Kakarotto napisze prośbę o unban. Następnym razem trzeba będzie być bardziej cierpliwym i upomnieć parę razy, chyba że jakiś gracz odpowie chamsko albo nie zgodzi się z adminem, w sprawie, o której jest mowa w którymś punkcie z regulaminu i dać karę wyznaczoną w regulaminie.

                                                                            Pozdrawiam Jemilo^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności