Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na KalaGamer


Rumu.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Rumunejszyn

Nick oskarżonego: KalaGamer

IP/SID oskarżonego (komenda status): 109.173.215.103 Nonsteam KontoNEO

Godzina i data przewinienia: 2017-03-24   ok godz. 17:20

Opis sytuacji: Gracz KalaGamer dopuścił się faworyzacji wobec: szturmowiec, Natali585. A więc było to tak: KalaGamer był prowadzącym strażnikiem, a z racji że mamy takie prawo postanowiliśmy się zbuntować. W buncie uczestniczyłem ja CYGAN, OL*bin i szturmowiec, z tą różnicą że szturmowiec nie został zabity lecz pozwolono mu dołączyć do szeregu. Drugi przypadek: KalaGamer kazał iść Natali585 i szturmowcowi po markerze, niby wszystko normalnie ale, Natali585 nie jednokrotnie uderzała gracza KalaGamer pomimo tego że nie była przez niego prowokowana. Gdzie tu sens gdzie logika? Ja rozumiem że możesz mnie i CYGANA nie lubić ale to nie powód żeby łamać regulamin.

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Świadkami są  poszkodowani CYGAN i OL*bin

Edytowane przez Rumunejszyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaznaczyć, że szturmowiec gdy wystąpił z szeregu przyjął pozycje buntu, a "Cygan" oraz "Rumunejszyn" podeszli na tyle ze poczułem się zagrożony. Co do Natali585 uderzyła mnie, jednak to była moja wina ponieważ ją do tego prowokowałem bliskim podchodzeniem, ponieważ na mapie był zwężony korytarz w którym gdy szli TT po nakazie chodzenia po moim markerze nie mogłem go dorysować. Chciałbym dodać, że z tymi graczami miałem wczoraj sprzeczkę dlatego wydaję mi się że ta skarga jest napisana z tego powodu. Chciałbym poinformować o tym że podczas nie wykonywania poleceń i próby buntu jak to panowie zrobiliście mam prawo was zabić, ponieważ nie wykonujecie moich wcześniej wydanych poleceń. Nie było tutaj żadnej faworyzacji z mojej strony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KalaGamer napisał:

Chciałbym zaznaczyć, że szturmowiec gdy wystąpił z szeregu przyjął pozycje buntu, a "Cygan" oraz "Rumunejszyn" podeszli na tyle ze poczułem się zagrożony. Co do Natali585 uderzyła mnie, jednak to była moja wina ponieważ ją do tego prowokowałem bliskim podchodzeniem, ponieważ na mapie był zwężony korytarz w którym gdy szli TT po nakazie chodzenia po moim markerze nie mogłem go dorysować. Chciałbym dodać, że z tymi graczami miałem wczoraj sprzeczkę dlatego wydaję mi się że ta skarga jest napisana z tego powodu. Chciałbym poinformować o tym że podczas nie wykonywania poleceń i próby buntu jak to panowie zrobiliście mam prawo was zabić, ponieważ nie wykonujecie moich wcześniej wydanych poleceń. Nie było tutaj żadnej faworyzacji z mojej strony :)

Szturmowiec nie był w szeregu a fakt że przyjął pozycję buntu nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli Natali się  przełamie to może to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była też taka sytuacja, że prowadzący (KalaGamer) nakazał aby szturmowiec i Natali585 ustawili się w osobnych bramkach na boisku. Szturmowiec ustawił się w bramce a Natali cały czas biegała obok bramki niejednokrotnie go uderzyła. Był też trzeci poszkodowany o nicku OL*bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KalaGamer napisał:

Chciałbym zaznaczyć, że szturmowiec gdy wystąpił z szeregu przyjął pozycje buntu, a "Cygan" oraz "Rumunejszyn" podeszli na tyle ze poczułem się zagrożony. Co do Natali585 uderzyła mnie, jednak to była moja wina ponieważ ją do tego prowokowałem bliskim podchodzeniem, ponieważ na mapie był zwężony korytarz w którym gdy szli TT po nakazie chodzenia po moim markerze nie mogłem go dorysować. Chciałbym dodać, że z tymi graczami miałem wczoraj sprzeczkę dlatego wydaję mi się że ta skarga jest napisana z tego powodu. Chciałbym poinformować o tym że podczas nie wykonywania poleceń i próby buntu jak to panowie zrobiliście mam prawo was zabić, ponieważ nie wykonujecie moich wcześniej wydanych poleceń. Nie było tutaj żadnej faworyzacji z mojej strony :)

Wydałeś polecenie abyśmy stali na markerze wtedy to napisałem na sayteam "buuunt" i ja Rumunejszyn, OL*bin i Szturmowiec pobiegliśmy w twoją stronę. Mniej więcej w połowie odległości między markerem a tobą Szturmowiec zrobił pozycje buntu ponieważ zobaczył, że bunt się nie powiedzie. Kiedy zginęliśmy KalaGamer powiedział mu żeby wrócił na miejsce i nie zabił go za to a nawet nie dał karniaka. A co do tej sprzeczki nie chowam urazy więc nie mam powodu żeby się w jakikolwiek mścić (przecież to nie po bożemu). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytować Cię nie będe, ponieważ nie widze takiej potrzeby... Chciałbym Ci cygan'ie przypomnieć, że szturmowiec nie oddalił sie daleko od markera więc pozwoliłem mu dołączyć. Pozatym marker zaczął już znikać więc nie rozumiem waszej skargii, ponieważ prowadziłem oraz wydawałem polecania jak codziennie. Wcześniej jednak wam to nie przeszkadzało... Powróce do wczorajszej sprzeczki, ponieważ od niej sie wszystko zaczęło czyli wasze zwracanie uwagi na szczegóły mojej gry. To moja ostatnia wypowiedź, bo napisałem co chciałem nie widze potrzeby by bronić się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Co do tego buntu to nie widzę jakiegoś większego przewinienia. Skoro zaczęliście już nie wykonywać jego polecam i naruszać jego strefę bezpieczeństwa to słusznie was zabił. A co do szturmowca to jeżeli zrobił on już pozycję buntu i nie próbował już nic więcej to Kala miał prawo go nie zabić ale powinien dać mu karniaka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności