Skocz do zawartości

Awans strażników (ZostałemSamJakoAdmin)


Crystal SexMasterki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! W tym temacie chciałbym poruszyć awans strażników, z powodu tego że zostałem sam. Wszyscy administratorzy złożyli rezygnację, (oprócz nema, który gra tylko w weekendy, także adis już powinien dawno zacząć grać) więc jestem jedynym adminem na serwerze, oczywiście nie mówię że sobie nie poradzę, lecz kolejne pary rąk by się przydały. Oczywiście mam też życie prywatne nie tylko komputer, gdyby mnie nie było i byłyby  freekillie w ct, co może zrobić w takiej sytuacji strażnik, jedynie wkurzyć się przez takiego gracza. Dlatego teraz nominuję na awans Pana @Dr.Wiadro oraz @Rumunejszyn obaj strażnicy dobrze się sprawują, wiem rumun jest na okresie próbnym, ale jak widać nie przynosi problemów. Wydaję mi się że awans byłby dla nich dobrym rozwiązaniem, nabraliby dodatkowej chęci do gry. Jak już mówiłem nie dam rady być na serwerze od rana do wieczora. Gdybyście awansowali tych oto Panów bym był wam bardzo wdzięczny, już nawet jednego. Bym się bardzo ucieszył z dodatkowej pomocy. Z góry dziękuję !!

                                                                                                                                                                     Pozdrawiam Troplelek

 

Edytowane przez Troplelek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typie od poniedziałku zaczynam grać codziennie i ogarniemy serwer, a awans Rumuna i Wiadra to kwestia kilku, kilkunastu godzin :D Też myślę o tym by zrobić rekrutację bezpośrednio na admina, bo jest dużo wtedy komplikacji u strażnika jak brak banowania, a na przykład wrócił by taki Borix to musi mieć strażnika, a wiadomo, że ogarnie.

 

No i Krystek to jest to :D Jeszcze tylko brakuje mnie na codzień na serwerze i można działać xddd

Edytowane przez Nemo.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my decydujemy o awansie, nikt nie powiedział, że tak doświadczony admin jak Borix miałby znowu przechodzić przez tę próbę. Strażnik to jest tak jak kiedyś powiedziałem pewien rodzaj okresu próbnego. Wiadro zostanie jutro awansowane na admina, dodatkowo poczynimy większą reklamę do składania podań niż tylko advery, dodatkowo dalej będą organizowane nowe konkursy prowadzące do wzrostu ludzi aktywnych na forum, z naszego serwera ( co ostatnio przyniosło duże efekty :D).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wypowiem się]
Jestem właśnie ZA awansowaniem @Dr.Wiadro na admina (co uczynicie)
Z @Rumunejszyn bym poczekał trochę jeszcze [stary nie obraź się xd]

To tyle wypowiedzenia elo xd

 

Edytowane przez MrDevix
A co was to xd [Poprawa]
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności