Skocz do zawartości

Strona główna Cs-Classic.pl - Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Chcielibyśmy zacząć pracę nad stroną główną naszej sieci (CS-Classic.pl) i mam do Was prośbę.

Jako iż nie chciałbym odbiegać od stylu, który aktualnie mamy na forum (tak by strona główna była podobna do forum), to sama kolorystyka raczej zostanie taka sama, lecz chciałbym wiedzieć jak Wy widzielibyście taką stronę?

Proszę Was oto byście podali swoją wizję takiej strony i co powinno się na niej znajdować i jaki powinien być układ takowej strony.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odnośniki - poczynając od strony głównej, a kończąc na serwerach powinny przekierowywać na osobną kartę.

Odnośnik Partnerzy, Sourcebans pasowałoby poprawić bo jest pusty :v

I najlepiej te serwery 1.6 i cs:go inaczej zrobić, żeby nie przekierowywały na forum tych działów a raczej pokazywało ip , dane, statystyki. Moim zdaniem fajne by to było, a można użyć do tego inną ikonkę (wygenerowaną) w GT lub pukawce, no i taki krótki opis serwera o ile jest co pisać ;] admini, opiekuni.

 

 

Aha to w takim razie jak od nowa i ma być spasowana z tym forum, wolałbym jednak jakieś połączenie z kolorkiem, forum mi się niezbyt podoba przez ciemne tło.. wszystko w sumie. Chyba że w tle wrzuciło by się coś jasnego(mowa o stronie cs-classic)

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tyle że to będzie noiwa strona, zrobiona od nowa, więc nie patrz na to co jest aktualnie, dlatego pytam jak Wy to widzicie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż są wolne oba paski po bokach proponowałbym dodać tam ramki w których są ogłoszone konkursy na owych serwerach/forum,bo jakoś pusto tak ;D

co z tym idzie?Szybszy i łatwy sposób do odnalezienia tematu i zachęcenia graczy.

Albo jakieś grafy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Czy coś takiego Wam odpowiada?

  1. Ramki będą poprawione (wykona je dla mnie WhiteBlood)
  2. Banner czeka (wykona go dla mnie Portiz)

http://cod4k.gameclan.pl/cs-classic/

A teraz jak to wygląda według google

https://search.google.com/test/mobile-friendly?id=iO6QlABoCwcjUXeNM60JJA

 

Propozycje i błędy proszę zgłaszać na PW

PS: Miejcie litość, uczę się 😂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Nowe ramki + zaktualizowałem parę elementów

Dodałem stary banner, bo parę osób nie potrafiło zrozumieć, że to białe tło nie będzie białym tłem, a bannerem

http://cod4k.gameclan.pl/cs-classic/

 

Możliwe, że w przyszłości zamiast tego bannera, pojawi się slider z różnymi bannerami, które będą informować o danych akcjach i myślę, że to też byłoby ciekawą opcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności