Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga Songoku


promistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
 
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
 
 
Wzor skargi:
 
1.Twoj Nick: mistrz
 
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):admin
 
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:SonGoku
 
4.IP/SID oskarzanego*
 
5.Data i godzina:20.50
 
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Marina
 
7.Opis sytuacji: Gram sobie po stronie tt, paka zostaje podlozona na b , dostaje info ze plecy i na naszym respie sa ,postanowilem cofnac na resp aby wybic przeciwnikow , dodatkowo krylem trupa . Admin dal mi kicka za resp i jeszcze twierdzi ze jak paka lezy to musze przy niej byc a nie lazic po mapie. Pokaz mi gdzie jest w regulaminie ze musze byc przy podlozonej pace? Malo tego jeszcze jakbym polecila uj wie gdzie to rozumiem ze mozna to nazwac zwiedzaniem mapy , ale ja krylem trupa i plecy od respa wiec kick byl nei sluszny , malo tego amin nie dal mi zadnego ostrzezenia na say ze resp ble ble tylko od razu kick . Admin ten nie zna chyba regulaminu.
PS Nie piszcie ze pisze skarge o byle kick , pisze skarge dlatego ze niektorzy admini nie trzymaja sie regulaminu , maja wywalone w tego admina chyba .
SonGoku bylo info napisane na say bodajze albo na mikro jak neislsyzales to twoj problem. 
SonGoku sztama jest caly czas , tylko nie lubie jak neislusznie zostaje traktowany.
A kick za kulture byl sluszny jak najbardziej , ale nei chodzi tu o bana za kulture o to jest skarga ? Czytac nie potrafisz czy tylko odwracasz kota ogonem? xd 
To jak bedzie 10 graczy zywych to moge po mapie latac przy podlozonej pace tak ? A jak jest 6 to juz nie? Pomysl wychodzac z tego Twojego zalozenia gdy bedzie 10 graczy i paka bedzie podlozona i kazdy odejdzie od paki to bedzie w porzadku , a jak przy 6 graczach i podlozonej pace wszyscy od niej odejda  to zostano zbanowani?
Songoku widze ze zrozumiales swoj blad,  przeprosiny przyjmuje :)
Edytowane przez promistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przy tym i powiem szczerze, że się zdziwiłam.

Według mnie admin powinien dobrze znać regulamin, a tym bardziej, że to jest taki jeden z podstawowych punktów.

Kłania tu się komuś taryfikator kar...

Gdy podkłada się pakę raczej nie powinno się kickować za resp bo wtedy to według mnie dawanie większej szansy dla ct. Po podłożeniu paki gracze mogą być wszędzie, dosłownie. Mogą nawet kampić na tym respie, bo w końcu muszą jakoś pilnować żeby nikt się nie dostał na to b, a jak się idzie na b to widać przecież z respa dokładnie.

 

Admini powinni znów zostać "przeszkoleni" bo już nie pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem ;)

 

//nikt tutaj nie mówi o kickach z powodu kultury tylko kickowaniu za "kampienie" gdy paka była podłożona, wtf

//famuś ~ Ciebie trzeba 8)

 

Edytowane przez Marina.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam jak sytuacja wygląda z mojej strony, otóż zostaje podłożona paka (Infa że plecy żadnego nie było byłem w TT nie słyszałem nic takiego) dostajesz kicka gdyż nie pilnujesz paki (sytuacja była by inna gdyby żywych byłoby z 8-10osób a tam jak dobrze pamiętam ile było z 4 - 6 nie więcej), dostajesz kicka po czym wchodzisz na serwer z bulwersem że admini nie znają regulaminu, ty go znasz dobrze i bla bla bla, co drugie trzecie słowo to "Kurwa" "jprdl" więc dałem ci kicka za kulturę, po czym wchodzisz na serwer i robisz to samo, zlałem cie bo wiem że ostatnio zrobiłeś się strasznie konfliktowy (nie wiem czemu i mnie to nie interesuje, ale pamiętaj że przed opiekunem była sztama przy i po randze całkowicie ci mistrzu odwaliło), i tak pogadałeś sobie jeszcze z rundke aż przeniosło mnie do CT potem co tam wyprawiałeś nie wiem i mam to gdzieś, sam przeklinam co Karol może zauważyć czytając u@ i say, ale nie robię tego tak jak ty, masz mikro i wiesz że dźwięk się nie zapisuje i wydzierasz się co jesteś na serwerze przeklinasz i się kłócisz.


Co do samej twojej skargi (tego co napisałeś) otóż w regulaminie nie ma czegoś takiego że trzeba po podłożeniu pilnować paki i nie będzie, bo to jest logiczne że trzeba gdy CT ma przewagę na tym ta gra polega TT ma podłożyć pake i pilnować by wybuchła koniec kropka.

Tak minimum 90% graczy na serwerze za mną nie przepada bo jestem surowy i tego regulaminu znacząco przestrzegam a nigdy się to graczom nie podoba, ostatnio zluzowałem i zacząłem popuszczać każdemu i jest lajt, ale ty swoim pyskowaniem i przeklinaniem przeginasz pałkę i za to zostałeś ukarany, proste.


edit@ 
Kończąc temat, że wina jest widzę sprawdziłem HLTV faktycznie wracał z B, ja w tym czasie padłem i zanim zmieniłem układ kamer zobaczyłem go na respie i stwierdziłem że jest tam od początku rundy, tutaj mój błąd, przepraszam mistrzu (i nie mylić banów z kickiem) aczkolwiek za tą kulturę to ci się i tak należało, chociaż pewnie nie byłoby całej sytuacji gdyby nie ten kick za resp, mój błąd przyznaje.

Edytowane przez SpiochuxD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga w sumie sluszna, ja nigdy nie dawalem banow/ kickow gdy paka lezy a ktos jest na respie, w sumie sam czasami kampie na respie przy podlozonej pace bo wiem ze to jest dozwolone ale duzo osob tego nie rozroznia, tak samo jak banow i kickow za "resp" nie rozumiem gdy ktos jest na rampie/ pochylni przy respie. Respawn to miejsce gdzie sie gracz odradza a raczej ta rampa za murkiem to nie jest to miejsce.

 

4 minutes ago, Marina. said:

Admini powinni znów zostać "przeszkoleni" bo już nie pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem ;)

 

 

XDDDD MARINA XDDDD nie ucz ojca dzieci robic :D :p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tutaj coś Ci songoku zarzucić bo niby postępujesz zgodnie z regulaminem, ale w takiej sytuacji gdy paka jest już podłożona można teoretycznie siedzieć wszędzie, resp TT nie jest (poza ciemnią) aż taki super - chodzi głównie o miejsca gdzie się skampisz, także no nie widzę sensu banowania, ale faktycznie regulamin tego nie przewidział. No, tutaj nie ma niczyjej winy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ta skarga ma dwie strony ale kicka pisać litości myślałem że poważny z Ciebie facet. Tym bardziej że miałeś opiekuna admina jak dla mnie to przesada tym bardziej że miałem okazję grać z Tobą i też nie jesteś przykładem wzorowego admina.  Ja za adminami zawsze będę stał nawet gdybym sam adma stracił będę po stronie "władzy".

Teraz druga kwestia ponownie doszkolić adminów....rozumiecie co piszecie ? rozumiecie sytuacje na servie ? Rozumiek ok czasem jest tak że admin przesadził ale to też człowiek a zazwyczaj płaczą ci co sami mieli adma i robili to samo.....to jest wstyd i brak honoru dogryzać komuś za to co samemu się robiło. Trochę powagi miejcie.

A admini wiedzą co mają robić sami dobrze wiecie jaka jest sytuacja co się nie raz dzieje czasem jest tak że trzeba pominąć jakiś punkt w taryfikatorze aby opanować sytuację,,,,,ale nie.....niektórzy tylko czekają krążąc niczym sępy nad padliną żeby sensacje zrobić. chcecie sensacje idźcie do polsatu.

Nie ogarniam was ludzie sami robicie problemy a potem płacz że server pada, server sam nie pada tacy ludzie go właśnie niszczą.

Tu trzeba współpracy i zrozumienia. Zarządzam potężnym działem z dużą ilością ludzi różni ludzie różne charaktery i nigdy nigdy nie miałem z nikim problemów bo co ???????? bo trzeba mieć podejście cierpliwość i starać się ludzi zrozumieć a nie działać na ich nie korzyć z nimi się pracuje i niech mi nikt nie PIERDOLI że tu jest inaczej bo jest to samo i takich cech w tym gronie potrzeba a nie dzielić na kilka grup na jednym forum i naskikiwać na siebie jak banda dzikusów z toporkami.

Nie wiem może za dużo tu małolatów.....chociaż żeby mieć olej w głowie to i wiek się nie liczy tylko co innego.

Naprawdę ruszcie swoimi kopułkami bo będziemy w parku w kapsle grać.....

Już widzę co się będzie działo po tej wypowiedzi......jaki to Misiek jest.......hehe tylko lamy będą płakać bo kto chodź troche myśli wie o co mi chodzi  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RedMisiek napisał:

W sumie ta skarga ma dwie strony ale kicka pisać litości myślałem że poważny z Ciebie facet. Tym bardziej że miałeś opiekuna admina jak dla mnie to przesada tym bardziej że miałem okazję grać z Tobą i też nie jesteś przykładem wzorowego admina.  Ja za adminami zawsze będę stał nawet gdybym sam adma stracił będę po stronie "władzy".

Teraz druga kwestia ponownie doszkolić adminów....rozumiecie co piszecie ? rozumiecie sytuacje na servie ? Rozumiek ok czasem jest tak że admin przesadził ale to też człowiek a zazwyczaj płaczą ci co sami mieli adma i robili to samo.....to jest wstyd i brak honoru dogryzać komuś za to co samemu się robiło. Trochę powagi miejcie.

A admini wiedzą co mają robić sami dobrze wiecie jaka jest sytuacja co się nie raz dzieje czasem jest tak że trzeba pominąć jakiś punkt w taryfikatorze aby opanować sytuację,,,,,ale nie.....niektórzy tylko czekają krążąc niczym sępy nad padliną żeby sensacje zrobić. chcecie sensacje idźcie do polsatu.

Nie ogarniam was ludzie sami robicie problemy a potem płacz że server pada, server sam nie pada tacy ludzie go właśnie niszczą.

Tu trzeba współpracy i zrozumienia. Zarządzam potężnym działem z dużą ilością ludzi różni ludzie różne charaktery i nigdy nigdy nie miałem z nikim problemów bo co ???????? bo trzeba mieć podejście cierpliwość i starać się ludzi zrozumieć a nie działać na ich nie korzyć z nimi się pracuje i niech mi nikt nie PIERDOLI że tu jest inaczej bo jest to samo i takich cech w tym gronie potrzeba a nie dzielić na kilka grup na jednym forum i naskikiwać na siebie jak banda dzikusów z toporkami.

Nie wiem może za dużo tu małolatów.....chociaż żeby mieć olej w głowie to i wiek się nie liczy tylko co innego.

Naprawdę ruszcie swoimi kopułkami bo będziemy w parku w kapsle grać.....

Już widzę co się będzie działo po tej wypowiedzi......jaki to Misiek jest.......hehe tylko lamy będą płakać bo kto chodź troche myśli wie o co mi chodzi  

Po to jest ta skarga misiek zeby admini bardziej uwazali co robia , bo przez takie sytuacje typu kick gracze mysla sobie co za  "debil" z tego admina (nie ma to nikogo urazic)

i serwer traci graczy ... 

Odkad zostalem 1 raz nieslusznie zbanowany bo wracalem po pake bede pisal skargai za takiego typu zachowanie. Redmisiek wejdz sobie w archiwum i pokaz mi czy jest skarga na mnie za takiego typu zachowanie z mojej strony , adminowalem ponad 1,5 roku bez przerwy i mysle ze wiekszych problemow nie bylo ze mna , moze na poczatku jak nie ogarnialem jeszcze komend itp. Nie mow ze tacy ludzi doprowadzaja ze serwer upada , serwer upada gdy zle sie nim zarzadza i zle sie go pilnuje.

Nie musisz  mi mowic co sie dzieje na serwerze , troche stazu sie ma ;) 

Kiedys pdobnie jak wy myslalem ze po co pisac skarge o "kicka" ale wtedy mnie to nie dotyczylo , teraz sytuacja jest inna.  Zeby pograc w spokoju to najlepij zlozyc podanie i byc adminem wtedy nikt z was sie mnie nie doczepi ani nie zbanuje. Twoja wypowiedz jest wgl nie potrzebna , skoro sam SonGoku mnie przeprosil ti jest raz , dwa nie byles przy tej sytuacji ... Ciebie nikt nei zbanuje /kicknie to sobie teraz mozesz pisac po co skarga. Skarga ma dac do myslenia adminom ktorzy wgl cos ogarniaja , moze to sprawi ze beda uwazac na przyszlosc ,  bo inaczej straca stalych i nowych graczy. 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez promistrz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie myliłem się że nie podarujesz i odpiszesz :-) może to że moja wypowiedź jest n ie potrzebna to przesada bo w końcu muszą ludzie to zrozumieć.

Ale z tą skargą nie masz racji że nikt mnie nie ruszy zawsze jest ktoś wyższy rangą, a admina nie mam od zawsze nie raz dostałem bana na 5min, kicka, nie pisałem skarg bo dla mnie bezsensownych skarg nie ma sensu pytać. dwa razy dostałem perma na innym nicku za hacki chodź nigdy ich nie miałem jedno demo i ub ssy i tez ub i co ???? po co miałem pisać skargę wręcz przeciwnie osobiście stanąłem  przed opiekunem w obronie admina...masz rację że skarga ma pomóc ogarnianiu ale wszystko z umiarem.

I nie wstydzę się że napisałem że też nie byłeś ideałem bo ja też nim nie jestem takich nie ma.

Ale cieszy mnie to że przyjmujesz słowa krytyki tak jak powinno się to robić. Nie każdy musi się lubić, osobiści nie mam nic do CB napisałem Swoje zdanie i zadowolony jestem z Twojej wypowiedzi bo spokojnie wyraziłeś swoje zdanie. Mogę spokojnie powiedzieć że  niektórzy z takich wypowiedzi powinni brać przykład....biore krytyke na klatę i mądrze odpowiadam...     Tak ludzie tak powinno byC :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności