Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie?


Lyubov

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Lyubov

2. Imię: Oskar

3. Wiek: 19

4. Znajomość AMX (1-10):  9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka : Jestem skory zapłacić lecz zawsze za pomoc nie place.

7. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Lyubov/193.33.177.101:27156/ Tutaj nic nie mam przegrane ale gralem kiedys u was pod nickiem elo mam bardzo duzo minut przegranych.

8. Parę słów o sobie **: No to co... Nazywam się Oskar ćwiczę boks/k1 lubie sobię pograć w cs jestem baaardzo doświadczonym adminem/moderatorem/opiekunem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jestem ogarniętą, doswiadczoną osobą. W życiu dążę zawsze do tego by być najlepszym. Mam dobry kontakt z ludźmi. Posiadam spore dowiadczenie w pełnieniu funkcji administratora. Głównie chciałbym zająć się pilnowaniem porządku na serwerze i temperować łamanie regulaminu. Myślę, że mógłbym pomóc wyłapywać cziterów, co
teraz robię, ale niestety czasem nie ma admina na serwerze, , więc jest z tym problem. Moje godziny gry wydają się elastyczne, często jestem na serwerze, zna mnie większość graczy oraz około 3/4 adminów. Nie mam problemów z kulturą osobistą, choć czasami potrafię się zdenerwować, jak każdy. Jeśli chodzi o forum, bo ostatnim razem był z tym kłopot, to oczywiście postaram się nadrobić posty, gdybym ewentualnie otrzymał admina na serwerze:)
otwarty na rozmowy zarówno na forum jak i serwerze. Czasem trochę toksyczny.
Myślę ze można dać szanse mnie jak i każdemu ;) Czesto wchodze rano na serwer i w godzinach wieczornych, oraz nocnych.  Pozdrawiam serdecznie


10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE , sprzedalem ostatnio ;(

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ostatnio nic nie grałem kiedyś grałem pod nickiem elo no i przypomnialem sobię teraz jak dostanie administratora myślę że 2-3 godzinki? bardziej w nocy tez:)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Robocze -rano,w nocy-
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Posiadałem na wieeelu serwerach admina/moderatora/opiekuna serwera/ bardzo ogarniam admina i wiem co robie zawsze bylem doceniany na serwerowniach/forach
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście/opiekuna
Edytowane przez Lyubov
Przegapiłem zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale każdy aktualny admin na tym serwerze pracował na te stanowisko. A ty? Grasz od wczoraj i masz przegrane 3 minuty? +/- 30 (bo GT aktualizuje się wolno) .. Ale z wymaganych 30. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności