Skocz do zawartości

"Smog Wawelski"


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

IsHg1Dl.png

Witam. W tym temacie poruszę "tragedię Polską" czyli wszystko co nie dobre znajduje się nad częścią Polski i niedługo przez to może być dużo komplikacji...

Chciałem przeprowadzić wywiad z jedną z osób z tamtych okolic jak tam jest, ale nie mam tam przyjaciół, więc zapytałem wujka google o radę. 

Zacznijmy od ciekawostek smogu:

-Najbardziej krytyczny stan powietrza jest w WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM.

-Wszystkie zanieczyszczenia są przez pyły, największymi pyłami są te z kopalni węgla[tlenku węgla].

-Co 10 obywatel z tamtych rejonów ma powikłania związane z tym smogiem[mogą być też małe powikłania].

-Nie długo zanieczyszczona będzie większa część Polski np. Warszawa bardziej niż teraz.

Teraz choroby:

-Nowotwór płuc.

-Astma.

-Zapalenie oskrzeli.

-Niewydolność oddechowa.

-Wszelkie choroby układu krążeniowego.

Podsumowując: Korzyści z tego są tacy iż mamy zasoby w postaci opału, aczkolwiek doprowadzi to do szybszego życia wiecznego. Amen.

A tak na poważnie: przydało by się więcej filtrów i nowszy sprzęt, ponieważ z takim "dymem" długo nie pożyjemy.

Napisy Wykonała: @Wercia.

Edytowane przez Nemo.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko wiąże się niestety z ogromnymi kosztami, które dla naszego państwa trzeba powiedzieć głośno byłyby trudne do opłacenia. Bo chcieć i planować można wszystko, jednak tak wiele pomysłów traci na racji bytu właśnie przez pieniądze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności