Skocz do zawartości

Skarga na Pajac :-)


Gość Itachi Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Itachi Uchiha

Tytuł tematu ma zawierać nick oskarżonego lub osoby piszącej skargę!

Skarga napisana bez poniższego wzoru zostanie odrzucona bez sprawdzania!

 

Twój nick:Yato!

Nick oskarżonego:Pajac :-)

IP/SID oskarżonego (komenda status):79.185.1.214  Nonsteam  ZmienneIP  KontoNEO

Godzina i data przewinienia:od 19:30 do 20:00 Dzisiaj Mapa jb_russia_v1

Opis sytuacji:Gracz Przezywa ,obraża i prowokuje

Dowody (demo, screeny, świadkowie):świadek Rumunejszyn,Troplelek a z resztą cały serwer (który był o tej godzinie)

 

@Edit Widzę twoich świadków...

@Edit v2 już pobieram demko.

@Edit v3 Przeglądałem Demo i jakimś Trafem nie widzę Ciebie w tt. Sami sobie zobaczcie ,że na tych mapach nie ma go w tt. Ale i tak uważam ,że świadkowie wystarczą

@Edit v4 Sam prowokujesz do kłótni. Jak ty napisałeś że jestem debilem i za przeproszeniem się tak wyrażę

 

,,jebanym gównem''

to ja napisałem ..sam jesteś'' a on już nakazywał Natali585 żeby zbanowała mnie za prowokację...

 

@Edit v5 Nadal nie widzę Twoich świadków...

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to już nie pierwszy raz kiedy Pajac :-) bezkarnie obrażał i przezywał.

 

Bez nazwy.jpg

Edytowane przez Rumunejszyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już nie pierwszy raz, w którym ten gracz nagminnie mnie obraża, i nie tylko mnie. Słyszałem że na demkach już nagrywają mikro proszę o sprawdzenie nagrania ;) (Chciałbym poprosić o ban dla tego gracza na tydzień, tak długo, ponieważ dostawał już bany za obrazę nie tylko mnie ale także administratorów)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o udowodnienie to screenem albo demkiem ze jestem na txt ;-)  . A Jezeli chodzi o ta skarge to mam Wielu świadków jak Yato sam prowokuje mnie do wyzwysik i sam mnie obraża ;-) . Nie ma sprawy możecie mnie ukarać ale jeżeli ja mam byc ukarany Yato zasługuje na to samo ;_) caly czas rożne docinki i prowokacje lecą w moją strone ;-) a nie pozwolo sobie by jakis 15 latek mnie obrażał a po za tym :-) Podobno na serverze panuje zasada Mikro 16 + lub po mutacji ;-) Ten kolega ani mutacji ani lat ;-) Rowniez Tropelek od samego poczatku nakreca kazdego na mnie ;-) , Popieram bana dla mnie , Ale bede sie czuł pokrzywdzony jezeli Yato nie otrzyma również bana rownego mnie ;-) . Mam Swiadków na to  jak otoż dziecko zaczyna mnie prowokowac ;-) 

 

 

 

 Pozdrawia Wasz Pajacyk :-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pajacyk napisał:

Prosze o udowodnienie to screenem albo demkiem ze jestem na txt ;-)  . A Jezeli chodzi o ta skarge to mam Wielu świadków jak Yato sam prowokuje mnie do wyzwysik i sam mnie obraża ;-) . Nie ma sprawy możecie mnie ukarać ale jeżeli ja mam byc ukarany Yato zasługuje na to samo ;_) caly czas rożne docinki i prowokacje lecą w moją strone ;-) a nie pozwolo sobie by jakis 15 latek mnie obrażał a po za tym :-) Podobno na serverze panuje zasada Mikro 16 + lub po mutacji ;-) Ten kolega ani mutacji ani lat ;-) Rowniez Tropelek od samego poczatku nakreca kazdego na mnie ;-) , Popieram bana dla mnie , Ale bede sie czuł pokrzywdzony jezeli Yato nie otrzyma również bana rownego mnie ;-) . Mam Swiadków na to  jak otoż dziecko zaczyna mnie prowokowac ;-) 

 

 

 

 Pozdrawia Wasz Pajacyk :-) 

 

Demko jest nagrane po mapie, Zackov zaraz wstawi ;) (Pewnie) Administracja może zobaczyć HLTV

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Troplelek napisał:

Demko jest nagrane po mapie, Zackov zaraz wstawi ;) (Pewnie) Administracja może zobaczyć HLTV

Czy demko zawiera rownież to co pisał Yato ? ;-) i co ty tam  sepleniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pajacyk napisał:

Prosze o udowodnienie to screenem albo demkiem ze jestem na txt ;-)  . A Jezeli chodzi o ta skarge to mam Wielu świadków jak Yato sam prowokuje mnie do wyzwysik i sam mnie obraża ;-) . Nie ma sprawy możecie mnie ukarać ale jeżeli ja mam byc ukarany Yato zasługuje na to samo ;_) caly czas rożne docinki i prowokacje lecą w moją strone ;-) a nie pozwolo sobie by jakis 15 latek mnie obrażał a po za tym :-) Podobno na serverze panuje zasada Mikro 16 + lub po mutacji ;-) Ten kolega ani mutacji ani lat ;-) Rowniez Tropelek od samego poczatku nakreca kazdego na mnie ;-) , Popieram bana dla mnie , Ale bede sie czuł pokrzywdzony jezeli Yato nie otrzyma również bana rownego mnie ;-) . Mam Swiadków na to  jak otoż dziecko zaczyna mnie prowokowac ;-) 

 

 

 

 Pozdrawia Wasz Pajacyk :-) 

 

Wystarczą świadkowie, wypowiem się, że ten gracz swoim zachowaniem wcześniej prowokował. Niestety ma zmienne IP i to nam nie dużo da. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ukarajcie mnie ;-) a Yato zostwcie bez winy ;-) , żałosne ja sie nie bronie od bana ;-) bo mi to powiewa ale chodzi o to ze Yato za duzo razy prowokuje i wysmiewa ;-) za to nie ma bana ;D za prowokacje ;-0 i wyzwiska ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pajacyk napisał:

Masz racje ukarajcie mnie ;-) a Yato zostwcie bez winy ;-) , żałosne ja sie nie bronie od bana ;-) bo mi to powiewa ale chodzi o to ze Yato za duzo razy prowokuje i wysmiewa ;-) za to nie ma bana ;D za prowokacje ;-0 i wyzwiska ;D 

Yato zazwyczaj się nie odzywa, można sprawdzić w logach co pisze. Jesli oczywiście tak bardzo Ci zależy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pajacyk napisał:

Prosze o sprawdzenie ;-) i zobaczysz sam :-) 

Jak to powiedziałeś. "Jesteś informatykiem i ciebie na demku nie widać" i jak z tobą rozmawiałem prowokujesz do wstawiania demka i potwierdzenie że kogoś obrażałeś. ;)

Edytowane przez Troplelek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ingeruj w moje zycie prywatne kim jestem ;-) . Ale Chłopczyku ja sie przyznaje sam ze go obrażałem a demko tak otoz chce bys wstawil :-) bo mi zwisa kara czy tam Ban ;D ale Yato Musi zostac ukarany tym co ja za prowkowanie i  wyzywanie ;-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności