Skocz do zawartości

Rezygnacja Grzegorz


GrzegorzxD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Grzegorz

Powód rezygnacji: Denerwować już mnie zaczynają niektóre osoby, albo jak wbijają jakieś dzieci do ct i fk robią nie chce mi się z nimi użerać. Dzięki za danie mi szansy. Pozdrawiam Ktoś i vabastiana, administrację i wszystkich graczy.
Cos od siebie:  Oby serwer  kwitną życiem tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Najpierw Borix teraz ty serwer traci naprawdę dobrych adminów. Wielka szkoda że od nas odchodzisz naprawdę. Mam nadzieję że będziesz czasem wpadał na JB. Trzymaj się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, że odchodzisz.... nawet nie troche ale bardzo szkoda. Tracimy wspaniałego admina i dobrego kolegę. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy w tym wirtualnym świecie :D. Pozdrawiam gorąco i 3maj sie Grzesiu :V 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie serwer nam się psuje... Teraz najlepsi odchodzą... Średnia wieku administracji to 14 lat... Trzymaj się, nie zapomnę Cię, a co za tym idzie wbijaj w weekend, pogramy, ogarniemy bajerkę, zluzujemy. Też mnie wkurzały te dzieci, ale inni mnie namówili i zostałem... Przemyśl to jeszcze i nie musisz do końca odchodzić ;) No chyba, że chodzi o zm to rozumiem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności