Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] Ada !! ;*


Ada

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Ada !! ;*

Wiek: W maju 17

Kilka słów o Tobie:  Mieszkam w Bydgoszczy. Jestem z reguły osobą nieśmiałą i unikam tłumu ludzi. W wolnym czasie zamykam się w moich czterech ścianach i gram na komputerze albo oglądam jakieś filmy (najczęściej horrory) bądź seriale, zdarzy się również, że pochłonie mnie ciekawa książka. Aktualnie uczę się w 1 klasie liceum o profilu mat-inf :D . Chcę się rozwijać w tym kierunku, ponieważ bardzo lubię informatykę. W csa grać zaczęłam, jak skończyłam 8 lat :D . Posiadałam nawet admina parę dni na serwerze moich sióstr (nie liczę nawet tego, bo miałam z 9 lat). Lubię też od czasu do czasu pograć w lola z dobrą ekipą. Od paru miesięcy do moich zajęć doszła siłownia, którą bardzo polubiłam. Okazjonalnie wyjdę z domu z moją przyjaciółka @Ewcia  ;).

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Uważam, że naszej administracji w ostatnim okresie przyda się pomoc :D . Siedzę dość często na serwerze więc sądzę, że mogę się nadać :) 

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Nie 

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 6/10

Staż w grze: 8 lat 

Link do Twojego GameTrackera: http://www.gametracker.com/player/Ada !! %3B*/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): 1-5h 

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na deathrunie nie gram juz dwa miesiace ale mialem okazje grac z Toba godzinami tak wiec moi kumple nie beda mieli chyba nic przeciwko jak wtrace tutaj swoje 5 groszy mimo iz nie moge pomoc na chwile obecna a bardzo bym chcial

Po GT twierdze, ze jest jednak troche w kratke w ostatnim czasie glownie chodzi o to, ze jest troche przerwy a naglr jednego dnia wszystkie dni nieobecne nadrobione ale oczywiscie standardowo to jest do poprawy i oczywiscie zycie prywatne + idzie wiosna a co za tym idzie potrzeba adminow jako ciekawoste dodam, ze prawie rok temu otwierana byla szybka rekrutacja bo prawie sam adminowalem serwer tak wiec chec pomocy jest i to sie liczy a adminow "troche' jest :D

Coz moge napisac

Tak jak wczesniej wspomnialem mialem okazje grac z Toba bardzo duzo czasu bo jestes z nami dosyc dlugo i w sumie Twojego podania spodziewalem sie za mojej kadencji i szczerze dziwie sie, ze napisalas je dopiero teraz. Kontakt z graczami a tym bardziej z administracja

z administracja kontakt jak z kumplami z podworka.

Nie wiem czy cos przeskrobalas (jakies bany czy cos) ale przy mnie nigdy nic zlego sie nie wydarzylo wiec jak dla mnie jestes murowanym kandydatem na to stanowisko tym bardziej, ze tutaj administracja jest starannie dobierana tak aby admini czuli sie jak w rodzinie.

Masz moje poparcie

Powodzenia

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zmienił(a) tytuł na [Podanie] Ada !! ;*

Co tu dużo gadać? :D Admin się przyda, Ada dużo gra, wszyscy ją znają. Problemów żadnych nie sprawia, co widać po jej czyściutkim AMX. Jestem na tak. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

warunek:

Poprawisz GT

Będziesz panowała and tym aby nie przenosić emocji na serwer ;)

a Tak to dostaniesz okres próbny 

a lajka ci nie dam zapomnij ;)

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności