Skocz do zawartości

Rezygnacja Samobójca


Samobójca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Samobójca
Powód rezygnacji: Czysta niechęć do pracy.
Cos od siebie: No więc tak... Starałem się jak mogłem żeby Diablomod funkcjonował jak najlepiej, byłem jedynym "aktywnym" Adminem na tym serwerze i wszystko można sprawdzić ile czasu spędziłem na NDM, i ile czasu poświęciłem dla graczy. Od momentu kiedy miałem styczność z NDM praktycznie zamieszkałem w temacie BUGI/PROPOZYCJE, i robiłem co mogłem. (Nie wspomnę już o tym ,że na Beta serwie wykupiłem wszystkie premki żeby i tam wychwycić bugi, ale mniejsza o pieniądze...) Do tej pory nie było na mnie żadnej skargi (poza "FAKELEM"), i uwierzcie albo i nie ale jestem lubiany na waszej serwerowni. 

 

Moja rezygnacja jest spowodowana tym, iż nie pozwolę sobie pluć w twarz i nie będę udawać że deszcz kropi. Mam po dziurki w nosie Fakela, który myśli że jest Bogiem bo ma jakieś swoje znajomości na tym serwie. Jeśli jest taki dobry, mam nadzieję że niedługo będzie mógł zająć moje miejsce. Ale przed tym, radzę pogadać z resztą graczy która jest trochę mniej aktywna na forum, za to aktywna na serwie co oni o tym sądzą by uniknąć nieprzyjemności.

 

Dziękuję, i życzę miłego dnia :)

A Ci którzy chcą mnie zobaczyć... Będę na COD modzie z dala od toksycznych ludzi (czy tam ludźa ew. podludzia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności