Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie [Nemo.] v2


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:
->NeM0o_!
2. Imię:
Dawid, Andrzej.
3. Wiek:
14 wiosen(w czerwcu 15, ale to się tam nie liczy).
4. Znajomość AMX (1-10):
6(na admina bardzo dobre).
5. Sprawny i działający mikrofon:
Oczywiście! :).
6. Składka (tak/nie):
Tak.
7. Link do swojego GameTracker'a**:
http://www.gametracker.com/player/->NeM0o_!/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:
Nie.
9. Parę słów o sobie **:
Mam na imię Dawid, na drugie Andrzej. Cała moja rodzina jak i ja pochodzi z pomorza i okolic Łodzi. Urodziłem się 3 czerwca 2002 roku. Posiadam starszego brata o imieniu Maciej i nicku zARA, które również grywa na tej sieci serwerów(posiada on 18 lat). Moją karierę z counter strikiem zacząłem już za dzieciaka gdyż mój wyżej wymieniony brat namówił mnie do zagrania w tą grę i mi się spodobała(było to ok. 7 lat temu jak jeszcze mieszkałem w starym domu, w 2010 roku się przeprowadziłem). Na deathrunie mam sporą karierę nie tylko tu, ale też i na innych, ponieważ długi czas temu i teraz ostatnio został to mój ulubiony tryb gry. Jestem dobrze przyjmowany przez innych ludzi(tak myślę przynajmniej) i łatwo znajduję nowe przyjaźnie wraz z moim pędzlem na głowie, który chodowałem 3 lata(włosy). Poza wyżej wymienionymi rzeczami interesuję się sport, a szczególnie piłką nożną, koszykówką, tenisem stołowym jak i snowboardem. Na CSC gram również na FFA, oraz JB gdzie posiadam admina.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
Na to pytanie nie odpowiem jak inni w stylu, no bo jest mało aktywnych adminów; czy: no bo ludzie nie ogarniają... Chciałbym zostać adminem, ponieważ sądzę, że tutejszej administracji przyda się kolejna para rąk i jak bym już dostał tego admina mógłbym się dobrze zaklimatyzować. Z mojej strony pomimo młodego wieku mogę zaoferować doświadczenie(ponieważ posiadam/posiadałem już admina na tej samej sieci serwerów), aktywność na weekend ponad 12h w ciągu tych 3 dni(na razie tylko na weekend bo w tygodniu bywam rzadko, szkoła, nauka jak każdy). Gdy jestem na serwerze w godzinach nocnych, porannych to fakt brakuje adminów i zdarzają się osoby, które popełniają błąd, ale są też dni w których gram i na przykład jest admin i coś się dzieje, ale admin tego nie widzi i każę napisać skargę, co przeciągane jest wiele razy i się nudzi, dlatego chciałbym zostać adminem.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:
Tak, aczkolwiek nie potrzebne bym podawał, ponieważ kontakt jest na gg, a cs'a mam non steam.
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
Licząc arytmetyczną to 2h na dzień by wyszło.
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
Dni robocze: wejdę, rzadko od 16 do 20. Weekendy 8 do 3/4 czasami nockę.
14. Staż w Counter-Strike 1.6:
Jak wyżej pisałem- ok. 7 lat.
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
Oczywiście! :D.
 
Wymagania:
 
1. Ukończone 15 lat +/-
2. Spędzone 20 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze +
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum ++
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +++ :D
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) ++
 
Myślę, że moje powyższe podanie zachęci was do przyjęcia mnie na to stanowisko, pozdrawiam :D Rybka.
Edytowane przez Nemo.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

-Słabe GT

-Słabo napisane podanie

-piszesz, że w dni robocze wejdziesz rzadko bo szkoła, a że w weekendy od 8 rano do nocy, co jest absolutną bzdurą, bo jak wchodze na serwer dr to cię tam bardzo rzadko widuję, zwłaszcza w nocy w weekendy

-zastanów się, bo na jb piszesz nieobecności ciągle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak (Może dużo nie gram ale Nemo mnie zachęca)

[+] Nie poddaje się, składa dalej dobra sztuka :)

[+] Wiek

[-] GameTracker, lecz każdy wie w tym wieku jest bardzo dużo nauki :)

[+] Rozpisane podanie

[+]  Staż

[+] Doświadczenie

[+] Składka

[+] Brak Wspomagaczy

[+] Poczucie humoru/pomocny

Jeżeli zostanie przyjęty, mogę się założyć że poprawi gt :)

Ps. Sequell Nemo rozszerza swoją wiedzę. Nie gra cały czas na komputerze, a w dodatku napisał lepiej podanie od ciebie :)

                                                                                                                                                     Pozdrawiam Troplelek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD 

Na nie:

[-]GameTracker, też chodzę do sql a znajduje czas na gre,forum,prace ;)

[-]Nieestetycznie rozpisane podanie,

[-]Nie podałeś Steam,

[-]Nie masz czasu na jeden serwer a ciągnie cb na drugi -,- jaka logika? xD

[-]to co napisał sequell nie muszę się powtarzać,

 

Czas nieobecności: W każdym tygodniu od poniedziałku do czwartku. 

Coś od siebie: tyczy się to wszystkich serwerów, na JB gdzie mam admina, na tsie na którym mam dj'a, na serwerach gdzie często gram[ffa, dr]. Pozdrawiam.

 

Po co taki admin który nie gra w tygodniu XD 

 

Do tego to na dole jest kłamstwem bo u góry napisałeś że cb nie ma w tygodniu więc logika? xD 

Dni robocze: wejdę, rzadko od 16 do 20.

Edytowane przez Bezimienny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie jest napisane dobrze, ale Twoje GT jest dziurawe, dopiero co pisałeś nieobecność i jak słyszę brakuje Cię na JB, gdzie posiadasz stanowisko.

 

Moim zdaniem nie ogarniesz dwóch serwerów tak więc zastanów się dobrze, na którym z nich chcesz adminować i wtedy składaj podania/rezygnacje.

Jestem na nie

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności