Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Awatary / Sygnatury !


JOO

Recommended Posts

Witam !

Mam propozycje o powiększenie KB - Awatarów / Sygnaturek

Oraz też Pixeli !

 

A więc tak KB Do - 95 KB

Pixele Awatara - 150 x 150

Pixele Sygnatury - 450 x 50

 

Jeśli można prościć o powiększenie to z góry dziękuje !

A o powiększenie Pixeli i KB prosze z tego powodu , że moje Sygnatura i Awatar nie pasują

Do forum !

 

A więc jeszzce je zaa reprezentuje !

 

1.Awatar

 

post-4363-0-63226600-1364049021_thumb.jpg

 

2.Sygnatura

 

post-4363-0-59892600-1364049040_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bez sensu Avki można minimum 200x200 pixeli... lub więcej. . . 

Tak sam z sygnaturami możesz dać jaką chcesz wielkość

 

Zamknijcie to.

Link to comment
Share on other sites

No to może być Też !

 

200 x 200 - Pixeli

Ale żeby było !

96 - KB

 

I nie zamykajcie jeszcze poczekamy

na wypowiedz Administratora !

Link to comment
Share on other sites

No to może być Też !

 

200 x 200 - Pixeli

Ale żeby było !

96 - KB

 

I nie zamykajcie jeszcze poczekamy

na wypowiedz Administratora !

Zanim coś napiszesz zobacz czy tego przypadkiem już nie ma , i nie proś się tak o + bo ich i tak nie dostaniesz za pstryknięcie palcami  :tongue: 

Link to comment
Share on other sites

Jarbyn , ale je nia prosze o żadne ( + ) !

 

Tylko chcę wstawić mojego Awataria oraz Sygnature !

Link to comment
Share on other sites

  • Root
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Zostaje tak jak jestJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy