Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna serwera arena 1vs1


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram rekrutację na opiekuna serwera, ten serwer potrzebuje dużo miłości i z pewnością przyda mi się prawa ręka, która MA DUŻO CZASU I CIERPLIWOŚCI na ten serwer gdyż trzeba go rozruszać i mieć sporo pomysłów!

 

Nick na serwerze:
Imię:
Wiek:
GT:
Ile grasz na serwerze:
Ile możesz poświęcić czasu na serwer:
Znajomość SMX: (0-10 | Brak-Celująca)
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):
Czy byłeś kiedyś na podobnym stanowisku:
Coś o sobie:
Dlaczego akurat Ty:
Staż na forum:
Staż na sieci:
Doświadczenie z mod'em:
Pełniłeś/pełnisz u nas jakieś funkcje:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick na serwerze: سانتياغو
Imię:Kuba
Wiek:16
GT:http://1vs1csgo.cs-classic.pl/statystyki/index.php?id=338187950&serverid=0/https://www.gametracker.com/server_info/212.91.26.61:27045/top_players/?query=سانتياغو
Ile grasz na serwerze: Od początku istnienia
Ile możesz poświęcić czasu na serwer: różnie, ale średnio tak 15/20h (tygodniowo)
Znajomość SMX: (0-10 | Brak-Celująca):Brak :(
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):2
Czy byłeś kiedyś na podobnym stanowisku: Nie
Coś o sobie: Mam 16 lat, chodzę do klasy III gimnazjum, mieszkam w Lublinie. Interesuję się technologią, motoryzacją, sportem i informatyką. Lubię grać w gry komputerowe, grać w piłkę nożną i spędzać czas ze znajomymi. Jestem towarzyski i przyjacielsko nastawiony. Chętnie pomagam innym jeżeli potrafię.
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego? Dobre pytanie ! Myślę, że dałbym radę "ogarniać" serwer i wiem już co chciałbym dodać. Jestem chętny do pomocy i znajdę czas, aby spędzić czas przy serwerze. 
Staż na forum: 5 miesięcy (od 02.11.2016)
Staż na sieci: 8 miesięcy (od sierpnia zeszłego roku)
Doświadczenie z mod'em: Duże
Pełniłeś/pełnisz u nas jakieś funkcje: Tak, jestem adminem na tym serwerze.

Nie mam może dobrych kwalifikacji, aby pełnić tą funkcję, lecz chętnie pomogę i się nauczę, a informatyka itp. to dla mnie nie problem :D. Każdy musiał na początku się czegoś nauczyć. :/

Znalezione obrazy dla zapytania napis pozdrawiam

Edytowane przez Araaab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Krystian
Wiek: Rocznikowo 16
GT:  https://www.gametracker.com/server_info/212.91.26.61:27045/top_players/?query=GryTrean
Ile grasz na serwerze: Od jego początku
Ile możesz poświęcić czasu na serwer:

Myślę, że mogę powiedzieć, że 2 godziny dziennie (Wiem, że nie ma mnie tyle na serwerze, aczkolwiek uważam, że jest to jednak trochę różnica. Zajmowanie się forum czy wgrywaniem map, pluginów a może nawet tworzenie pluginów, to nie to samo co gra na serwerze)

 


Znajomość SMX: (0-10 | Brak-Celująca) 9,5
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 10 (Łatwizna i niejednokrotnie to robiłem, teraz dodatkowo bawię się zarządzaniem SSH, co jednak akurat tutaj się nie przyda).


Czy byłeś kiedyś na podobnym stanowisku:

Oczywiście. Aktualnie jestem właścicielem serwera TS3, i myslę, że owa stanowiska można, chociaż w jakimś stopniu, porównać. Dodatkowo, pełniłem funkcje opiekuna na serwerze minecraft który tutaj istniał.

 


Coś o sobie & Dlaczego akurat Ty (Połączyłem te dwa punkty, gdyż napisałbym to samo w obu):

Myślę, że większość osób mnie już zna, jednak tak jak to w każdym podaniu, i tutaj się rozpiszę :D. Na imię dano mi Krystian, lat mam, tak jak pisałem wcześniej, rocznikowo 16 (No, jeszcze trochę mi brakuje, bo urodziny we wrześniu, ale jak się mogę pochwalić, że mam 16 lat, to czemu nie! :D). Aktualnie zamieszkuję sąsiada z drugiej strony "wodnych-pól", a dokładniej Szwecje. Mieszkam tutaj od 3 roku życia, jednak, jak widać, język ojczysty mi nie przepadł. Latem, bardzo możliwe, że wrócę z rodzicami i bratem do polski (na stałę), chociaż nic nie jest jeszcze pewne. Interesuję się programowaniem oraz informatyką. Widać to m.in. po tym, że niejednokrotnie tworzyłem pluginy do CS:GO (co akurat tutaj się przyda, gdyż będę mógł wnieść nowe "rzeczy" na serwer), jak i, tak jak pisałem wcześniej, aktualnie bawię się w zarządzanie SSH. Dodatkowo, niedawno nauczyłem się PHP co umożliwia mi pisanie boty na teamspeaka oraz tworzenie stron WWW (co odziwo, i w tym wypadku, może się okazać przydatne). Jestem młody, ale mam ambicję. Jestem osobą pewną siebie, bez konfliktową, która potrafi postawić na swoje, jednak również potrafi przyznać się do błędu. Jestem osobą spokojną, która nie daje się sprowokować. Tak jak każdy, potrafię się zdenerwować, aczkolwiek nigdy tego po mnie nie widać (bo tego po sobię nie pokazuję). Na serwerze gram od prawie że początku, i myślę, że jako admin spisuję się dobrze, a jedyne co jest mi do zarzucenia, to nienajlepsza aktywność. W temacie od propozycji przedstawiłem już kilka pomysłów na ulepszenie serwera, aczkolwiek nie są to wszystkie propozycje, które posiadam. Jako zastępca opiekuna chciałbym pomóc wprowadzać owe propozycje, jak i pomóc w szybszym rozpatrywaniu skarg, podań jak i pomóc przy sprawdzaniu administracji. Wiem, że moja aktywność nie powala, i wiem, że idzie mi to na wielki minus, jednak chciałbym, by wszyscy wiedzieli, że mogę i chcę to nadrobić. Ponadto, chciałbym, by nasz serwer 1 vs 1 się wyróżniał i znajdował w topce polski, i dopilnuję tego, jako opiekun czy też jako "zwykły" administrator.

Staż na forum: Rok i kilka miesięcy
Staż na sieci: Rok i kilka miesięcy
Doświadczenie z mod'em: Nie ukrywam, że jest to arena, i myślę, że każdy grający w CSa, choć raz grał na takich serwerach. Kiedyś miałem taki swój serwer, który szybko się rozwinął, jednak z kilku powodów (m.in. z powodu braku funduszy) porzuciłem projekt. Aktualnie posiadam również administartora u nas na serwerze.
Pełniłeś/pełnisz u nas jakieś funkcje: Pełniłem funkcje tj. Redaktor, Support Team, Strażnik JB CS:GO, Admin JB CS:GO, Admin Arena 1 vs 1, Opiekun MC (możliwe, że coś pominąłem).

 

Pozdrawiam, i przypominam, tak jak w każdym podaniu, że KAŻDA opinia jest przeze mnie  respektowana, o ile posiada konkretne argumenty.

 

Dziękuję za czas,

GryTrean

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GryTrean pomimo sporej wiedzy twoja aktywność na serwerze jest znikoma związku z czym to Ciebie dyskwalifikuje. Wybieram Ghost'a ze względu na jego wysoką aktywność oraz zgłaszanie mi na PW różnych spraw, zgłoś się do mnie na PW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności