Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Gho$t


Gość 22280_1489016366

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 22280_1489016366
1. Twój Nick: iks de
2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz
3. Nick oskarżonego: Gho$s
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:48712957
5. Data i godzina zdarzenia: 29.03.2017r. 16:13
6. Mapa: jb_gaben_pi
7. Opis sytuacji: Zostałem bezpodstawnie wyrzucony z Ct
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):  ✪ЯUÐI ,-hic0- ,  Niestety nie nagrywałem a tylko 
9. Wynik/numer rundy/czas: To była 2 runda 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie sie podział mój komentarz, ale zrobiłem vote kicka ponieważ mówiłeś bardzo niewyraźnie, napisałem żebyś mówił trochę głośniej/wyraźniej ale nic się nie zmienło co skutkowało potem niedosłyszenia, a gdy pytałem czy powtórzysz to nie odpowiadałeś, nie włączając to wyzwyisk z Twojej strony i strony Twoich kolegów w moją strone i fk potem na mnie, a gdyby ludzie nie zgadzali się ze mną, to by zagłosowali na ''nie'', plus ignorowałeś mnie gdy pytałem przez czat głosowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 22280_1489016366
3 godziny temu, Maxtin napisał:

Widząc, to co robisz powinieneś dostać bana, perm bana na ct bez przesady, masowe FK masowe faworyzowanie gracza skull i innych osób z mutacją w celu podlizania się im.

Jak dla mnie jesteś do wylotu z CT i to że GHOST cie wyrzucił z CT za to powinien dostać pochwałę, miłego dnia.

Ja piszę skargę na Ghosta to co ja robie to jest coś innego to pisz skargę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maxtin napisał:

Widząc, to co robisz powinieneś dostać bana, perm bana na ct bez przesady, masowe FK masowe faworyzowanie gracza skull i innych osób z mutacją w celu podlizania się im.

Jak dla mnie jesteś do wylotu z CT i to że GHOST cie wyrzucił z CT za to powinien dostać pochwałę, miłego dnia.

Od tego właśnie jestem guardem, żeby nie pisać skarg.

Widząc? W skardze kierujemy się przede wszystkim  demkiem z mapy które sądzę że w ogóle nie oglądnąłeś Maxtin bo nie było tam nawet mowy o masowych FK badz faworyzacji jeśli masz ,,wąty" do gracza piszesz skarge na forum bądz jako GUARD informujesz admina o tym by nałożył graczowi bana a nie automatycznie odrzucasz jego skarge ( wtf??? ) 0 werdyktu  zobaczenia sprawy bo gracz coś kiedyś zrobił ?

Iks de dał normalne polecenia trochę szybko mówiąc ale dla mnie wszystko osobiście wszystko było zrozumiałe ( duża większość graczy mówi 10 x szybciej wśród tego czasem admini nie będę wymieniał), ghost napisał powtórz do poleceń w celi które iks de POWTÓRZYŁ już 2 raz.  potem iks de zdarzyła się mała wpadka ze słowem ,,odwołuję" które było niewyraźne lecz NIKOGO NIE ZABIJAJĄC powtórzył je wyraźnie i wystarczająco głośno, chwile (20 sekund ? ) po tym został wyrzucony - moim zdaniem bezpodstawnie.

 

5 godzin temu, Ghostt napisał:

 ale zrobiłem vote kicka ponieważ mówiłeś bardzo niewyraźnie, napisałem żebyś mówił trochę głośniej/wyraźniej ale nic się nie zmienło

zmieniło się -- > powtórzył dokładnie polecenie gdy odwołał wam wszystko i nikogo nie zabił
 

 

5 godzin temu, Ghostt napisał:

 a gdy pytałem czy powtórzysz to nie odpowiadałeś, nie włączając to wyzwyisk z Twojej strony i strony Twoich kolegów w moją strone i fk potem na mnie,

 Powtórzył 2 razy polecenia z celi  tylko raz napisałeś powtórz po tym jak 2 razy iks de podał polecenia do celi oglądnąłem tylko tą rundę i następną i nie usłyszałem na tej mapie wyzwisk żadnych jeśli są jakieś możesz podać nr rundy/czas  ( osobiście też bym się wkurzył za takiego kicka) lecz nie usprawiedliwia to do wyzywania

JEDYNE CO MOGŁO PODEJŚĆ NA OBRAZę TO: ghost pyta ,,za co skargę" (jakby nie wiedział) a iks de: ,, za gówno" nic więcej nie zauważyłem do 7 rundy ( chyba że ominąłem bo oglądnąłem na x3
 

 

5 godzin temu, Ghostt napisał:

a gdyby ludzie nie zgadzali się ze mną, to by zagłosowali na ''nie'', plus ignorowałeś mnie gdy pytałem przez czat głosowy. 

Ludzie mogą kliknąć cokolwiek nie czytając bądź to co mówią inni klikają młodsi użytkownicy serwera więc to nie jest argument potem zauważyłem że na serwerze było około 10 letnie dziecko z głosu i naprawdę myślisz że ono zagłosuje zgodnie z regulaminem? głos większości jest po to aby wiekszosc osób się zgadzałą ALE TO NIE ZNACZY ŻE ICH WERDYKT JEST ZAWSZE SŁUSZNY  przez całą 2 rundę nie wypowiedziałeś ani 1 słowa więc jak cie ignorował przez czat głosowy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie chce się szukać DEMKO

 

1. Konfuś cały czas drze ryja (a mikrofon jest wyłączony do 17:00 xD)

2. Iks de powtórzył dwa razy w dodatku źle napisałeś komendę.

3. W drugim powtórzeniu iks de dodał zakaz skakania ale o tym zaraz, a z tego co wiem zakazów nie trzeba powtarzać (tak niektórzy admini mówią więc ja tylko dalej przekazuje).

4. Zabił osobę za to, że skoczyła po czym wszyscy mają bul pupki, że tego zakazu nie było (chociaż ja ledwo ten zakaz usłyszałem bo konfuś ciągle gada na demku xD).

5. Kick z CT. 2:44

21 godzin temu, Ghostt napisał:

mówiłeś bardzo niewyraźnie, napisałem żebyś mówił trochę głośniej/wyraźniej ale nic się nie zmienło

1:49 napisałeś żeby mówił wyraźniej, a 2:44 kickneliście go z CT. Votekick trwa tak około 30s (na oko), więc wyjaśnij mi o czym ty gadasz, skoro 2:14 rozpocząłeś Votekicka to czas, na to żeby mówił wyraźnie miał 25s, oglądałem to demko i pomiędzy 1:49 a 2:14 nie wydał ŻADNYCH POLECEŃ, cała jego treść to wyjaśnienia FK i pozwolenie na to, że buntownik może dołączyć. Nawet nie miał kiedy mówić wyraźnie tych poleceń bo nawet nie dałeś mu na to szansy.

 

21 godzin temu, Ghostt napisał:

gdy pytałem czy powtórzysz to nie odpowiadałeś

Iks de powtarzał dwa razy i chyba OOO czekaj co to jest? -----> REGULAMIN (polecam przeczytać) i czekaj czekaj ooo a co to? 

5.16 Prowadzący jest zobowiązany do powtórzenia polecenia gdy wiezień napisze "powtorz" w przeciwnym wypadku zgładzenia gracza wiąże się z FD dla niego. (Prowadzący nie musi powtarzać tego samego polecenia więcej niż raz)

21 godzin temu, Ghostt napisał:

fk potem na mnie

Niby kiedy jak ty kicknąłeś go w pierwszej rundzie a ciebie nawet nie zdążył zabić xD

21 godzin temu, Ghostt napisał:

plus ignorowałeś mnie gdy pytałem przez czat głosowy. 

Niby kiedy skoro ty nawet nie użyłeś "chatu głosowego" ani razu w tej rundzie.

 

21 godzin temu, Ghostt napisał:

nie włączając to wyzwyisk z Twojej strony

Na rundzie oznaczoną Numer dwa Iks de ciebie nie obrażał. Nie będę oglądać całego demka bo temat nie dotyczy obrażania tylko o bezpodstawnego kicka z CT, więc nie interesuje mnie to co gadał na ciebie tylko fakty co robił podczas bycia CT.

 

Po za tym tak na marginesie czemu wy robicie z ludzi debili? Skoro mówisz, że niewyraźnie mówił to wyjaśnij mi jedną rzecz. Czemu ty wykonywałeś dobrze wszystkie jego polecenia? Jeżeli nie rozumiesz prowadzącego to chyba jasne jest, że nie da się dobrze wykonać poleceń. Logiczne jest papugować innych i liczyć, że się przeżyje to wtedy ok no ale skoro większość graczy wiedziała co on mówi to chyba ty masz problemy ze słuchem, ewentualnie proponuję zwiększyć głośność, ale fakt w niektórych momentach mógł mówić nie wyraźnie, co słychać jak się dobrze w to wsłuchamy (oglądając to 5 razy to słyszy się już każdy szczegół). Nasz kolega ma problem z mówieniem "S" i czasami łączy słowa. Tylko, że ja automatycznie neguje te "negatywne" części zdań i przekształcam je tak, żebym je zrozumiał, może nie każdy czyta tyle co ja i może mieć z tym problem bo jednak słowa trzeba skądś znać.

 

Dla mnie kick z CT był bezpodstawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że fk potem na mnie, ale napisałem, że przez niego? Jego koledzy w ramach zemsty zrobili na mnie fk, gdy ktoś się zbuntował i zanim ogarnąłem żeby zrobić pozycje buntu, ledwo mineło 4 sekundy to już mnie zabił (inny ct), mimo, że stałem w miejscu i nic nie robiłem, plus nie powiedziałeś pozycja buntu żeby zakomunikować, a drugie, to ja rozumiałem co 5  słowo i po prostu naśladowałem ludzi bo za bardzo nie rozumiałem o co chodzi, a co do vote, jak napisałem, gdyby ludziom nie przeszkadzało to, że mówi nie wyraźnie, nie kickowali by go, proste, najwyraźniej przeszkadzało, wracając jeszcze do tego, była jedna młodsza osoba, ale jeden głos chyba nie o wszystkim świadczy? Co do czatu głosowego, to gdy już został wyrzucony powiedziałem, że mówi nie wyraźnie, pooglądaj dokładnie demko bo 3 min o niczym nie świadczą.

18 minut temu, R0dr1g3z napisał:

(oglądając to 5 razy to słyszy się już każdy szczegół).

Myślę, że by stracił cierpliwość gdyby to powtarzał 4 raz, w poleceniach ważne są szczegóły, i to bardzo, jak powie, że na laser/środek okręgu, o takie szczegóły mi chodzi.

 

19 minut temu, R0dr1g3z napisał:

Niby kiedy skoro ty nawet nie użyłeś "chatu głosowego" ani razu w tej rundzie.

W tej nie, ale potem.

 

20 minut temu, R0dr1g3z napisał:

3. W drugim powtórzeniu iks de dodał zakaz skakania ale o tym zaraz, a z tego co wiem zakazów nie trzeba powtarzać (tak niektórzy admini mówią więc ja tylko dalej przekazuje).

Nie trzeba, ale jeżeli ktoś poprosi to nie jest raczej problem, żeby powtórzyć.

 

A jeżeli osoba która jest w ct i mówi nie wyraźnie, a szczegóły, które są dość ważne są mylone, to gra mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ghostt napisał:

Napisałem, że fk potem na mnie, ale napisałem, że przez niego?

To czemu skoro mówimy o Iks de dajesz to jako argument? To tak samo, jakbyśmy mówili o Hitlerze i nagle powiedział, "on był jednak dobry bo udzielał się charytatywnie" też nie ma wymienionej osoby ale każdy pomyśli o Hitlerze.

26 minut temu, Ghostt napisał:

Jego koledzy w ramach zemsty zrobili na mnie fk

To skargę trzeba było złożyć a nie pisać bzdury w twojej odpowiedzi?

 

27 minut temu, Ghostt napisał:

zanim ogarnąłem żeby zrobić pozycje buntu, ledwo mineło 4 sekundy to już mnie zabił

Naprawdę polecam przeczytać REGULAMIN, można się sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć.

3.18 Wszystkie polecenia wykonujemy w trybie natychmiastowym.

30 minut temu, Ghostt napisał:

plus nie powiedziałeś pozycja buntu żeby zakomunikować

3.8 Gdy zostanie zabity prowadzący pozostała reszta więźniów jest zobowiązana być w pozycji buntu.

30 minut temu, Ghostt napisał:

co do vote, jak napisałem, gdyby ludziom nie przeszkadzało to, że mówi nie wyraźnie, nie kickowali by go, proste, najwyraźniej przeszkadzało

Drogi kolego, system wyrzucania ludzi z CT jest przesiąknięty totalnym zakrzepem umysłowym małych dzieci, wiem to na własnym przykładzie bo musiałem składać skargi o "bezpodstawne kicki z CT" żeby te dzieci dostały bana. Kliknięcie 1 na klawiaturze to dla dziecka jest mały problem i często nawet nie wiedzą co robią a nawet jeśli wiedzą co robią to przecież kicknięcie gościa z CT jest "takie śmieszne" (iks de omg lul on umarl haha lol xD omg beka lol).

 

35 minut temu, Ghostt napisał:

Co do czatu głosowego, to gdy już został wyrzucony powiedziałem, że mówi nie wyraźnie, pooglądaj dokładnie demko bo 3 min o niczym nie świadczą.

Mam w dupie co robił PO kicku z CT. Mnie interesują zdarzenia przed kickiem bo to na nich ma być oparta cała ocena, czy kick był słuszny czy nie. Skoro piszesz takie głupoty to widzę, że nie do końca to rozumiesz. Po za tym (no błagam xD) skoro powiedziałeś przez MIKROFON po tym jak go wywaliłeś co robił źle, to jest tak samo jakbyś powiedział dziecku, żeby nie bawiło się zapałkami bo może się to źle skończyć. Oczywiście w tym samym momencie dziecko się pali. 

Ah i czyli 

22 godziny temu, Ghostt napisał:

plus ignorowałeś mnie gdy pytałem przez czat głosowy. 

Nie był wtedy w CT to po co ma ci na cokolwiek odpowiadać xD

O: To musi być jakieś wykroczenie Panie Władzo. On nie odpowiedział mi na pytanie.

P: Obywatelu drogi za brak odpowiedzi minimum ban na miesiąc.

O: Ale on nie był nawet w CT.

P: OOO jak nie był w CT to Perm ban na 2 godziny.

47 minut temu, Ghostt napisał:

w poleceniach ważne są szczegóły, i to bardzo, jak powie, że na laser/środek okręgu, o takie szczegóły mi chodzi.

No bardzo zwłaszcza w poleceniach typu "pozycja buntu", "zakaz skakania", "kucak do odwołania" xD Na tym serwerze nie ma szczegółowych poleceń po za laserem bo "trzeba zabrać jak najwięcej osób na mapę".

49 minut temu, Ghostt napisał:

Nie trzeba, ale jeżeli ktoś poprosi to nie jest raczej problem, żeby powtórzyć.

58 minut temu, Ghostt napisał:

Myślę, że by stracił cierpliwość gdyby to powtarzał 4 raz,

Jak robicie z prowadzącego idiotę to czemu ma traktować was poważnie? Powtarzał podczas polecenia to ma gdzieś wasze zdanie. 

 

Nie kumam tego zdania

57 minut temu, Ghostt napisał:

była jedna młodsza osoba, ale jeden głos chyba nie o wszystkim świadczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, R0dr1g3z napisał:

3. W drugim powtórzeniu iks de dodał zakaz skakania ale o tym zaraz, a z tego co wiem zakazów nie trzeba powtarzać (tak niektórzy admini mówią więc ja tylko dalej przekazuje).

Każde polecenie, które wypowie prowadzący po uprzednim napisaniu/powiedzeniu "powtórz" jest zobowiązany do powtórzenia. Jeżeli nikt nie prosi - nie musi w przeciwnym wypadku jest do tego zmuszony.

 

Ghost, nie jesteś zapoznany z całym regulaminem i widać to po tym co piszesz. Prowadzący nie ma obowiązku mówienia "pozycja buntu", jest to jego dobra wola.. Specjalnie dodałam dodatkowe dźwięki na JB w tym gdy ginie prowadzący aby nawet osoby, które mniej słuchały po samym dźwięku mogły zorientować.

 

Kick był bezpodstawny, a ghost otrzymuje bana na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności