Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja Only DD2 [ON]


Crypton2309

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Otwieram szybką rekrutacje , potrzebne są mi osoby które wiedzą że będą przykładać się do roli administratora i zazleży im na serwerze :)

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon :
6. Link do swojego GameMe :
7. Parę słów o sobie :
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :
9. Steam_ID:
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Jemilo^^
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon : TAK
7. Parę słów o sobie : Zwyczajny chłopak, lubiący pojeździć na wpół wyczynowo na rowerze, pograć w cs. Interesuje się piłką ręczną oraz sportami walki.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Chciałbym uzyskać to stanowisko, ponieważ adminów jest mało a weekendowy admin zawsze się przyda. Tym bardziej, że miałem już admina na tym serwerze i wiem jak spełniać swe obowiązki sumiennie kiedy jestem na serwerze.
9. Steam_ID: STEAM_0:0:103537215
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mogę poświęcić od 3h w zwyż
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gram na weekendach od piątku do niedzieli, od 12 do 24
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 1600h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Crypton2309 przypiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...

1. Nick: Decus

2. Imię: Sylwek

3. Wiek: 16.5
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon : TAK
7. Parę słów o sobie :Jak już wspomniałem. Mam na imię Sylwek, oraz mam 16.5lat.Chodze do 10 klasy ponieważ mieszkam w Niemczech. Umiem języki Niemiecki,polski,angielski,. gram w cs 1,6 oraz  cs:go razem 8 lat
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Chciałbym uzyskać to stanowisko, ponieważ adminów jest mało a weekendowy admin zawsze się przyda. Tym bardziej, lecz  wiem jak spełniać swe obowiązki sumiennie kiedy jestem na serwerze.
9. Steam_ID: STEAM_0:1:209087
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:5h-10h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gram na weekendach od piątku do niedzieli, od 8 do 00:00
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 1600h :[
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK,na niemieckich serwerach
Edytowane przez Decus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Nick: Araaab ♛ 

2. Imię: Kuba 

3. Wiek: 16

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon : TAK

6. Link do swojego GameMe : http://classicffa.gameme.com/playerinfo/642474

7. Parę słów o sobie : Mam na imię Kuba, kończę gimnazjum :D . Lubię uprawiać sporty, spotykać się ze znajomymi i grać w gry. Jestem osobą towarzyską, która potrafi rozwiązać na spokojnie spory. Interesuję się technologią, motoryzacją i sportem. 

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Często jest tak, że trafią się takie osoby, które non stop się obrażają, puszczają muzykę/bindy, co strasznie przeszkadza w grze -_-. Chciałbym temu zapobiegać, a zbyt często admina nie ma na serwerze, a jak jest to pomimo, że jeden po drugim jedzie, to udaje, że go nie ma. Wiem, że wcześniej się nie popisałem, ale więcej tych samych błędów nie powtórzę. Jestem też aktywnym graczem, co myślę przyda się będąc adminem :D . Nienawidzę piszczących 5-latków i cheaterów, co zdarza się niestety dosyć często :( .

9. Steam_ID: STEAM_0:0:169093975

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: minimum 1,5h dziennie, a tak średnio to 2/3,5h :D

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz po szkole to różnie będzie, kiedy będę w domu. Jedyny dłuższy wyjazd to na 2 tygodnie w lipcu :P.

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: prawie 1400h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

Pozdrawiam !

Edytowane przez Araaab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Imps
2. Imię: Krystian
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8/10
5. Sprawny i działający mikrofon : Tak
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/97183
7. Parę słów o sobie : Jestem energiczną osobą  umiejącą dobrze zachować się w różnych sytuacjach . Na serwerze gram od 2,5 lat i znam sporo osób stale grających na serwerze . Interesuję się motoryzacją , grami komputerowymi oraz pływaniem . W wolnym czasie gram w gry oraz regularnie jeżdżę  na pływalnie . Zasady serwera są mi dobrze znane.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Administratorem chciałbym zostać dlatego że chcę  zacząć być pierwszy raz administratorem  oraz chciałbym powiększyć grono administracji na serwerze  . Często też widzę też osoby nie wykonywujące celów mapy  , citerów rzadko widuję . 
9. Steam_ID: STEAM_1:1:93577059
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W tygodniu do 2 godz. lecz w weekendy do 4
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Ogólnie w tygodniu od 15 do 22 , a w weekendy od 11 do 23 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na ten moment posiadam w cs:go 2260 godz.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
Edytowane przez imps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: hzy
2. Imię: Daniel
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon : tak
7. Parę słów o sobie : Jestem Daniel lubie gry komputerowe, motoryzacje, sport.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Jest duzo adminow ale wchodza raz na dzien na 10 min i wychodza. A ktos musi utrzymac porzadek na serwie.
9. Steam_ID:   STEAM_0:1:110274956
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-6 dziennie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): teraz sa wakacje wiec czesto od 11-16
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
Edytowane przez Andryej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności