Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Natali585


Gość Itachi Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Itachi Uchiha

Wzór:

Twój nick:Yato!

Nick oskarżonego:Natali585

IP/SID oskarżonego (komenda status):46.45.105.134  Nonsteam 

Godzina i data przewinienia:14:35

Opis sytuacji:Gracz Mati I Seba wchodzą do ct bez mikra, Natali jako guard nic nie robi. Mati i Seba dają zabawę w sobote, a natali nic nie robi. Po co ona w ogóle ma guarda? jeżeli (może) była afk, to powinna wyjść z serwera,

Dowody (demo, screeny, świadkowie):Screen,świadek KalaGamer. Może nie widać dobrze tego napisu ,,sobota'' ale możesz sobie demko obejrzeć.

http://www120.zippyshare.com/v/iUk52ZmK/file.html

@edit. Jeżeli była afk, to chyba powinna wyjść z serwera .

@edit v2. Ale jak mi wytłumaczysz czemu byłaś afk , to nie znaczy że nie dostaniesz ostrzeżenia,

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natali może była wtedy afk. Ale gdy jest sie afk powinno sie o tym powiedzieć lub wyjść z serwera a nie "uczestniczyć" w grze.

Edytowane przez Rumunejszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co z nią zrobić. Niby jako strażnik bardzo dobrze sobie radzi !! Ale jeden minus jest taki że strasznie afczy. Ale dla mnie nie powinna być ukarana !

Edytowane przez Troplelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natali pisząc innym graczom zw automatycznie zezwalasz na robienie co chcą, nie powinno tak być. Powinnaś albo wyjść z serwera albo przenieść się do specta. Marcin Twoja wypowiedź jest bez sensu: przyznajesz rację czy bronisz? Bo po tej wypowiedzi nie da się nic określić. Natali jeśli się "zagadałaś z tatą" to prosto się wychodzi z serwera i po kłopocie.

Niektórzy nie potrzebnie się wypowiadają na ten temat. Powinni się wypowiedzieć świadkowie, oskarżona i opiekun, a nie osoby, które tam w ogóle nie grają bądź wtedy ich nie było. 

Skarga słuszna, ale nie na tyle by usunąć flagi, ponieważ aż na tyle poważne to przewinienie nie było, a i Natali następnym razem od razu przyznaj się do błędu i będzie po sprawie ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam wypowiedź Nema. Żadnej degradacji czy coś nie będzie, aczkolwiek pilnuj Natalia, kiedy jesteś afk na serwerze, bo można to łatwo wykorzystać przeciwko Tobie. Bycie w tt = granie. Jeżeli nie możesz wejść na specta to wyjdź na chwilę z serwera i nikt się do Ciebie nie doczepi. Tylko pouczenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności